1579159002192.jpg

POZNÁVACÍ  ZÁJEZD
CURACAO + BONAIRE
VÁNOCE V KARIBIKU

PROČ SE VYDAT NA TENTO ZÁJEZD: 

Předvánoční a vánoční pohoda, klid a sluníčko

Chcete zažít vánoce bez shonu a stresu? Vánoce plné pohody, odpočinku,  sluníčka, ale také zážitků. Tentokrát se o Vás postaráme my. Pobytovo - poznávací zájezd přes Vánoce v Karibiku, Vám toto vše nabídne. Odpočinete si na nádherných panenských plážích, kde se můžete slunit, koupat, plavat, šnorchlovat nebo se potápět. Dny odpočinku obohatíte poznávacími vyjížďkami do měst a přírodních parků. Po ostrovech se budete pohybovat pronajatými auty. Bydlení na Curacao i Bonaire jsme zajistili v luxusních apartmánech s plným vybavením, kuchyňkou a terasou. Tak proč si neugrilovat čerstvě zakoupenou rybu? A bramborový salát? Na Štědrý den vám připravíme bramborový salát, smaženou rybu a smažené řízečky, ozdobíme malý stromeček. Vyhnete se předvánočnímu shonu a vánoce se jednou užijete jinak.  

FOTOGALERIE

POZNÁVACÍ  ZÁJEZD
CURACAO + BONAIRE - VÁNOCE V KARIBIKU

20130921_153151.jpg
P9230159.JPG

v ceně zájezdu zahrnuto

 • letenky Praha – Amsterdam – Bonaire – Curacao – Amsterdam – Praha

 • letenka Bonaire – Curacao (přelet z ostrova na ostrov)

 • 5x ubytování na Curacao (dvoulůžkový apartmán s terasou, koupelnou, kuchyní a kuchyňskými doplňky, klimatizace)
  5x ubytování na Bonaire (dvoulůžkový apartmán s terasou, koupelnou, kuchyní a kuchyňskými doplňky, klimatizace)

 • pronájem auta Toyota Hillux (popř. podobné) 5 dní Bonaire + 5 dní Curacao (pro čtveřici – benzín/nafta nejsou zahrnuty v ceně zájezdu)

 • výlet auty do hlavního města ostrova Curacao – Willemstadu

 • prohlídka a ochutnávka likéru ve světoznámé likérce Curacao Blue, prohlídka rodinného lihovaru na ostrově Bonaire

 • vstup do národního mořského parku Bonaire – na koupání a šnorchlování, vstup do národního parku Shete Boca – Curacao

 • vstup do národního parku Washington Slagbai, výlet lodí za šnorchlováním na ostrůvku Kleine Bonaire, grilování ryb na ostrově Curacao

 • Štědrovečerní večeře (bramborový salát, smažené kuřecí řízky, smažené ryby) + míchané exotické koktejly
  český průvodce po celou dobu pobytu (neletí z/do Evropy),
  před odletová informační schůzka online 

 

v ceně zájezdu není zahrnuto:
stravování (můžete si dovézt z domova nebo nakupovat v supermarketu) kuchyňky jsou k dispozici v apartmánech, jednolůžkový pokoj za příplatek 15. 900,- Kč, vstupy mimo program, cestovní pojištění, Covid opatření (testy)

12

dní

TERMÍN:   18. 12. - 29. 12. 2022

                              

cena zájezdu:  94 900 Kč

MÍSTA TOHOTO ZÁJEZDU, KTERÁ NAVŠTÍVÍME

11. NEJLEPŠÍCH ZÁŽITKU TOHOTO ZÁJEZDU

P9230133.JPG

1. CURACAO - ubytování Curacao - Marazul Dive Resort 

ubytování budete ve studiovém apartmánu 45 s výhledem na moře, klimatizací, kuchyňským koutem, ledničkou, kuchyňskými potřebami,  venkovním posezením.

P9190207.JPG

5. BONAIRE - potápění a šnorchlování

Na ostrově Bonaire je velmi snadné potápění i šnorchlování. Po zaplacení poplatku, který je v ceně zájezdu obdržíte mapu s jednotlivými lokalitami. A je již na Vás, kam vyrazíme. Podél silnic a přímo na plážích jsou pod jednotlivými čísly označeny potápěčské a šnorchlařské lokality. Zaparkujete auto, vezmete si výstroj, a můžete se zanořit v jedné z nejhezčích karibských potápěčských lokalit. 

20130921_173843.jpg

9. CURACAO - štědrý večer

 Společně připravíme exotickou Štědrovečerní tabuli. Čeká vás vánoční večeře v tropech s českým menu . Nebojte se, řízků, ryb i bramborového salátu bude opravdu dost. po večeři koupání v bazénu a jako vánoční dáreček míchání exotických koktej

Curacao.jpg

2. BONAIRE - ubytování Bonaire - Dormio Bonaire Village 

apartmány 60 - 90 m s výhledem do zahrady, klimatizace, kuchyňský kout, lednička, kuchyňské potřeby, mikrovlnka, rychlovarná konvice, trouba, varná deska, toustovač, venkovní posezení s venkovním nábytkem 

P9200362.JPG

6. BONAIRE - den s výlety na Bonaire

Výlet do parku Washington Slagbaai. Dopoledne výlet do NP Washington Slagbaai, první přírodní rezervace na Nizozemských Antilách - divoké pobřeží, mořské gejzíry a další. Výlet k solným jezerům. Odpoledne výlet k solným jezerům na pozorování plameňáků karibských. Rodinný lihovar. Prohlídka malého rodinného lihovaru, kde se vyrábí kořalka z kaktusu Cadushi + ochutnávka. Ccestou zpět se zastavíme na koupání a šnorchlování na krásné veřejné pláži u letiště

20130921_153151.jpg

10. CURACAO - výlet do hlavního města Willemstad

Ranní odjezd do hlavního města Willemstad. Nejdříve se podíváme do likérky světoznámého likéru Blue Curacao s ochutnávkou, pak se přesuneme do historického města Willemstad - historické centrum města spadá pod ochranu UNESCO. Projdeme se po nábřežní kolonádě. Přeběhneme přes posunovací most, nakoupíme na tržišti a dáme si jeden z nejlepších koktejlů z likéru Blue Curacao na ostrově Curacao.

1579158992393.jpg

3. BONAIRE + CURACAO - krásné pláže, plážičky, moře a koupání

Na koupání a lenošení budete mít dostatek času. Kdo bude chtít poznávat a objevovat, může se s námi vydat na průzkum dalších pláží a plážiček, města a přírody. 

1579159019457.jpg

7. BONAIRE - šnorchlování na útesu Kleine Bonaire

Odjezd auty do přístavu, dopolední výlet lodí na jeden z nejkrásnějších korálových útesů v Karibiku - šnorchlování nebo potápění na útesu"Kleine Bonaire". Tento výlet si jistě nenechte ujít. Zaplatíte jen transfer lodí. Masku, šnorchl, pití a jídlo si vezmete s sebou. Nepotřebujete žádného průvodce. Prostě se jen zanoříte kousek od břehu pod mořskou hladinu, a budete pozorovat bohatý podvodní svět nebo se slunit a procházet po bílých písečných plážích ostrůvku Kleine Bonaire.

P9190294.JPG

11. CURACAO - Park Shete Boca

Rozeklané pobřeží, gejzíry, přírodní most, jeskyně a další na vás čekají v parku Shete Boca. Nádherné místo na pozorování mořských gejzírů.

20130923_132737.jpg

4. BONAIRE -  kolem ostrova

Společně se auty vydáme na okružní jízdu kolem ostrova Bonaire. Ukážeme si nejhezčí pláže a místa, kam se budete moci vrátit sami. Cestou se vykoupeme a zašnorchlujeme si.

1579159002192.jpg

8. CURACAO - výlet po plážích ostrova

Výlet po plážích ostrova.  Zatímco ostrov Bonaire nabízí úžasné podmínky ke šnorchlování a potápění, na ostrově Curacao se nacházejí jedny z nejhezčích pláží v Karibiku. Na Štědrý den se společně vydáme objevovat ty nejhezčí pláže. Budeme se slunit, šnorchlovat a koupat se. V podvečer se vrátíme, abychom připravili naší Štědrovečerní tabuli.

P9190207.JPG

OPRAVDOVÝ ZÁŽITEK

úžasný podmořský svět

Na ostrově Bonaire je velmi snadné potápění i šnorchlování. Po zaplacení poplatku, který je v ceně zájezdu obdržíte mapu s jednotlivými lokalitami. A je již na Vás, kam vyrazíme. Podél silnic a přímo na plážích jsou pod jednotlivými čísly označeny potápěčské a šnorchlařské lokality. Zaparkujete auto, vezmete si výstroj, a můžete se zanořit v jedné z nejhezčích karibských potápěčských lokalit.