TAHITI - BORA BORA - MOOREA - HUAINE - RAIATERA  1. 4. - 13. 4. 2021, 16. 4. 2021.


.

Proč se vydat na poznávací zájezd do Polynésie s CK TAM TAM

Na tomto zájezdu Vás čeká odpočinek na ostrovech jako Tahiti, Bora-Bora nebo Markézy, ale také dobrodružství,  poznání a aktivní dovolená, při které poznáme nejen krásu zdejšího moře, ale zejména polynéskou kulturu, krásu ostrovů a úžasné usměvavé lidi.  Průvodce Vám bude 100% k dispozici po celou dobu zájezdu, ubytování budete na krásných místech nad mořem, u moře a v zahradách. 

12. NEJLEPŠÍCH zážitků tohoto zájezdu

V našem programu budeme ostrovy a ostrůvky důkladně poznávat.  Nádherné laguny, šnorchlování na korálech.  Zde si opravdu připadnete jako na dovolené v "ráji". Na každém z ostrovů naleznete něco zajímavého. 

Na ostrově Raiate budeme obdivovat pozůstatky největšího chrámu, na ostrově Taha ´navštívíme vanilkovou plantáž. Navštívíme plerlovou farmu, kde mají pery všechny odstíny barev. Od světle zelené, přes měděnou, bílou, namodralou, až po tmavě černou. Nebo si užijeme zábavu na ostrůvku "Motu" při lekci vázání parea, lehkého bavlněného šátku s motivy polynéských symbolů, který koupíte na každém rohu a večer si zatančíme v rytmu bubnů některý z polynéských tanců. Toto a mnohem více v našem poznávacím zájezdu na Tahiti. 

1. výlet kolem ostrova Tahiti, vodopády divoká příroda

Půldenní projížďka kolem ostrova Tahiti. Projedeme se divokou přírodou kolem vodopádů. Zastavíme se na archeologickém nalezišti, kde se podíváme na svatyni Marae. Vykoupeme se v moři a nějaký čas pobudeme na pláži

2. ostrov Moorea, uxusní ubytování nad vodou

Luxusní bungalov nad vodou, užijete si luxusu a mola s privátním vstupem do vody. U šampaňského budete pozorovat západ slunce, vodní hladinu a tropický prales v blízkém okolí. Na šnorchlování nemusíte daleko. V okolí bungalovů je dostatek korálů a bohatý podvodní život.

3. okružní jízda auty kolem ostrova Moorea

3 hod okružní jízda ostrovem Moorea se zastávkou na koupání. Vyjedeme na vyhlídku, zastavíme se u posvátné zdi Marae a nevynecháme ananasové údolí 

4. návštěva vanilkové plantáže na ostrově Tahaa

Dozvíte se mnohé o pěstování a zpracování vanilky. Většina věcí Vás určitě překvapí a jistě pochopíte, proč je pravá vanilka tak drahá


5. ostrov Bora-Bora

Ostrov Bora Bora je pro mnohé turisty a cestovatele vysněným rájem. Voda okolo ostrova je opravdu tyrkysová a na potápění se žraloky jen tak nezapomenete. Vybrali jsme pro vás ubytování v apartmánech. Díky zapůjčeným autům si na dojedeme na pláž, do centra na tržiště, do supermarketu na nákupy. Navíc jsme pro vás rezervovali výlet lodí okolo ostrova se zastávkami na šnorchlování se žraloky a rejnoky.

6. návštěva farmy s perlami na ostrově Tahaa

Chov a třídění perel. Velmi zajímavé vyprávění o chovu perel. Jen málo kdo ví, jak se perly vlastně pěstují. 


7. šnorchlování v tropické  řece

Mezi dvěma malými tropickými ostrůvky vzniká proud. Díky teplé a mělké vodě se zde výjimečně daří růstu korálu. Mezi korály žijí mnohé tropické ryby. Ze břehu jednoho z ostrůvku vlezeme do vody a necháme se unášet proudem v nádherné tropické zahradě. Tohle místo je jedním z nejhezčích míst na šnorchlování ve francouzské Polynésii vůbec.

8. člunem na šnorchlování se žraloky

 Novinka, v ceně zájezdu je výlet lodí okolo ostrova Bora Bora se třemi zastávkami na šnorchlování a koupání. Čeká vás hlubinné šnorchlování se žraloky. V mělké vodě, v blízkosti korálu si zase zašnorchlujete s rejnoky.   

9. vyhlídka na ostrov Bora Bora 

Přímo za našimi apartmány se napojíme na stezku a vystoupáme na jednu z krásných vyhlídek na ostrově Bora Bora. Kromě nádherného výhledu si můžete prohlédnou děla z 2. světové války

10. výlet lodí, šnorchlování se žraloky, koupání

Během 4 hod. plavby kolem ostrova Huahine se seznámíte s ostrovem, zašnorchlujete si se žraloky a rejnoky, podíváte se na korálový útes.  11. Tahitské tance + tradiční oběd

Zatančíte si tradiční tahitské tance a ochutnáte tradiční pokrm Poison Crue. 

12. úžasná polynéská kultura a usměvaví lidé

PRODLOUŽENÍ O OSTROVY MARKÉZY

Markézy

Pokud chcete zažít místo bez návalů turistů, pokud chcete cítit divokost přírody a nespoutanost místních lidí, neměli byste při své návštěvě Francouzské Polynésie vynechat souostroví Markézy. My jsme si pro nás krátký pobyt a prodloužení z Tahiti vybrali ostrov Nuku Hiva. Zde si zapůjčíme auta a projedeme všechna podstatná a krásná místa.

autem okolo ostrova za divokými plážemi, místními lidmi a markézskými posvátnými místy

Celodenní okružní jízda auty po ostrově Nuku Hiva. Zastavíme se na divokých plážích, budeme pozorovat místní lidi, projdeme se po posvátných místech a ochutnáme místní kuchyni. V terénních Toyotách to bude tak trochu divoká jízda podvečerní.

+ MOŽNOST PRODLOUŽENÍ DIVOKÁ PŘÍRODA MARKÉZ 

Pokud si však přejete divokost přírody, nesmíte vynechat Markézy. Zde je místní příroda opravdu divoká. Strmé svahy, vodopády, prales a odlehlé laguny lákají k prozkoumání. S objevitelskou duší se můžete vydat na opravdu zajímavá místa. Když se navíc ještě naučíte místní pozdrav "Ka Ó Há", dostane se vám k tomu všemu ještě vždy vřelé odpovědi od místních a především nádherného úsměvu.

CO MÁME ZAHRNUTO DO CENY ZÁJEZDU?

13 dní

doprava:
letenka Praha - Papeete - Praha (s přestupy, let je operován přes USA)
letenka Tahiti - Raiatea
letenka Raiatea - Bora Bora
letenka Bora Bora - Huahine
letenka Huahine - Papeete,
lodní lístek Papeete - ostrov Moorea a zpět
veškerá najatá doprava

ubytování: 

10 x ubytování ve dvoulůžkových pokojích nebo bungalovech kategorie ***-***** (z toho 2 dny v bungalovech nad vodou - ostrov Huahine

vstupy a další služby: 

šnorchlování v rezervaci na ostrově Moorea
½ denní Tahiti tour
Taha´a + Raiate tour (návštěva farmy na chov perel, vanilková plantáž, posvátné Marae
výlet Teiva boat snorkling,
český průvodce po celou dobu pobytu (není přítomen letů z/do Evropy),pojištění CK proti úpadku
před odletová informační schůzka v září (v KV a na Moravě)

16 dní prodloužení o ostrov Markézy 1. 4. - 16. 4. 2021
letenka Papeete, Nuku Hiva, Papeete,
1x ubytování Tahiti hotel kategorie ***-****,
2x ubytování NukuHiva, Hotel Kejkanui Pearl Lodgetransfery dle programu


v ceně není zahrnuto
cestovní pojištění (doporučujeme pojištění storno z důvodu nemoci),
stravování mimo program zájezdu,
vstupní a výstupní taxy
doplatek za jednolůžkový pokoj = 35. 000,- Kč
program na ostrově Markézy 


cena zájezdu: 139.900,- Kč 

+ prodloužení o ostrovy Markézy - 1. 4. - 16. 4. 2021 - 16 dní  - 174.900, - Kč   

.

FOTOGALERIE ZE ZÁJEZDU TAHITI 2019

Místa, která opravdu navštívíte, uvidíte a zažijete. 

DALŠÍ ZÁJEZDY Z NABÍDKY CK TAM TAM


ONLINE REZERVACE ZÁJEZDU