KDO JSME, NAŠE FILOSOFIE
proč vyrazit na cesty s námi ?

Patříme mezi menší cestovní kanceláře. Snažíme se být alternativou a konkurencí pro velké cestovní kanceláře a poskytovat v cestovním ruchu kvalitní služby, zaměřené na klienty a opravdové poznání navštívených míst. Jezdíme v menších skupinkách. Snažíme se dělat naši práci trochu jinak a se srdcem. Snažíme se, abyste se na našich zájezdech cítili dobře. Chceme, abyste se z našich zájezdů vrátili plni příjemných a opravdových zážitků ze kterých budete čerpat ještě dlouho po Vašem návratu. Chceme, abyste si dovolenou opravdu užili, viděli z daných lokalit to nejlepší a také si odpočinuli od každodenních povinností. To vše v příjemné neformální atmosféře. Jsme rádi, že se k nám klienti vrací a jezdí s námi opakovaně. 

ZKUŠENOSTI

V oblasti cestovního ruchu působíme již 16 let. Od roku 2011 jako cestovní kancelář pořádáme poznávací zájezdy do Latinské Ameriky. Celou oblast máme velmi dobře zmapovanou. V každé zemi jsme pro Vás vybrali ty nejzajímavější místa. Sestavujeme programy tak, aby byly jedinečné. Mnohdy jsou to místa, která nejsou tak propago-vaná a turisticky známá. O to více jsou zajímavější.


KVALITA

Pečlivě připravené, propracované programy průvodcované profesio-nálním průvodcem. Zájezdy jsou sestavovány tak, aby byly komfortní, to se týká například ubytování, dopravy apod. Vybírá-me pro Vás příjemné, čisté ubytování, najímáme dopravu tak, aby se Vám pohodlně cestovalo. Průvodce je přítomen téměř 24 hodin denně a proto je Vám vždy nablízku řešit jakýkoli problém. Pořádáme předodjezdové informační schůzky, na kterých se dozvíte všechny potřebné informace.


AKTIVNÍ PROGRAM

Při našich zájezdech Vás zapojíme do šnorchlování, jízdy na koních, jízdy na kanoích, jízdy na raftu, slaňování vodopádů, práce na kávové plantáži a samozřejmě nesmíme zapomenout na treky, které povedeme podél pláží, přes džungle, kolem sopek a po horách. Přesto Vás při všech těchto aktivitách nebudeme fyzicky trápit ani nebudeme zdolávat žádné limity. Pokud se někdo na aktivitu necítí může zvolit náhradní program. Zbude vám čas i na odpočinek, relaxaci a trochu toho povalování na plážích. 

OPRAVDOVÉ POZNÁNÍ

Protože chceme, abyste při našich zájezdech zažili a viděli co nejvíce z dané země, nejezdíme do rezortů a nadnárodních řetězců. Snažíme se, abyste ochutnali místní kuchyni. Propagujeme místa, restaurace, obchůdky, tržiště, malé místní cestovní kanceláře, malé dopravce, místní prodejce a další. Do programů vybíráme místa, která nejsou masově turistická a přecpaná lidmi. Pokud navštěvujeme turistická místa, tak v nejlepší možné době, abychom se vyhnuli návalu turistů.

BOHATÝ PROGRAM 

Při našich poznávacích zájezdech se vás budeme snažit co nejvíce zapojit do různých aktivit, které jsou vždy již zahrnuty v ceně zájezdu (viz podrobný program zájezdu). Celková cena je tedy včetně letenek, dopravy, vstupného a výletů.

 ZÁJEZDY PRO VŠECHNY 

Naše aktivity zvládnou všechny věkové kategorie, pokud jsou alespoň trošičku zdatní. Do našich destinací s námi běžně cestují klienti 14-75 let (cestují s námi však i klienti +75 let. Jediná destinace, která může působit problém kvůli nadmořské výšce je Peru,Bolívie. Při potížích z vyšší nadmořské výšky však nehraje roli věk. Cestují s námi lidé všech profesí - podnikatelé, státní zaměstnanci, právníci, učitelé.