Proč vyrazit na cesty s námi?

Přečtěte si více o naší CK, poznejte filosofii našich zájezdů

Předně chceme, abyste si naše cesty opravdu užili, odnesli si krásné a hlavně opravdové zážitky, odpočinuli si od všedních dnů a poznali to nejlepší z navštívených destinací. 

Patříme mezi menší cestovní kanceláře. Naše služby jsou zaměřené na klienty a opravdové poznání navštívených míst. Jezdíme v menších skupinkách. Průvodce Vám bude nápomocen v každé situaci. Chceme Vám ukázat nejen turistická místa, ale také to, jaký je opravdový život v daných lokalitách. Dbáme na to, aby se Vám s námi pohodlně a komfortně cestovalo a k tomu uzpůsobujeme i výběr ubytování, dopravy apod.

Zkušenosti 

V oblasti cestovního ruchu působíme již 16 let. Od roku 2011 jako cestovní kancelář pořádáme poznávací zájezdy do Latinské Ameriky. Celou oblast máme velmi dobře zmapovanou. V každé zemi jsme pro Vás vybrali ty nejzajímavější místa. Sestavujeme programy tak, aby byly jedinečné. Mnohdy jsou to místa, která nejsou tak propagovaná a turisticky známá. O to více jsou zajímavější.

Aktivní program

Při našich zájezdech Vás zapojíme do šnorchlování, jízdy na koních, jízdy na kanoích, jízdy na raftu, slaňování vodopádů, práce na kávové plantáži a samozřejmě nesmíme zapomenout na treky, které povedeme podél pláží, přes džungle, kolem sopek a po horách. Přesto Vás při všech těchto aktivitách nebudeme fyzicky trápit ani nebudeme zdolávat žádné limity. Pokud se někdo na aktivitu necítí může zvolit náhradní program. Zbude vám čas i na odpočinek, relaxaci a trochu toho povalování na plážích.

Bohatý program

Při našich poznávacích zájezdech se vás budeme snažit co nejvíce zapojit do různých aktivit, které jsou vždy již zahrnuty v ceně zájezdu (viz podrobný program zájezdu). Celková cena je tedy včetně letenek, dopravy, vstupného a výletů. 

Kvalita

Pečlivě připravené, propracované programy průvodcované profesionálním průvodcem. Zájezdy jsou sestavovány tak, aby byly komfortní, to se týká například ubytování, dopravy apod. Vybíráme pro Vás příjemné, čisté ubytování, najímáme dopravu tak, aby se Vám pohodlně cestovalo. Průvodce je přítomen téměř 24 hodin denně a proto je Vám vždy nablízku řešit jakýkoli problém. Pořádáme předodjezdové informační schůzky, na kterých se dozvíte všechny potřebné informace.

Opravdové poznání

Protože chceme, abyste při našich zájezdech zažili a viděli co nejvíce z dané země, nejezdíme do rezortů a nadnárodních řetězců. Snažíme se, abyste ochutnali místní kuchyni. Propagujeme místa, restaurace, obchůdky, tržiště, malé místní cestovní kanceláře, malé dopravce, místní prodejce a další. Do programů vybíráme místa, která nejsou masově turistická a přecpaná lidmi. Pokud navštěvujeme turistická místa, tak v nejlepší možné době, abychom se vyhnuli návalu turistů.

Zájezdy pro všechny

Naše aktivity zvládnou všechny věkové kategorie, pokud jsou alespoň trošičku zdatní. Do našich destinací s námi běžně cestují klienti 14-75 let (cestují s námi však i klienti +75 let. Jediná destinace, která může působit problém kvůli nadmořské výšce je Peru,Bolívie. Při potížích z vyšší nadmořské výšky však nehraje roli věk. Cestují s námi lidé všech profesí - podnikatelé, státní zaměstnanci, právníci, učitelé.