VÁNOCE V KARIBIKU - CURACAO + BONAIRE           18. - 29. 12. 2020
..Předvánoční a vánoční pohoda, klid a sluníčko.

PROČ SI VYBRAT TENTO ZÁJEZD

Chcete zažít vánoce bez shonu a stresu? Vánoce plné pohody, odpočinku,  sluníčka, ale také zážitků. Tentokrát se o Vás postaráme my. Pobytovo - poznávací zájezd přes Vánoce v Karibiku, Vám toto vše nabídne. Odpočinete si na nádherných panenských plážích, kde se můžete slunit, koupat, plavat, šnorchlovat nebo se potápět. Dny odpočinku obohatíte poznávacími vyjížďkami do měst a přírodních parků. Po ostrovech se budete pohybovat pronajatými auty. Bydlení na Curacao i Bonaire jsme zajistili v luxusních apartmánech s plným vybavením, kuchyňkou a terasou. Tak proč si neugrilovat čerstvě zakoupenou rybu? A bramborový salát? Na Štědrý den vám připravíme bramborový salát, smaženou rybu a smažené řízečky, ozdobíme malý stromeček. Vyhnete se předvánočnímu shonu a vánoce se jednou užijete jinak.  

CO NA TOMTO ZÁJEZDU ZAŽIJETE

Ubytování Curacao - Marazul Dive Resort 

ubytování budete ve studiovém apartmánu 45 m s výhledem na moře, klimatizací, kuchyňským koutem, ledničkou, kuchyňskými potřebami, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí, troubou, varnou deskou, toustovačem, venkovním posezení s venkovním nábytkem.

Ubytování Bonaire - Dormio Bonaire Village 

apartmány 60 - 90 m s výhledem do zahrady, klimatizace, kuchyňský kout, lednička, kuchyňské potřeby, mikrovlnka, rychlovarná konvice, trouba, varná deska, toustovač, venkovní posezení s venkovním nábytkem 

Krásné pláže, plážičky, moře a koupání

Na koupání a lenošení budete mít dostatek času. Kdo bude chtít poznávat a objevovat, může se s námi vydat na průzkum dalších pláží a plážiček, města a přírody. 

Cesta kolem ostrova

Společně se auty vydáme na okružní jízdu kolem ostrova Bonaire. Ukážeme si nejhezčí pláže a místa, kam se budete moci vrátit sami. Cestou se vykoupeme a zašnorchlujeme si.

Potápění a šnorchlování

Na ostrově Bonaire je velmi snadné potápění i šnorchlování. Po zaplacení poplatku, který je v ceně zájezdu obdržíte mapu s jednotlivými lokalitami. A je již na Vás, kam vyrazíme. Podél silnic a přímo na plážích jsou pod jednotlivými čísly označeny potápěčské a šnorchlařské lokality. Zaparkujete auto, vezmete si výstroj, a můžete se zanořit v jedné z nejhezčích karibských potápěčských lokalit. 

Den s výlety na Bonaire

 Výlet do parku Washington Slagbaai. Dopoledne výlet do NP Washington Slagbaai, první přírodní rezervace na Nizozemských Antilách - divoké pobřeží, mořské gejzíry a další. Výlet k solným jezerům. Odpoledne výlet k solným jezerům na pozorování plameňáků karibských. Rodinný lihovar. Prohlídka malého rodinného lihovaru, kde se vyrábí kořalka z kaktusu Cadushi + ochutnávka. Ccestou zpět se zastavíme na koupání a šnorchlování na krásné veřejné pláži u letiště

Šnorchlování na útesu Kleine Bonaire

Odjezd auty do přístavu, dopolední výlet lodí na jeden z nejkrásnějších korálových útesů v Karibiku - šnorchlování nebo potápění na útesu"Kleine Bonaire". Tento výlet si jistě nenechte ujít. Zaplatíte jen transfer lodí. Masku, šnorchl, pití a jídlo si vezmete s sebou. Nepotřebujete žádného průvodce. Prostě se jen zanoříte kousek od břehu pod mořskou hladinu, a budete pozorovat bohatý podvodní svět nebo se slunit a procházet po bílých písečných plážích ostrůvku Kleine Bonaire.

Výlet po plážích ostrova

Výlet po plážích ostrova.  Zatímco ostrov Bonaire nabízí úžasné podmínky ke šnorchlování a potápění, na ostrově Curacao se nacházejí jedny z nejhezčích pláží v Karibiku. Na Štědrý den se společně vydáme objevovat ty nejhezčí pláže. Budeme se slunit, šnorchlovat a koupat se. V podvečer se vrátíme, abychom připravili naší Štědrovečerní tabuli.

Štědrý večer

 Společně připravíme exotickou Štědrovečerní tabuli. Čeká vás vánoční večeře v tropech s českým menu . Nebojte se, řízků, ryb i bramborového salátu bude opravdu dost. po večeři koupání v bazénu a jako vánoční dáreček míchání exotických koktej

Výlet do hlavního města Willemstad

Ranní odjezd do hlavního města Willemstad. Nejdříve se podíváme do likérky světoznámého likéru Blue Curacaos ochutnávkou, pak se přesuneme do historického města Willemstad - historické centrum města spadá pod ochranu UNESCO. Projdeme se po nábřežní kolonádě. Přeběhneme přes posunovací most, nakoupíme na tržišti a dáme si jeden z nejlepších koktejlů z likéru Blue Curacao na ostrově Curacao.

Park Shete Boca

Rozeklané pobřeží, gejzíry, přírodní most, jeskyně a další na vás čekají v parku Shete Boca. Nádherné místo na pozorování mořských gejzírů.
.

V CENĚ ZAHRNUTO 

letenky Praha - Amsterdam - Bonaire - Curacao - Amsterdam - Praha
letenka Bonaire - Curacao (přelet z ostrova na ostrov)
5x ubytování na Curacao (dvoulůžkový apartmán se dvěma terasami, koupelnou, kuchyní a kuchyňskými doplňky, klimatizace)
5x ubytování na Bonaire (dvoulůžkový apartmán s terasou, koupelnou, kuchyní a kuchyňskými doplňky, klimatizace)
pronájem auta Toyota Hillux (popř. podobné) 5 dní Bonaire 
+ 5 dní Curacao - ostrov Bonaire (pro čtveřici - benzín/nafta nejsou zahrnuty v ceně zájezdu)
prohlídka a ochutnávka likéru ve světoznámé likérce Curacao Blue, prohlídka rodinného lihovaru na ostrově Bonaire
český průvodce po celou dobu pobytu (neletí z/do Evropy),
před odletová informační schůzka v K. Varech nebo ve sklípku vinařství Dufek, Svatobořice - Mistřín u Kyjova, září 2020, o termínu schůzky budeme informovat 


výlet auty do hlavního města ostrova Curacao - Willemstadu s
vstup do národního mořského parku Bonaire - na koupání a šnorchlování, vstup do národního parku Shete Boca - Curacao
vstup do národního parku Washington Slagbai, výlet lodí za šnorchlováním na ostrůvku Kleine Bonaire,
grilování ryb na ostrově Curacao
Štědrovečerní večeře (bramborový salát,
smažené kuřecí řízky, smažené ryby) + míchané exotické koktejly
Není zahrnuto v ceně zájezdu: 

stravování (pokud není uvedeno v programu)
pojištění na cesty (doporučujeme pojistit storno z důvodu nemoci) 
fakultativní výlety, které nejsou uvedeny v ceně zájezdu zahrnuto


CENA ZÁJEZDU                 89.900,- Kč

    AKČNÍ NABÍDKA 84.900,- Kč

ONLINE REZERVACE ZÁJEZDU