SRAZ CK TAM TAM - Bečov nad Teplou červen 2019

09.06.2019

Děkujeme všem našim klientům a kamarádům, kteří přijeli na sraz CK TAM TAM 2019 v Bečově nad Teplou. Víkend na téma food festival se vydařil. Prožili jsme krásný víkend plný jídla, pití, soutěží a hlavně pohody v úžasném  prostoru, který nám již 5 let poskytuje zázemí botanické zahrady v Bečově nad Teplou. Jsme rádi, že jsme mohli uvítat Fany a Carlose Santosovi z Kolumbie, kteří nám vařili kolumbijské národní jídlo Ajiaco. Děkujeme také Bohoušovi a Věrce, za jejich bramboráky  všechny dobrá jídla. 

V patek jsme začali neobvyklou prohlídkou hrad a při zpáteční cestě jsme si užili i páteční zastavení ve stáních Becherovky, který zastupoval naše město Karlovy Vary a dále ve stánku Ruska a Karibiku. 

Sobotní program byl letos bez větších soutěží, ale i tak se všichni museli zapojit do práce a vykopat díru na prasátko, které jsme později pekli na novozélandký způsob HANGI v zemi. Dále jsme ochutnávali seviče z tuňáka od Dušana, suschi od Lenky a dortíky podávané Emou a Kryštofem. Možná jste se od nás něco z přípravy těchto jídel i přiučili. 

Soutěžení družstev ve vaření obohatil svým hodnocením Karel. Do vaření družstev jste se zapojili opravdu s vervou, všichni se snažili a vytvořili úžasná jídla. Obdivovali jsme Vás s jakým elánem jste se do soutěže zapojili. Všichni si zasloužili vyhrát, ale vítěze jsme mohli zvolit jen jednoho 👍😊🥇🥇🥇

Víkend byl krásný, ale pro někoho náročný a i přes únavu většina z účastník vydržela na sobotní vyzvednutí zakopaného selátka. Letos dopadlo pečení selátka na jedničku a výborně chutnalo. A ranní pomazánka z jeho výpečků ještě lépe. 

A nakonec nesmí chybět pozvání na 8. ročník srazu Ve sklípku, který se bude konat 13.-15. září ve Vinařství Dufek. Nezapomeňte si rezervovat ubytování s předstihem.


FOTOGALERIE SRAZ CK TAM TAM - Bečov nad Teplou 2019