Kam cestovat za exotikou a sluníčkem? Cestování je omezené, nikoli však nemožné.

Aktualizace: 6. lis 2020

Myslíte, že se nedá v současné době cestovat za poznáním do exotických destinací? Opak je pravdou. I v současné době se dá strávit nádherná pobytová a poznávací dovolená plná slunce, pohody, klidu a opravdových zážitků. Jako cestovatelé máme velkou radost z destinací, které se opět otevírají pro turisty.


Mezi bezproblémové destinace pro cestování patří Albánie, Makedonie, Brazílie, Mexiko nebo Kostarika.

Vývoj celé situace sledujeme dle nejnovějších informací vydávaných Ministerstvem zahraničí. Jsme ve spojení s našimi spolupracovníky po celém světě. Cestování je v této době omezené, nikoli však nemožné. Existuje řada destinací, kde lze bez problémů strávit nádhernou dovolenou plnou zážitků, bez stresů a v krásném počasí. Celé léto jsme strávili v úžasné Albánii a klienti, kteří se za námi vydali, zažili nádherné počasí, naprostý klid a pohodu. V současné době se nacházíme v Brazílii. I zde panuje klid a pohoda.


Abyste mohli i vy konečně vyrazit za poznáním a dobrodružstvím, připravujeme pro Vás bezproblémové destinace v LAST MINUTE NABÍDKÁCH. Do těchto našich destinací se dá cestovat bez větších omezení.

Do jakých destinací můžete nyní s námi vyrazit? Právě zahajujeme prodej letních poznávacích zájezdů do ALBÁNIE na léto 2021. Připraveny pro Vás máme jak delší poznávací, tak střední okruhy a kratší varianty, ale také oddechové pobyty u moře s možností dokoupení výletů pod naším vedením. Bližší informace o zájezdech do Albánie i dalších destinacích se dozvíte na našich webových stránkách www.cktamtam.cz. Tyto zájezdy jsou také vhodné jako vánoční dárek. Strávit s námi vánoční a předvánoční čas můžete nyní v Brazílii, kde se právě nacházíme. Prodej poznávacích i pobytových zájezdů do Brazílie v LAST MINUTE je již také v plném proudu. Nadělit si tento zájezd můžete předčasně jako vánoční dárek, nebo obdarovat své blízké vánoci strávenými v klidném exotickém prostředí.  Přijeďte za námi za krásným počasím, za pohodou a klidem, a dejte si na Štědrý den náš vynikající brazilský bramborový salát s čerstvou rybou. Více pod jednotlivými detaily zájezdu.


A co chystáme v nejbližších dnech? Mezi další destinace již brzy zařadíme nové itineráře a okruhy po Mexiku či Kostarice. Sledujte nejnovější články a aktuální novinky. Těšit se můžete také na nový článek o makedonských horách a úžasném zimním lyžování v Makedonii.


Naplánované zájezdy, které se měly uskutečnit, ale z důvodů současných opatření je nelze odjet tak, aby program nebyl výrazně změněn se snažíme přesouvat na pozdější termíny, abyste danou destinaci zažili opravdově a bez omezení, o nic jste nepřišli a zájezd si opravdu bez problémů užili.


Moc si vážíme toho, že nám zachováváte svou přízeň a chápete, že se i v této době snažíme pro Vás udělat maximum. Vaše krásné podpůrné zprávy a SMS nás moc těší. Děkujeme za tuto podporu, kterou si moc vážíme. Vaše zprávy nám dodávají energii pokračovat, i přes všechna opatření, která tato doba přináší.

CK TAM TAM


ALBÁNIE
BRAZÍLIE
KOSTARIKA
MEXIKO

95 zobrazení0 komentář