poznávací exotické zájezdy nejen v Jižní Americe
..

Kompletní nabídka exotických zájezdů  2018/2019

KUBA- "Taková jaká je" 3. 3. - 15. 3. 2018

cena zájezdu: 89.900,- Kč  vyprodáno

Exotika - poznávací zájezd na Kubu

Připravili jsme pro vás bohatý program. Poznáte a uvidíte od všeho trochu. Moře, města, přírodu, hudbu a hlavně místní lidi. Jistě oceníte, že s vámi nepojedeme klasický turistický trojúhelník Havana - Vinales - Trinidad, ale že se vydáme i na vzdálený východ ostrova do měst Santiago de Cuba a Baracoa. Přidáme jedny z nejkrásnějších pláží severní strany Playa Coco a Playa Gurdalavaca. Cestou po vnitrozemí se zastavíme v historických koloniálních městečkách Holguín a Camagüye.

KOLUMBIE-EKVÁDOR-GALAPÁGY - 16. 3. - 2. 4. 2018

cena zájezdu: 114.900,- Kč    VYPRODÁNO

Poznávací zájezd za přírodou - Galapágy, Kolumbie, Ekvádor

Jedinečná Kolumbie, která Vás svou krásou a milými lidmi překvapí. Galapágy Vás nadchnou svou faunou a flórou. Dostanete se na minimální vzdálenost k želvám, lachtanům, ještěrům, ptactvu. Prohlídnete si unikátní sbírku zlata a smaragdů v muzeu Del Oro a v muzeu Botero v Bogotě. Prohlídnete si kávovou plantáž na koních v Salentu. Projedete se i na čtyřkolkách. Zajdeme si na úchvatnou procházku údolím Valle de Cocora s palmami "palma de cera" - vosková palma - nejvyšší palma na světě - dorůstá do výšky 60 m.

Navštívíme trhy s koženými výrobky v Cotacachi. Navštívíme místa označující rovník "La Mitad del Mundo". Na Galapágách uvidíte gigantické želvy galapážské, zašnorchlujete si a pokud budete mít chuť, můžete se i potápět. Prohlídnete si rezervaci Seymour Norte - pozorování fregatek, ptáků boobies s modrýma nohama, leguánů suchozemských i mořských a tuleňů v jejich přirozeném prostředí. Ke konci zájezdu se ubytujeme na nádherné koloniální farmě v Sach Gilu v Kolumbii. Navštívíte městečko Barichara a vesničku Guane -projdete historickou cestou "Camino Real" postavenou indiány Guane plnou fosílií. Slaníte vodopád Juan Curi - 80 m vysoký vodopád (instruktoři vysvětlí i začátečníkům). Toto a mnoho dalšího Vás čeká na tomto úžasném zájezdu

ARGENTINA-CHILE-VELIKONOČNÍ OSTROV - 4. 4. - 20. 4. 2018

cena zájezdu: 124.900,-   volná místa: 2

SLEVOVÁ NABÍDKA 99.900,-

Poznávací zájezd na Velikonoční ostrov, Argentiny a Chile


Vydejte se s námi do Chile, Argentiny a na Velikonoční ostrov a podívejte se osobně na nejkrásnější místa Jižní Ameriky a nakoukněte do Polynésie. Čeká vás cesta plná dobrodružství a objevování. Velikonoční ostrov, ledovec Perito Moreno a Ushuia jsou jistě velkými lákadly. K tomu argentinské steaky, víno, tango a spoustu dalšího. To vše o Velikonočním termínu

TAHITI-BORA BORA + MARKÉZY 4. 5. - 16. 5. 2018 - 13 dní termín s Markézy 4. 5. - 19. 5. 2018 - 16 dní

cena zájezdu: 149.900,- Kč s Markézy 179.900,- Kč  

vyprodáno

Exotika - pobytovo - poznávcí zájezd na Tahiti, Markézy

Vydejte se s námi do "ráje"nebo alespoň do míst, které si lidé zpodobňují jako Ráj. 6 ostrovů Francouzské Polynésie nabízí více než lenošení a nic nedělání. Každý ostrov je tak trochu jiný, a proto jsme připravili různé programy.

AMAZONIE - BRAZILSKÁ AMAZONIE - 8. 8. - 24. 8. 2018

cena zájezdu: 119.900,- Kč   volná místa: 14

SLEVOVÁ NABÍDKA 99.900,-

Poznávací zájezd do Amazonie - Amazonský prales

Jedinečná možnost podívat na Amazonku a Amazonii jako ekosystém. Zanechte doma notebook, mobilní telefon a známým řekněte, že o vás pár dní neuslyší. Vydejte se s námi poznat největší vodní ekosystém světa. Společně se podíváme na velkou část brazilské Amazonie.

Začínáme v Rio de Janeiro a hned odtud se přesuneme do amazonského městečka Tabatinga na trojmezí států Kolumbie, Peru a Brazílie, kde se poprvé podíváte do amazonské džungle a vylezete si do korun stromů.

Z Tabatinga poplujeme po proudu linkovou lodí společnosti Voyger až do Manaus. 1100 km dlouhá plavba po amazonském hlavním toku. Budeme spát zavěšeni v hamakách (houpacích sítích), jíst místní výbornou stravu, přátelit se s domorodci, pozorovat říční břehy a život v přístavech. Večer posedíme na horní palubě u piva a nad hlavou si necháme svítit nejen Jižní kříž.

Z Manaus se vydáme do rezervace JUMA, kde jsme pro vás připravili mnoho aktivit. Projedete se kanoí, zachytáte si ryby, projdete se džunglí, dozvíte se o džungli a jejich obyvatelích, naučíme vás jak v džungli přežít, vyzkoušíte si noční nocování a třeba se i vykoupete. Na Ilha de Tarzan v rezervaci Juma se průvodce Tarzana a jeho pomocníci o vás velmi dobře postarají. Chatičky na přespání v džungli jsou velmi jednoduše zařízené, ale mají i sprchu a wc. Elektřina funguje od 18:00 do 24:00 hod.
V Manaus, hlavním městě Amazonie, vám ukážeme budovu Opery a zajdeme na exotické tržiště. Největším zážitkem je ovšem vyhlídkový let nad Manaus, soutokem Rio Negro a Rio Salamoes a nad amazonskou džunglí. Všechno to amazonské dobrodružství zakončíme 2 denním pobytem na nejkrásnějším ostrově Brazílie - na ostrově Ilha Grande. Připravili jsme pro vás menší procházky, koupání v tůňce, koupání a slunění na pláži, chytání ryb a grilování. Před cestou domů načerpáte potřebnou energii.

KUBA- "Taková jaká je" - 29. 9. - 11. 10. 2018

cena zájezdu: 89.900,- Kč volná místa: 12

HIT SEZÓNY / FIRST MINUTE 54.900,- nabídka platí jen do 28.2.2018

Exotický poznávací zájezd na Kubu

Připravili jsme pro vás bohatý program. Poznáte a uvidíte od všeho trochu. Moře, města, přírodu, hudbu a hlavně místní lidi. Jistě oceníte, že s vámi nepojedeme klasický turistický trojúhelník Havana - Vinales - Trinidad, ale že se vydáme i na vzdálený východ ostrova do měst Santiago de Cuba a Baracoa. Přidáme jedny z nejkrásnějších pláží severní strany Playa Coco a Playa Gurdalavaca. Cestou po vnitrozemí se zastavíme v historických koloniálních městečkách Holguín a Camagüye.

PERU-BOLÍVIE - krátký okruh - 10. 10. - 23. 10. 2018

cena zájezdu: 89.900,- volná místa: 10

Poznávací zájezd do Peru a Bolívie, nevynecháme ani Machu Picchu

Pokud jste vždycky chtěli vidět Machu Picchu a zažít trochu dobrodružství v Jižní Americe, pak právě pro vás jsme připravili zájezd Peru + Bolívie "Za Inky na Machu Picchu a dále". Navštívíme nejen bájné a opravdu krásné Machu Picchu, ale i ostatní místa spojená s před kolumbovskými civilizacemi. Projedeme se autobusem, vlakem, lodí a prolétneme se letadlem. Projdeme se uličkami inckého města Cuzco. Zavítáme na jeden z nejzajímavějších trhů v Peru. Obdivovat budeme velkolepou stavbu Sacsayhuaman. Dozvíme se, jak Inkové získávali sůl, jak barvili a tkali látky. V bolívijském La Paz se vyvezeme lanovkami nad město. Na kole si sjedeme unikátní 60 km dlouhou trasu silnice DeathRoad, kde na nás čekají tři klimatická pásma. Na jezeře Titicaca se seznámíme nejen s místními zvyky, kulturou a kuchyní, ale vystoupáme také na energetický bod, odkud se naskýtá úžasný výhled na přilehlé pohoří Cordillera Real. Nebude chybět jízda v bugy po dunách nedaleko oázy Huacachina, kde si také vyzkoušíme sandboard a ochutnáme místní víno a vínovici. Nakonec se vydáme na ostrovy Ballestas za pozorováním kormoránů, pelikánů, tučňáků a lachtanů.

SURINAM - GUYANA - FRANCOUZSKÁ GUYANA- 10. 11. - 22. 11. 2018

cena zájezdu: 114.900,- Kč  volná místa: vyprodáno

Poznávací zájezd Surinam, Guyana, Francouzská Guyana

Novinka v nabídce CK - Surinam, Guyana, Francouzská Guyana. Zájezd pro milovníky čisté přírody.A co vás v nabitém programu čeká? Nejen další 3 státy do sbírky jihoamerických států, ale především nádherná nedotčená příroda deštného amazonského pralesa. Projedete se loděmi po řekách i po moři. Proletíte se nad pralesy i vodopády. Přespíte v hotelích, v rezervacích v pralese, v mokřadu a jednu noc i v džungli v hamace. 3 denní expedice na řeku Surinam v Surinamu, 2 denní výlet do mokřadu Bigi Pan v Surinamu, 3 denní expedice do Iwokrami jungle v Guyaně, letecký výlet na Kaiteurské vodopay a kaskádu Oringuik, návštěva kosmického centra ve Francouzské Guayně, výlet na Ostrovy Spásy po stopách Motýlka a další dobrodružství.

BRAZÍLIE - Velký okruh s Pantanalem  25. 11. - 10. 12. 2018

cena zájezdu: 99.900,- volná místa: 10

Exotická dovolená - poznávací zájezd do Brazílie

Nezapomenutelná, rytmy samby pulsující Brazílie. Na velkém okruhu navštívíme Rio de Janeiro. Navštívíme svou plážovou kulturou nezapomenutelné pláže Copacabana a Ipanema. Brazilci milují koupání a moře. Nevynecháme ani úchvatný pohled na toto krásné město z Cukrové homole, kam vyjedeme lanovkou a Corcovada se sochou Ježíše Krista. Vodopády Iguazu nesmí chybět v žádném z našich zájezdů po Brazílii, a proto si je prohlídneme jak z Brazilské, tak z Argentinské strany. V oblasti Bonito absolvujete dvouhodinové šnorchlování po proudu řeky. 

Při troše štěstí můžete narazit na kajmana, anakondu nebo i tapíra, jak se nám to stávalo v minulých letech. V této oblasti nesmíme vynechat PANTANAL, rozsáhlou močálovitou krajinu. Zde budeme pozorovat z korby náklaďáku krokodýly, kapibary a tropické ptáky. Projedeme se po řece Miranda na motorové lodičce a poté i na kanoích. Zajedeme si na denní a noční safari. Krajinu si projedeme také na koních. Nesmí chybět ani procházka v džungli s průvodcem. Poté si zaletíme na sever Brazílie do Salvadoru da Bahia. V historické centrum "Pelourinho" to tepe v rytmu bubnů a vystoupeními bubeníků Olodum. Když už budete mít cestování dost, zajedeme si do přímořské vesničky Praia da Forte, kde se ubytujeme na 2 noci. Zde vyplníme dny koupáním, šnorchlováním.Při odlivu se na plážích v Praia do Forte vytvářejí malé bazénky, ve kterých můžete pozorovat podmořský život nebo si jen tak polehávat. Nevynecháme ani ostrov Ilha Grande. Úžasný tropický ostrov s krásnými plážemi. Pláž Lopes Mendes, kterou navštívíme na jednom z výletů, byla v minulých letech zařazena mezi nejkrásnější panenské pláže světa. 

BRAZÍLIE - po české stopě 9. - 23. 12. 2018 - 15 dní

cena zájezdu: 89.900,- volná místa: 12

speciální poznávací exotická dovolená, poznávací zájezd po stopách českých předků

Zcela nový a ojedinělý zájezd Brazílie "Po české stopě". Poslední 3 roky jsem přemýšlel o tom, že by stálo za to, vydat se za krajany žijících v Brazílii a po stopách jejich předků. V minulém roce jsme se vypravili do státu Mato Groso do Sol, kde jsme se setkali nejen s krajany, ale také nádhernou přírodou. Byla to milá a vřelá setkání. A tady vznikl nápad a myšlenka přivést za krajany do Brazílie další lidi z Čech. Chtěli bychom, abyste se s krajany nejen setkali, ale poznali, jak v Brazílii žijí?
Díky spolupráci s Ivanem Zábojníkem, Evandrem Trachtou a Andre Haikem se můžeme vypravit za neobyčejným poznáním o krajanech, jejich předcích a jejich životech. Abychom zájezd obohatili, přidali jsme kousek poznání přírody ve státě Mato Groso do Sol a poznání architektury a naplnění jednoho snu v hlavním městě Brasilia, za kterým stál také Čech.

AUSTRÁLIE - TASMÁNIE - "Milujeme přírodu"               3. 1. - 20. 1. 2019  

                                  cena zájezdu: 134.900,-     volná místa: 6

Ušetřete 30.000,- Kč za letenku z Evropy a zkombinujte zájezd Austrálie s Tasmánií "Milujeme přírodu"se zájezdem Nový Zéland + ostrovyTonga "Nad zemí a pod vodou".

Vydejte se s námi na rozmanitý kontinent plný přírodních krás. Bohatý program, super zábava, dva čeští průvodci, procházky, menší treky a trocha adrenalinu. To vše, a ještě něco více v ceně zájezdu.

S partnerskou CK jsme pro vás připravilinový zájezd Austrálie s Tasmánií - "Milujeme přírodu" a program upravili speciálně pro klienty CK TAM TAM. Snažili jsme pro vás vybrat "to nejlepší z Austrálie", s tím, že více preferujeme přírodu než města. I právě proto se společně podíváme na australský ostrov Tasmánie a do šesti národních parků (NP Grampians, NP Mt. Field, NP Freycinet, NP Tasman, NP Kata Tjuta - Uluru a NP Daintree. Projdeme se na nejkrásnějších místech Austrálie. Připravili jsme pro vás procházky i menší treky. Vykoupeme se pod vodopády, v lagunách i v moři. Zašnorchlujeme si na Velkém bariérovém útesu. Projedeme se vláčkem na nejstrmější železnici světa a vystoupáme na oblouk mostu Sydney HarbourBridge. V Sydney nevynecháme projížďku kolem opery a koupání na slavné pláži BondiBeach. Jako bonus si užijeme vyhlídkový let nad pobřežím Great OceanRoad a 12 ti Apoštoly.

NOVÝ ZÉLAND + TONGA - 18. 1. -31. 1. 2019 - 14 dní          termín s TONGA - 18. 1. - 5. 2. 2019 - 19 dní 

                                  cena zájezdu s TONGA - 179.900,- Kč,

                 cena zájezdu bez ostrovů TONGA - 134.900,- volná místa: 8

                     Ušetřete 30.000,- Kč za letenku z Evropy a zkombinujte zájezd Austrálie s Tasmánií "Milujeme přírodu"                                                       se zájezdem  Nový Zéland + ostrovy Tonga "Nad zemí a pod vodou".

Zážitky nabitý program, 2x let vrtulníkem, noční plavba po DoubtfulSound, kajaky na MilfordSound, JetBoats, dva čeští průvodci, procházky a menší treky, rajské pláže na ostrově Tonga a trocha adrenalinu. To vše, a mnohem více již zahrnuto v ceně zájezdu.

S partnerskou CK jsme pro vás obnovili zájezd na Nový Zéland. Vracíme se po 3 letech a tentokrát vybíráme to nejlepší z Jižního ostrova, a navíc přidáváme turisty nezasažené pacifické souostroví Tonga. Na Jižním ostrově Nového Zélandu zavítáme na nejkrásnější přírodní místa. Vrtulníky se proletíme nad jezery, horami, fjordy, vodopády, skalními útvary a nad ledovci. Na kajaku se projedeme v nejkrásnějším fjordu MilfordSound. Adrenalinovou zkušenost získáme jízdou v rychlých člunech Jetboats v kaňonu řeky Shotover. Nezapomeneme na menší treky a procházky, jako např. trek z hory Mt. Luxmore do Te Anau (nahoru vyletíme vrtulníkem). Ochutnáme novozélandská vína a ugrilujeme si čerstvého lososa.

Tři ostrovy v pacifickém království Tonga se nabízejí k našemu prozkoumání. Z Nového Zélandu si zaletíme na ostrov Tongatapu, Vava´u a ´Uoleva. Tonga nejsou Fidži ani Cookovy ostrovy. Na Tonga vládne klid a harmonie. A co taková Sluneční brána uprostřed Pacifiku? Možná, že zjistíte.

.Ušetřete 30.000,- Kč za letenku z Evropy a zkombinujte zájezd Austrálie s Tasmánií "Milujeme přírodu" se zájezdem Nový Zéland + ostrovy Tonga "Nad zemí a pod vodou".

Zážitky nabitý program, 3x let vrtulníkem, noční plavba po DoubtfulSound, kajaky na MilfordSound, JetBoats, dva čeští průvodci, procházky a menší treky, rajské pláže na ostrově Tonga a trocha adrenalinu. To vše, a mnohem více již zahrnuto v ceně zájezdu.

S partnerskou CK jsme pro vás obnovili zájezd na Nový Zéland. Vracíme se po 3 letech a tentokrát vybíráme to nejlepší z Jižního ostrova, a navíc přidáváme turisty nezasažené pacifické souostroví Tonga. Na Jižním ostrově Nového Zélandu zavítáme na nejkrásnější přírodní místa. Vrtulníky se proletíme nad jezery, horami, fjordy, vodopády, skalními útvary a nad ledovci. Na kajaku se projedeme v nejkrásnějším fjordu MilfordSound. Adrenalinovou zkušenost získáme jízdou v rychlých člunech Jetboats v kaňonu řeky Shotover. Nezapomeneme na menší treky a procházky, jako např. trek z hory Mt. Luxmore do Te Anau (nahoru vyletíme vrtulníkem). Ochutnáme novozélandská vína a ugrilujeme si čerstvého lososa.
Tři ostrovy v pacifickém království Tonga se nabízejí k našemu prozkoumání. Z Nového Zélandu si zaletíme na ostrov Tongatapu, Vava´u a ´Uoleva. Tonga nejsou Fidži ani Cookovy ostrovy. Na Tonga vládne klid a harmonie. A co taková Sluneční brána uprostřed Pacifiku? Možná, že zjistíte. 

Z MEXIKA DO PANAMY - Střední Amerikou nejen po mayské stopě - 15. 2. - 7. 3. 2020

cena zájezdu: 134.900,- Kč zbývající místa: 16

Poznávací exotický zájezd - Mayové ve Střední Americe

Dlouho plánovaný zájezd "Střední Amerikou nejen po mayské stopě" je po dlouhých přípravách konečně tady a nabízí snad nejvíce opravdových zážitků v jednom zájezdu a to vše v ceně zájezdu. Posuďte sami. Devět mayských středisek, mayské muzeum, mayský kostel, mayská hrobka, mayský obřadní rituál, mayské Pompeje nebo také mayský cenotes.Ale také kus přírody jako např. vodopády, sopky, termální prameny, jeskyně, kávová plantáž, procházka pralesem. Tak jako vždy nechybí aktivity jako kajaky, kanoe, lanovka zipline, průjezd panamským průplavem a další. Zastavíme se i ve městech Antigua, San Salvador, Granada, Panama City nebo v San Cristobal de las Casas.

Naši stopu zanecháme celkem v 8 státech a sběratelé razítek si tak přijdou na své. Budeme hodně cestovat auty, autobusy, loděmi, cyklorykšami a na delší vzdálenosti především letadly.

S velkou radostí oznamujeme, že na cestě nás bude doprovázet náš přítel a kamarád Mnislav Zelený Atapana. Troufnu si říci, že u nás největší znalec Indiánů. Po mnoha letech se s námi vrátí na místa, která kdysi jako antropolog a etnograf prozkoumával.

MEXIKO-GUATEMALA-BELIZE "Nejen po Mayské stopě" 4. - 18. 3. 2019 16 dní

cena zájezdu: 99.900,- Kč zbývající místa: 118

Poznávací zájezd do Mexika, Guatemaly, Belize

Tento zájezd je plný barev, kontrastů, mayských památek, přírody, kultury a mnoho dalšího. Navštívíme hned několik mayských památek, kterými budou Tikal, Xunan Tunich, Palenque, Tulum, Toniná, Chichen Itzá. Vydáme se také na návštěvu pravého mayského kostela, který žije mayskými rituály každým dnem. Návštěvu památek bude doprovázet poutavé vyprávění o Mayích od místních mayských průvodců. Budete tak moci nahlédnout nejen do života v minulosti, ale i do života současných potomků Mayů.

Když se nám poštěstí, navštívíme i místní školu, abychom se dozvěděli více o životě místních dětí. Na Belizkém ostrově Caye Caulker si užijete šnorchlování se žraloky, rejnoky a želvami. Nemusíte mít ale strach, za doprovodu místních průvodců zvládne tento úžasný zážitek každý. A pokud se nebudete opravdu na šnorchlování cítit, můžete vše pozorovat z lodičky. V Belize si také na duších sjedeme mayskou posvátnou jeskyni, která nás nejen osvěží, ale dozvíme se i další zajímavosti ze života Mayů. Na Jihu Guatemaly navštívíme hned několik míst. Koloniální městečko Antiqua v těsné blízkosti sopky Aqua tepe úžasnou atmosférou. Vystoupáme na sopku Pacaya, abychom se prošli po ztvrdlé lávě a při troše štěstí budeme pozorovat i nově vytékající lávové říčky. Necelé 2 hodiny od Antigui navštívíme jedinečné jezero Atitlán, umístěné mezi sopkami. Zavítáme na tradiční místní trhy a budeme se kochat malebnými výhledy na jezero. Zpět v Mexiku navštívíme a vykoupeme se na několika vodopádech, kaskády a vodopády Aqua Azul, Misol Há, Welib Já Vás příjemně osvěží. V chiapaském městečku San Christobal navštívíme úžasné místní trhy s ručními výrobky a trh se zeleniou, ovocem, rybami, bylinkami a dalším. Na konci nám vyjde i čas se vykoupat na úžasných karibských plážích v Tulumu a Cancunu

KOLUMBIE-EKVÁDOR-GALAPÁGY - 21. 3. - 6. 4. 2019 - 17 dní

cena zájezdu: 114.900,- Kč volná místa: 15

Poznávací zájezd za přírodou - Galapágy, Kolumbie, Ekvádor

Jedinečná Kolumbie, která Vás svou krásou a milými lidmi překvapí. Galapágy Vás nadchnou svou faunou a flórou. Dostanete se na minimální vzdálenost k želvám, lachtanům, ještěrům, ptactvu. Prohlídnete si unikátní sbírku zlata a smaragdů v muzeu Del Oro a v muzeu Botero v Bogotě. Prohlídnete si kávovou plantáž na koních v Salentu. Projedete se i na čtyřkolkách. Zajdeme si na úchvatnou procházku údolím Valle de Cocora s palmami "palma de cera" - vosková palma - nejvyšší palma na světě - dorůstá do výšky 60 m.

Navštívíme trhy s koženými výrobky v Cotacachi. Navštívíme místa označující rovník "La Mitad del Mundo". Na Galapágách uvidíte gigantické želvy galapážské, zašnorchlujete si a pokud budete mít chuť, můžete se i potápět. Prohlídnete si rezervaci Seymour Norte - pozorování fregatek, ptáků boobies s modrýma nohama, leguánů suchozemských i mořských a tuleňů v jejich přirozeném prostředí. Ke konci zájezdu se ubytujeme na nádherné koloniální farmě v Sach Gilu v Kolumbii. Navštívíte městečko Barichara a vesničku Guane -projdete historickou cestou "Camino Real" postavenou indiány Guane plnou fosílií. Slaníte vodopád Juan Curi - 80 m vysoký vodopád (instruktoři vysvětlí i začátečníkům). Toto a mnoho dalšího Vás čeká na tomto úžasném zájezdu

ARGENTINA-CHILE-VELIKONOČNÍ OSTROV - 7. 4. - 23. 4. 2019

cena zájezdu: 124.900,- Kč,  volná místa: 15

Poznávací zájezd na Velikonoční ostrov, Argentiny a Chile

Vydejte se s námi do Chile, Argentiny a na Velikonoční ostrov a podívejte se osobně na nejkrásnější místa Jižní Ameriky a nakoukněte do Polynésie. Čeká vás cesta plná dobrodružství a objevování. Velikonoční ostrov, ledovec Perito Moreno a Ushuia jsou jistě velkými lákadly. K tomu argentinské steaky, víno, tango a spoustu dalšího. To vše o Velikonočním termínu

KOSTARIA-NIKARAGUA-PANAMA "Opravdové zážitky ve Střední Americe - 15. 2. - 2. 3. 2019 

cena zájezdu: 84.900,-  volná místa: 16

Pura Vida - čistý život, tak se zdraví obyvatele Kostariky. Pokud máte rádi přírodu, moře, dobré jídlo a rum, pak se vydejte s námi za poznáním třech středoamerických zemí. Panama vás jistě překvapí rychlým rozvojem a nádhernými panenskými plážemi, na kterých se budeme slunit v Boca Chica. Na panamský průplav, jednu z největších staveb moderní doby, se podíváme pěkně zblízka. Proplutí plavebními komorami patří k tomu nejlepšímu ze zájezdu. Ke Kostarice neodmyslitelně patří přírodní parky. V Monte Verde se projdete po vysutých mostech nad mlžným pralesem a vyzkoušíte si létat jako Superman. V přímořském parku Tortuguero vás čeká divoká pláž i džungle. Do Nikaragui jedeme nejen za kulturou. V koloniálním městě Granada se projedeme v koňském povozu. Trochu adrenalinu ochutnáte při výstupu na sopku Cero Negro nebo při pohledu do kráteru sopky Masaya. To vše a ještě něco navíc.

BRAZÍLIE NA VÁNOCE 2019 - 13 dní

cena zájezdu  84.900,- Kč    volná místa: 

Nezapomenutelná, rytmy samby pulsující Brazílie. Kombinace poznávacího a pobytového zájezdu v poslední době vyhovuje mnoha lidem. Do exotické Brazílie se s námi vypravíte nejen za poznáním, ale také za odpočinkem na nádherných plážích. Podíváte se na Rio de Janeiro z jeho nejkrásnějších vyhlídek, Corcovada se sochou s Ježíšem a z Cukrové homole. Po lávkách se projdete nad vodopády Iguacu z brazilské i argentinské strany. Ochutnáte maso v brazilské Churascaria a argentinský steak. V Parati se projdete historickým městem, ochutnáte brazilský alkoholický nápoj Cachaca a sjedete si přírodní tobogán. Nakonec objevíte skryté pláže přírodní rezervace ostrova Ilha Grande. To vše a ještě mnohem více na jednom z nejoblíbenějších zájezdů CK TAM TAM. K tomu Štědrovečerní večeře v restauraci na pláži s bramborovým salátem, rybou a řízkem. Chybět nebudou ani dárečky.

PERU-BOLÍVIE -velký okruh - 17 dnů - 2019  

cena zájezdu: 99.900,- volná místa: 16

KARIBIK - Curacao-Bonaire - termín: 2018 - 12 dní

cena zájezdu: 84.900,- volná místa:

Exotika -  pobytovo - poznávací zájezd do Karibiku - Curacao - Bonaire

Tento zájezd potěší nejen milovníky krásných pláží ale i potápěče. Na ostrovech slunce, jak se ostrovům přezdívá, můžete prožít svou klidnou dovolenou, pohoax, aniž byste museli do rezortů. Připravili jsme pro vás program i dostatek odpočinku. Na ostrově Curacao budeme objevovat panenské pláže, podíváme se do koloniálního města Willemstadt a ochutnáme světově známý likér Curacao. Na ostrově Bonaire se více podíváme pod vodu. Na své si přijdou milovníci šnorchlování i potápění. K dispozici budete mít Toyotu pickup, která vám usnadní pohyb po ostrově. Vybrali jsme taková ubytování, abyste měli kuchyňku, terásku a hlavně blízko na pláž. Záleží jen na Vašem přání, zda chcete lenošit, či s námi podnikat výlety to okolí.