OPRAVDOVÉ ZÁŽITKY s CK TAM TAM

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2020 - 2021

Zájezdy pro 6-12 klientů. Na našich zájezdech bohatý zážitkový program a aktivity v ceně zájezdu | špičkový průvodce a poskytovaný servis | opravdové zážitky pro všechny věkové kategorie | tvoříme poznávací zájezdy s důrazem na pohodlí klienta, do programů zařazujeme hotely s vysokým hodnocením a dobrou kvalitou


PROČ NA CESTY S CK TAM TAM

Zkušenosti

V oblasti cestovního ruchu působíme již 16 let. Od roku 2011 jako cestovní kancelář pořádáme poznávací zájezdy do Latinské Ameriky. Celou oblast máme velmi dobře zmapovanou. V každé zemi jsme pro Vás vybrali ty nejzajímavější místa. Sestavujeme programy tak, aby byly jedinečné. Mnohdy jsou to místa, která nejsou tak propagovaná a turisticky známá. O to více jsou zajímavější.

Aktivní program

Při našich zájezdech Vás zapojíme do šnorchlování, jízdy na koních, jízdy na kanoích, jízdy na raftu, slaňování vodopádů, práce na kávové plantáži a samozřejmě nesmíme zapomenout na treky, které povedeme podél pláží, přes džungle, kolem sopek a po horách. Přesto Vás při všech těchto aktivitách nebudeme fyzicky trápit ani nebudeme zdolávat žádné limity. Pokud se někdo na aktivitu necítí může zvolit náhradní program. Zbude vám čas i na odpočinek, relaxaci a trochu toho povalování na plážích.

Program pro všechny věkové kategorie

Naše aktivity zvládnou všechny věkové kategorie, pokud jsou alespoň trošičku zdatní. Do našich destinací s námi běžně cestují klienti 14-75 let (cestují s námi však i klienti +75 let. Jediná destinace, která může působit problém kvůli nadmořské výšce je Peru,Bolívie. Při potížích z vyšší nadmořské výšky však nehraje roli věk. Cestují s námi lidé všech profesí - podnikatelé, státní zaměstnanci, právníci, učitelé.

Opravdové zážitky

Protože chceme, abyste při našich zájezdech zažili a viděli co nejvíce z dané země, nejezdíme do rezortů a nadnárodních řetězců. Snažíme se, abyste ochutnali místní kuchyni. Propagujeme místa, restaurace, obchůdky, tržiště, malé místní cestovní kanceláře, malé dopravce, místní prodejce a další. Do programů vybíráme místa, která nejsou masově turistická a přecpaná lidmi. Pokud navštěvujeme turistická místa, tak v nejlepší možné době, abychom se vyhnuli návalu turistů. ikněte a můžete začít psát. 

Bohatý zážitkový program v ceně zájezdu

Při našich poznávacích zájezdech se vás budeme snažit co nejvíce zapojit do různých aktivit, které jsou vždy již zahrnuty v ceně zájezdu (viz podrobný program zájezdu). Celková cena je tedy včetně letenek, dopravy, vstupného a výletů. likněte a můžete začít psát. 

Kvalita

Pečlivě připravené, propracované programy průvodcované profesionálním průvodcem. Zájezdy jsou sestavovány tak, aby byly komfortní, to se týká například ubytování, dopravy apod. Vybíráme pro Vás příjemné, čisté ubytování, najímáme dopravu tak, aby se Vám pohodlně cestovalo. Průvodce je přítomen téměř 24 hodin denně a proto je Vám vždy nablízku řešit jakýkoli problém. Pořádáme předodjezdové informační schůzky, na kterých se dozvíte všechny potřebné informace.


PRO KOHO JSOU NAŠE ZÁJEZDY VHODNÉ ?

Naše aktivity zvládnou všechny věkové kategorie, pokud jsou alespoň trošičku zdatní. Do našich destinací s námi běžně cestují klienti 12 -75 let (cestují s námi však i klienti +75 let. Jediná destinace, která může působit problém kvůli nadmořské výšce je Peru, Bolívie. Při potížích z vyšší nadmořské výšky však nehraje roli věk. Cestují s námi lidé všech profesí - podnikatelé, státní zaměstnanci, právníci, učitelé.....


NEJLEPŠÍ VIZITKOU JSOU SPOKOJENÍ KLIENTI 

PROČ VYRAZIT NA CESTY S NÁMI?

Jsme menší CK, máme přehled o všech našich klientech, kterým se vždy snažíme vyjít vstříc. Programy zájezdů tvoříme sami a neustále je vylepšujeme. Aby zájezd byl vyvážený, do programů zařazujeme poznání přírody, kultury, místních obyvatel, jídla, pití, prostě všech chutí a vůní na cestách.