vzory

Vložte svůj text...

PODZIM 2019 BUDE PATŘIT BRAZÍLII !!!

VYDEJTE SE S NÁMI DO BRAZÍLIE  - Chcete poznávat, odpočívat nebo se vydat na menší expedici? Vydejte se s námi do rytmy pulsující Brazílie. Na podzim jsme pro Vás připravili hned několik okruhů. Brazílie Vás svou přírodou a energií uchvátí.  

BRAZILSKÁ AMAZONIE 
vydejte se s námi na menší expedici do Amazonského pralesa, projeďte se na lodi po Amazonce, ochutnejte noční džungli - seznamte se jak žijí v džungli domorodci 
původně 119.900,- Kč
AKČNÍ NABÍDKA 94.900,- Kč

BRAZÍLIE S PANTANALEM 
Rio de Janeiro, vodopády Iguazu, šnorchlování na tropické řece, úžasný mokřad Pantanal plný zvířat, bubny tepající Salvador, úžasné moře v Praia da Forte. Nejkrásnější brazilské dobrodružství, které zvládne každý. 
původně 99.900,- Kč
AKČNÍ NABÍDKA 74.900,- Kč

BRAZÍLIE - RIO DE JANEIRO - Město bohů 
Chcete více odpočívat, ale také ativně poznávat?Chcete si splnit sen a vidět sochu Ježíše Krista, či noční Rio de Janeiro z úžasné vyhlídky Pao de Azucar? Koupat se na slavných plážích Copacabana a Ipanema a nasávat atmosféru těchto úžasných míst? Poznání, úchvatná místa a odpočinek Vás čeká na tomto zájezdu
původně 65.900,- Kč
AKČNÍ NABÍDKA nyní na www.slevomat.cz

Chcete získat slevu na tento zájezd? Napište si o slevovou nabídku do CK

Pro nás bude ostrov Tahiti výchozím bodem k poznání Polynésie. Jeep Safari tour nás zavede do vnitrozemí ostrova, kde budeme obdivovat nádhernou tropickou přírodu, hory a vodopády. 

Moorea - Ostrov Moorea má nádhernou scenérii. Hory se tu zvedají do výše více jak tisíce metrů. Křišťálově čistá voda, pláže s bílým pískem, laguny s tropickými rybami, tak tohle by mohl být ráj. Aby dojem z "ráje" byl dokonalý, rezervovali jsme pro vás ubytování v bungalovech nad vodou. Moorea Jeep Safari tour vás blíže seznámí nejen s nádhernou přírodou, ale také polynéskou kulturou. Při treku Opunohu Valley Loop vás protáhneme džunglí, necháme vás přebrodit potůčky a šlapat do kopce, abyste na vrchu měli rozhled jako Robinsoni.

Raitea a Taha´a- Malé ostrůvky leží na hlavní turistické trase, ale většina návštěvníků Polynésie dává přednost ostrovům se zvučnými jmény a velkými hotely. Na ostrov Raiatea se doplavíme trajektem z ostrova Bora Bora. Rodinný hotýlek Opoa Beach nám poslouží jako výborná základna k poznání obou ostrovů. Celodenní lodní výlet Raiatea and Taha´a tours nás zavede na farmu s tahitskými perlami. Dozvíte se, jak se pěstuje a zpracovává vanilka. Samozřejmě že nebude chybět šnorchlování na korálovém útesu. Navíc se zastavíme na nejposvátnějším místě celé Polynésie - Marae Tuputapuatea.

Bora Bora - splňuje všechny představy o ráji. Nechybí tu vůbec nic. Snad jen trochu klidu, protože turismus a "předraženost" v poslední době válcují i toto kdysi poklidné místo Polynésie. Znovu budete bydlet v bungalovech nad vodou, tentokrát v tříhvězdičkovém hotelu Maitai Polynesia. Pokud byste se tady nudili, můžete částečně prosklenou podlahou pod stolem pozorovat ryby. Na lodním výletě Teiva tour si zaplavete s rejnoky a žraloky. Zbytek času budete trávit na lehátku, ve vodě anebo na pláži.

Huahine - Na malý ostrov nabízí Huahine více než dost. Nádherné zátoky, motu - ostrůvky s plážemi, nejdelší Marae posvátné stavby, říčky a nádhernou scenérii. My jsme pro vás připravili plavbu na klasickém polynéském plavidle. Na piroze s vahadlem se vydáme do blízkých zátok a na nejbližší motu.

Poznávací zájezd do Japonska

Nový zájezd Japonsko "Cesta Samuraje" potěší nejen milovníky poznávání exotických kultur a cestování, ale i ty kteří chtějí zažít opravdové zážitky, pobýt v přírodě, rozjímat v chrámech, vystoupat na sopku, projet se na kole mezi rýžovými poli, ochutnat opravdové Sushi, napít se tradičního nápoje saké z dřevěných sudů, projet se lodí po řece, jezeře i moři, procházet se v zahradách a parcích, jezdit rychlými vlaky, nechat se vozit rikišou, rozhlédnout se z nejvyšší věže na světě, posnídat čerstvé ryby na rybím trhu, přejít nejrušnější ulici, podívat se na zápas sumo, pozorovat Gejši, koupat se v horkých termálních lázních, vidět sněžné opice, obléci se do kimona, spát na tatami v ryokjanech, strávit noc v mnišské noclehárně, přespat v kapsli, chodit po mnoha schodech, objevovat chrámové komplexy, meditovat s mnichy nebo se jen tak bavit s Japonci.

Japonsko je veliké, zajímavé a natolik exotické, že bychom mohli sestavit hned několik itinerářů a všechny by byly zajímavé. Vybrali jsme pro vás místa tak, abychom viděli z Japonska to nejzajímavější. A protože rádi kombinujeme města, přírodu a opravdové zážitky, ne vždy jezdíme po turistické trase. Itinerář je originální a je připravený výhradně pro klienty CK TAM TAM. Tak jako vždy jsme nekopírovali ani program ani cenu zájezdu. Na cestě po Japonsku nás na mnoha místech bude doprovázet česky mluvící průvodce žijící v Japonsku.

Vydejte se s námi za vaší největší Exotikou, vydejte se do Japonska a navštivte Tokio, Nikkó, Tóno,Tsuruoka, NP Dewa - Sanzan, Nagano, Obuse, Togakuši, Judanaka Onsen, Oniošidašien, Kunazawa, Kjóto, Nara, NP Hakone, Gora, Pět jezer Fudži, Kamakura a další.

Chcete se podívat na Machu Picchu, dozvědět se o předkolumovských kulturách, navštívit jejich stavby, projet se v džípech solnou pouští a pak přímo na tomto místě pobědvat? Toto a mnohem více v našem programu. 

Při sjezdu na kole na známé "Silnici Smrti" se projedeme třemi klimatickými pásmy a překonáme převýšení více jak 3.500 metrů. V džípech probrázdíme největší solnou poušť na světě. Už jste někdy obědvali v solné poušti? Na jezeře Titicaca doplujeme na Sluneční ostrov a z energetického bodu budeme pozorovat jeden z nejhezčích západů slunce v Bolívii. Nakonec trochu adrenalinu při jízdě v bugy v oáze Huacachina, ochutnávka vín a vínovice a pozorování terejů, tučňáků a lachtanů na ostrovech Ballestas. Věřte, že do programu se vešlo ještě mnohem více. Sami se podívejte. 

Nezapomenutelná, rytmy samby pulsující Brazílie. Na velkém okruhu navštívíme Rio de Janeiro. Navštívíme svou plážovou kulturou nezapomenutelné pláže Copacabana a Ipanema. Brazilci milují koupání a moře. Nevynecháme ani úchvatný pohled na toto krásné město z Cukrové homole, kam vyjedeme lanovkou a Corcovada se sochou Ježíše Krista. Vodopády Iguazu nesmí chybět v žádném z našich zájezdů po Brazílii, a proto si je prohlídneme jak z Brazilské, tak z Argentinské strany. V oblasti Bonito absolvujete dvouhodinové šnorchlování po proudu řeky.

Při troše štěstí můžete narazit na kajmana, anakondu nebo i tapíra, jak se nám to stávalo v minulých letech. V této oblasti nesmíme vynechat PANTANAL, rozsáhlou močálovitou krajinu. Zde budeme pozorovat z korby náklaďáku krokodýly, kapibary a tropické ptáky. Projedeme se po řece Miranda na motorové lodičce a poté i na kanoích. Zajedeme si na denní a noční safari. Krajinu si projedeme také na koních. Nesmí chybět ani procházka v džungli s průvodcem. Poté si zaletíme na sever Brazílie do Salvadoru da Bahia. V historické centrum "Pelourinho" to tepe v rytmu bubnů a vystoupeními bubeníků Olodum. Když už budete mít cestování dost, zajedeme si do přímořské vesničky Praia da Forte, kde se ubytujeme na 2 noci. Zde vyplníme dny koupáním, šnorchlováním.Při odlivu se na plážích v Praia do Forte vytvářejí malé bazénky, ve kterých můžete pozorovat podmořský život nebo si jen tak polehávat. Nevynecháme ani ostrov Ilha Grande. Úžasný tropický ostrov s krásnými plážemi. Pláž Lopes Mendes, kterou navštívíme na jednom z výletů, byla v minulých letech zařazena mezi nejkrásnější panenské pláže světa.  

Pobytovo - poznávací zájezd do Brazílie 

Na tomto zájezdu jsme pro Vás připravili opravdové poznání tohoto úžasného města. Vydáme se jak na turistická, tak méně turistická místa. Budeme nasávat atmosféru míst, sledovat město z výšky "Cukrové homole - Corcovada" nebo od Ježíše Krista. Z těchto míst, budeme mít Rio jako na dlani. Budeme si užívat chvíle na plážích. Copacabanu každý jistě zná, ale my se vydáme i na pláže, které navštěvují spíše místní a plážičky, na které se dá dojet jedině autem či najatou dopravou. Budeme ochutnávat místní kuchyni, zajdeme na trhy, navštívíme všechny významné a zajímavé čtvrti ve městě, zatancujeme si sambu na Sambadromu, sedneme si na střídačku na fotbalovém stadionu Maracana. A pokud budeme mít štěstí, můžeme si zajít na tento úžasný stadion i na fotbalový zápas. A pro ty, kdo budou chtít s námi zažít ještě víc, vyšlápneme si na netradiční výhled na Rio de Janeiro, když vyjdeme na horu Dois Irmos. 

s možností prodloužení vodopádů Iguacu z Brazilské i argentinské strany + 5 noci (14. - 26. 12. 2019) 

vydejte se s námi na rozmanitý kontinent plný přírodních krás. Bohatý program, procházky, menší treky a trocha adrenalinu. Snažili jsme pro vás vybrat "to nejlepší z Austrálie", s tím, že více preferujeme přírodu než města. Podíváme se do šesti národních prků. Vykoupeme se pod vodopády, lagunách i moři. Bariérový útes nesmí chybět.  I právě proto se společně podíváme na australský ostrov Tasmánie a do šesti národních parků (NP Grampians, NP Mt. Field, NP Freycinet, NP Tasman, NP Kata Tjuta - Uluru a NP Daintree. Projdeme se na nejkrásnějších místech Austrálie. Připravili jsme pro vás procházky i menší treky. Vykoupeme se pod vodopády, v lagunách i v moři. Zašnorchlujeme si na Velkém bariérovém útesu. Projedeme se vláčkem na nejstrmější železnici světa a vystoupáme na oblouk mostu Sydney Harbour Bridge. V Sydney nevynecháme projížďku kolem opery a koupání na slavné pláži Bond Beach. Jako bonus si užijeme vyhlídkový let nad pobřežím Great Ocean Road a 12 ti Apoštoly.

Podíváme do divoké přírody a nejen to. Čeká vás víc než poznání této obrovské a velmi různorodé země. Vybrali jsme pro vás to nejkrásnější a na zážitky to nejlepší. A zajímavé to bude hned od samého začátku, kdy se vypravíme na Kavkaz.  K Rusku patří jistě i jedny z největších řek světa. Dvoudenní plavba na parníku po Volze z Nižnij Novgorod do Kazaně přinese obrázek o tom, jak lidé žijí mimo Moskvu.

Dnešní návštěva Ruska by se neobešla bez projížďky po Transibiřské Magistrále. Nepojedeme jí celou, o tom náš zájezd není, ale podíváme se na její nejhezčí část. A nejen z okna vlaku, ale také minibusem, pěšky, lodí, lanovkou, a dokonce i ZIPLINE si vychutnáte oblast Bajkalu. Projdeme se po plážích, vylezeme na vyhlídky, vykoupeme se v termálních lázních, podíváme se do skanzenu, na tržiště nebo do Něrpinária na bajkalského tuleně.

A nakonec? To nejkrásnější a nejlepší z ruské přírody, KAMČATKA. Její odlehlost a divoká příroda s drsným klimatem přitahuje v poslední době turisty z celého světa. A není se čemu divit. Oproti jiným podobným místům např. v USA nebo na Novém Zélandu, není Kamčatka přeplněna turisty a doufejme, že ještě nějakou dobu nebude. Do programu jsme pro vás zařadili dva 7 hod lety vrtulníkem. Programově nejhodnotnější jednodenní expedice. Zažijete nejkrásnější výhledy na činné sopky, divokou kamčatskou přírodu, projdete se po geotermálních polích, vystoupáte na vyhlídky, budete pozorovat medvědy v jejich přirozeném prostředí, možná i při lovu lososů, vykoupete v termální řece, v termálních pramenech i bazénech, nafotíte stovky fotografií, ale hlavně si odvezete "Opravdové zážitky", protože o to nám jde především, abyste na cestu po Rusku s CK TAM TAM nezapomněli.

Zážitky nabitý program, 3x let vrtulníkem, noční plavba po Doubtful Sound, kajaky na Milford Sound, Jet Boats, dva čeští průvodci, procházky a menší treky, rajské pláže na ostrově Tonga a trocha adrenalinu. To vše, a mnohem více již zahrnuto v ceně zájezdu.

S partnerskou CK jsme pro vás obnovili zájezd na Nový Zéland. Vracíme se po 3 letech a tentokrát vybíráme to nejlepší z Jižního ostrova, a navíc přidáváme turisty nezasažené pacifické souostroví Tonga. Na Jižním ostrově Nového Zélandu zavítáme na nejkrásnější přírodní místa. Vrtulníky se proletíme nad jezery, horami, fjordy, vodopády, skalními útvary a nad ledovci. Na kajaku se projedeme v nejkrásnějším fjordu Milford Sound. Adrenalinovou zkušenost získáme jízdou v rychlých člunech Jet boats v kaňonu řeky Shotover. Nezapomeneme na menší treky a procházky, jako např. trek z hory Mt. Luxmore do Te Anau (nahoru vyletíme vrtulníkem). Ochutnáme novozélandská vína a ugrilujeme si čerstvého lososa.

Tři ostrovy v pacifickém království Tonga se nabízejí k našemu prozkoumání. Z Nového Zélandu si zaletíme na ostrov Tongatapu, Vava´u a ´Uoleva. Tonga nejsou Fidži ani Cookovy ostrovy. Na Tonga vládne klid a harmonie. A kde se vzala Sluneční brána uprostřed Pacifiku? Možná, že zjistíte.

DO BRAZÍLIE NA ZIMNÍ DOVOLENOU

PROGRAM BOHATÝ NA OPRAVDOVÉ ZÁŽITKY 

Rio de Janeiro, vodopády Iguazu, šnorchlování s tropickými rybami, jedinečná příroda Pantanalu, bubenický Salvador, zelené pobřeží Costa Verde

EVROPSKÁ EXOTICKÁ DESTINACE

Představujeme vám první evropskou destinaci CK TAM TAM - poznávací zájezd Albánie - Makedonie.

Místa exotická, cestovatelsky velmi zajímavá  a zatím i masově turisticky méně navštěvovaná.  Právě sem, si můžete dojet za opravdovými zážitky v době, kdy turistický ruch v evropských zemích narostl do obrovských výšek a dříve poklidná místa a destinace čelí náporu turistů. V Albánii a Makedonii budete mít prozatím klid a pohodu. 

A kam se tedy na zájezdu Makedonie + Albánie vypravíme, a co s námi zažijete? Zájezd jsme pojali jako poznávací a pobytový vjednom. V první části budeme poznávat a hodně cestovat. Ve druhé části budeme více odpočívat a polehávat u moře. Ale ne úplně, a ne tak docela. 

Makedonii se většina "dovolenkářů "vyhne kvůli tomu, že nemá moře. Albánie je zase pro většinu lidí daleko. Přeci jenom ujet 2.000 km jedním směrem není pro každého. A také nedobrá pověst o Albánii spoustu turistů a cestovatelů odradí. Ti, kteří se nenechají zastrašit, a do Albánie se přeci jen vydají, zamilovávají se jednou navždy. Proč? No proto, že v Albánii je krásně. Albánie nabízí stovky km zatím panenských pláží, neprobádané hory, historická města a památky na seznamu UNESCO, koupání v řekách a jezerech. Když k tomu přidáte výbornou balkánskou kuchyni, s čerstvým sýrem nebo mořskými plody, nemůžete se v Albánii cítit o nic hůře než v jiných destinacích Středozemního moře. A jako bonus srdeční Albánci, kteří jsou vždy ochotni turistům a návštěvníkům nabídnout pomocnou ruku. Nevýhodou v Albánii je snad jen jazyková bariéra a řízení auta v místní dopravě.