REFERENCE ZÁKAZNÍKŮ

IMG_20200530_173040_edited.jpg
Pozávací zájezdy 2021-2022, výboré reference CK

Jarka a Ludek K.

ALBÁNIE

28. 8. 2020

Milí Poradovi,

ještě jednou děkujeme za úžasnou dovolenou, asi nikdy jsem ještě nebyla na dovolené, kde bych nemusela řešit peníze, útratu, jídlo....prostě nic. Byl to pro mě bezvadný odpočinek. 

Josef P.

BRAZÍLIE

7. 1. 2020

 

Brazílie 14.12.2019 (Rio + Iguazu)
Lenko a Dušane, již několik dní uběhlo od návratu z jižní polokoule, ale zážitky jsou stále čerstvé a vzpomínáme na skvěle strávenou dovolenou vyplněnou každodenními výborně připravenými akcemi. Potěšil nás váš až rodinný přístup a nebudeme váhat využít další možnosti se zúčastnit nějaké další výpravy. Děkujeme!
Pepa

Roman

PERU - BOLÍVIE

5. 11. 2019

Ahoj Dušane, ještě to není ani týden od návratu z Peru a Bolívie a už hledám na vašich stránkách další zájezd, kterého se s Tebou zúčastním. Chtěl bych touto cestou poděkovat za skvěle zorganizovaný zájezd, za nezapomenutelné zážitky i za Tvou ochotu řešit naše nestandardní požadavky a přání. Díky moc a těším se na další setkání. Roman

Marta a Jarda

AUSTRÁLIE

29. 1. 2020

Ahoj Dušane, ještě jednou tobě i spřátelené cestovní kanceláři děkujeme za bezva zájezd - Austrálie 2020, který byl senzační na parádní zážitky.
Již teď se těšíme na nabídku v roce 2021.
M+J

Ahoj Dušane, Jíťa a Jóžin, Austrálie 2020, 16. 2. 2020

chtěli bychom ti touto cestou ještě jednou poděkovat za další bezvadnou dovolenou, plnou úžasných zážitků. Opět jsi nás nezklamal. Program byl skutečně nabitý, vše jsi měl perfektně zorganizované a my jsme si dovolenou opravdu užili. Austrálie je veliká a vybrat ta "TOP" místa a zážitky, které zde můžeme vidět a zažít za 18 dní, určitě nebyl lehký úkol. Kdybychom měli říci, co se nám líbilo nejvíc, těžko bychom hledali jenom jeden zážitek. Bylo toho tolik! Let vrtulníkem nad pobřežím s dvanácti apoštoly, vidět koaly, klokany, emu a ježury ve volné přírodě, pohladit si wombata, ochutnat výborné australské víno, sýry a čerstvé ústřice, dotknout se posvátné hory Uluru, pozorovat z bazénu jižní kříž, zažít večer u Opery v Sydney, svézt se na nejstrmější železnici světa, zašnorchlovat si na Velkém bariérovém útesu, pozorovat kolonie lachtanů u Bruny Island, zažít tu atmosféru na Australien Open a mnoho dalšího. Děkujeme i Markovi a Benymu, kteří byli nejen bezvadní průvodci ale výjimeční lidé. Hodně jsme se od nich o Austrálii a jejích obyvatelích dozvěděli. Je vidět, že i oni, stejně jako ty, dělají svou práci s láskou a naše spokojenost je pro ně prioritou. Jsme moc rádi, že jsi od roku 2012, kdy jsme s tebou byli poprvé na "Vánoční Brazílii", neusnul na vavřínech a tvé zájezdy jsou ve stejném duchu a stále plné opravdových zážitků. Už se moc těšíme na další zážitky, tentokrát na Malých Antilách. 

Marta a Jarda - Austrálie 2020, 29. 1. 2020

Ahoj Dušane, ještě jednou tobě i spřátelené cestovní kanceláři děkujeme za bezva zájezd - Austrálie 2020, který byl senzační na parádní zážitky.
Již teď se těšíme na nabídku v roce 2021.
M+J

Josef P.

7. 1. 2020

Brazílie 14.12.2019 (Rio + Iguazu)
Lenko a Dušane, již několik dní uběhlo od návratu z jižní polokoule, ale zážitky jsou stále čerstvé a vzpomínáme na skvěle strávenou dovolenou vyplněnou každodenními výborně připravenými akcemi. Potěšil nás váš až rodinný přístup a nebudeme váhat využít další možnosti se zúčastnit nějaké další výpravy. Děkujeme!
Pepa

Jana a Standa - Děčín

Ahoj Dušane, během necelých dvou měsíců jsme s Tebou absolvovali malý okruh Peru,Bolívie a následně velký okruh Brazílie s Pantanalem. Oba zájezdy byly perfektně sestavené s neuvěřitelným množstvím zážitků. Tvé velké znalosti, empatie i osobní přístup ke všem klientům,jsou hodné obdivu. Ještě jednou moc děkujeme a už teď se těšíme na duben na zájezd

Roman G.

5.11.2019 - Peru-Bolívie

Ahoj Dušane, ještě to není ani týden od návratu z Peru a Bolívie a už hledám na vašich stránkách další zájezd, kterého se s Tebou zúčastním. Chtěl bych touto cestou poděkovat za skvěle zorganizovaný zájezd, za nezapomenutelné zážitky i za Tvou ochotu řešit naše nestandardní požadavky a přání. Díky moc a těším se na další setkání. Roman

Vladka V.

26. 4. 2019 - Argentina-Chile-Vel.ostrov

Ahoj Dušane, moc a moc Ti děkuji za úžasné průvodcování a tím i za nádherný, báječný a nezapomenutelný zájezd. Jsi naprosto jedinečný člověk, perfektní organizátor.

Eva a Jindřich - 30. 1. 2019

Ahoj Dusane, uz sedime v Praze na nadrazi. Chceme ti moc podekovat za skvely itinerar lednoveho zajezdu do Australie. Zustali jsme o tyden dyl a spousta Australanu nam nechtelo verit, kde jsme byli a co vse jsme videli, protoze oni tam nebyli a nevideli :). V kombinaci se skvelymi tenisovymi zazitky jsme si hlavne v Melbourne "zazili". Australske zazitky a momentky jeste jednou. Budou nas jeste dlouho doprovazet a dodavat silu do reseni kazdodennich zalezitosti. Kdo ma rad prirodu v kombinaci s milimi lidmi a vyspelou spolecnosti, tak si stejne jako my musel zajezd bajecne uzit. Dik moc Eva a Jindrich

16. 12. 2018

Ahoj Dušane, během necelých dvou měsíců jsme s Tebou absolvovali malý okruh Peru,Bolívie a následně velký okruh Brazílie s Pantanalem. Oba zájezdy byly perfektně sestavené s neuvěřitelným množstvím zážitků. Jsi úžasný průvodce, Tvé velké znalosti, empatie i osobní přístup ke všem klientům,jsou hodné obdivu. Ještě jednou moc děkujeme a už teď se těšíme na duben na zájezd

Chile,Argentina,Velikonoční ostrovy. Přejeme Tobě,Lence,Kryštůvkovi i Emičce krásné vánoce.
Pozdrav z Děčína Jana a Standa

Bohunka + Pavel - Brazíllie s Pantanalem - 5. 12. 2018

Ahoj Dušane.

posíláme Ti pozdrav z ubrečené Prahy a závidíme a přejeme Ti oddych, zasloužil sis ho :o).
Skupina, která přiletěla do Prahy v 11,30, dorazila v pořádku. Na poslední chvíli asi pilot nedostal povolení k přistání, takže to nad Bohnicemi otočil a vzal okruhem přes Mělník a Brandýs zase nad Bohnice :o).
Děkujeme Ti za všechny úžasné zážitky, občas jsme měli pocit, že jsi se naklonoval a jsi na několika místech najednou, abys vše zvládl a ještě se věnoval rodině.
Přejeme Ti spoustu spokojených klientů a těšíme se zase někdy na viděnou  

Petra a Jana - Brazílie s Pantanalem 2018 - 2. 12. 2018

 

Ahoj Dušane,

děkujeme moc za strávení úžasné cestovatelské dovolené. Byl to mamky nejkrásnější dárek k narozeninám a. Díky tvému dokonalému organizování jsme viděli kus krásné země a předčila naše očekávání. 

25. 4. 2018

Jarka

"Ještě jednou moc děkuji za skvěle připravený zájezd, za neuvěřitelné zážitky, za dobrou náladu, za povzbuzení po celou dobu zájezdu.Posílám Ti slíbený itinerář, který udělal náš známý Libor. Přeji Ti hodně odpočinku s rodinou, hodně pohody a hodně sil na další kolo zájezdů

Moc zdravím Jarka"

25. 4. 2018

Václav a Zuzka

 

"Ahoj Dušane, chtěli bychom Ti se Zuzkou ještě jednou mnohokrát poděkovat za krásnou dovolenou, na kterou budeme dlouho vzpomínat. Pokud se nám bude v podnikání dařit a zdraví nám to dovolí, zcela jistě se opět uvidíme na dalším zájezdu. O víkendu mi Zuzka udělá kachničku se zelíčkem, určitě si na tebe vzpomeneme."

Mária a Petr
29. 11. 2017

 

"Dušane,

do třetice všeho dobrého. Jsme rádi, že jsme se opět rozhodli cestovat s Tebou a poznávat tajemné kamenné sochy moai v poklidné krajině Velikonočního ostrova i kochat se drsnou, ale krásnou Patagonií. K tomu všemu dobré jídlo a výborné víno. Paráda!

Děkujeme za krásné zážitky a těšíme se na shledanou s Tebou a i s ostatními spolucestovateli.

VIVA DUŠAN!

29. 11. 2017

Eva a Jindřich

"Dušane a Lenko,moc děkujeme za skvělý zájezd do Brazilie. Už jsme s manželkou na vlastní pěst procestovali kus světa, ale takovou koncentraci zážitků jsme ještě nezažili. Kromě spousty přírodních krás jsi nám umožnil nahlédnout do života a zvyků místních lidí. Díky tvé neutuchající energii jsme hodně viděli, hodně zažili a dozvěděli se mnoho zajímavých informací. Byť jsme se pohybovali na exotických místech, vše bylo bezvadně zorganizované a k našemu překvapení jsme se cítili absolutně bezpečně. Všem kteří nemají rádi nudu, rádi cestují a poznávají nové země a hlavně ví o místech na zeměkouli, kam by si sami netroufli, mají se na koho obrátit. Pokud tam cestovka www.cktamtam.cz jezdí, pak je to skvělá volba.Dík i za to, že jste umožnili splnit mé ženě sen a vrátit se na místa, která navštívila před čtyřiceti lety na poolympijském turné gymnastů.Moc děkujeme Eva a Jindřich "

 

14. 10. 2017

Pavel Poděbrady

"Ahoj Dušane :-). Dík za super zájezd po Kubě. Zájezd byl perfektně připravený a realizovaný. Viděli jsme mnoho zajímavého a krásného, snědli a vypili jsme mnoho dobrého a zažili mnoho legrace :-). Už se těším na další zájezd. Děkuji Pavel, Poděbrady.

25. 5. 2017

Ahoj Dušan,ďakujem veľmi pekne za zaslanie Tvojich správ a za nádherný zájazd, ktorý sme mohli s Tebou a našimi kamarátmi absolvovať. Máme úžasné spomienky a radi sa zúčastníme aj ďaľších zájazdov.

25. 5. 2017

Ahoj Dušane,hrozně to doma utíká. Už jsem vlastně 14 dní doma a pořád si říkám, musím Dušanovi napsat. Ale je to fakt jízda. Chtěla jsem ti také ještě moc poděkovat za krásný zájezd a za vše, co si pro nás udělal. Bylo to fajn a těším se někdy příště zase na shledání.Měj se krásně, užívej si chvíle volna a pozdravuj Léňu.Poděbrady zdraví Merklín!!!! :-)Čau,Lenka

25. 5. 2017

Ahoj Dušane,děkuji za email a myslím,že za všechny účastníky ti mohu poděkovat za super zájezd.Jen tak dál.......Martina

25. 5. 2017

Ahoj Dušane,chceme ti oznámiť že sme všetci bez problémov doma.Cesta bola O.K.Ešte raz ďakujeme za starostlivosť.Alena

11. 5. 2017

Ahoj Dušane, díky moc za zájezd Chile, Argentina, Velikonoční ostrov. Byl jako vždy moc pěkný, dobře zorganizovaný, bezva parta a žádné problémy - zkrátka nezapomenutelný zážitek. Myslím, že všichni byli nadmíru spokojeni. Alena

26. 11. 2016

Ahoj Dušane,díky za bezva Brazílii.Organizačně, průvodcovsky opět skvělé. Všichni z party se těší na další cesty s Tebou. Ó Brazílie kde jsi, kde jsi , tady jsou jen samé stresy.....Vlasta

4. 11. 2016

Brazílie 2016: Vysoko postavená laťka ostatním cestovkám. Tak to vypadá, když je práce srdcová záležitost. Už hledám, kam pojedeme příště s CK TAMTAMem. Dušane, Díky!!

15. 5. 2016

Ahoj Dušane, zájezd Panama-Kostarika-Nikaragua se nám líbil, byl to náš první výlet s CK Tamtam. Nejsilnější obraz-NP Monteverde. A jak už to bývá, vždy záleží na osobnosti průvodce a tady se ve Tvé osobě spojily nadšení, vědomosti, ochota, vtip, trpělivost.Děkují Eliška a Rosťa

2. 5. 2016

Ahoj Dušane a všichni účastníci zájezdu Panama - Kostarika - Nikaragua. Jsem moc ráda, že jsem s Vámi mohla sdílet super zážitky a spoustu legrace. Byl to můj pátý zájezd s Tamtamem a vím jistě, že nebyl poslední.Díky Vám jsem načerpala spoustu nové energie do práce a už se moc těším na další společná setkání ať už na cestách nebo na srazech. Mimochodem celou neděli jsem si broukala C´est La Vie, to mi bude chybět :-)Takže celé skvělé partě ještě jednou velké díky. Lenka

13. 4. 2016

Ahojky Dušane,tisíceré díky za všechno, cos pro celou skupinu udělal na zájezdu Kolumbie, Ekvádor, Galapágy. Už jsme toho procestovali dost, ale takovou obětavost, energii a dobrou náladu na perfektně připraveném zájezdu ještě nikdo nepředvedl. Budeš se muset nechat naklonovat, protože všichni budou chtít za průvodce jen a jen Tebe. Bylo to super, takže už se těšíme na příště .....Alena a Tonda K.

13. 4. 2016

Po návratu z Kolumbie,Ekvádoru, Galapág,těžko se nám doma žije,chybí Dušan, "travel" mág.Lachtan fouskem nezavadí,terej křídly nemává,žralok na dně smutně hledí,doma není zábava.Adrenalin - mimo příděl,v raftingu ho bylo dost,vodopád - to byla pr....,paragliding - k štěstí most.Nezavírej pro nás brány,neupírej spousty krás,jen co shrábnu ňáky money,vyrazíme s Tebou zas.Hana + Boris

26. 3. 2016

Ahoj rodinko, dnes jsme úspěšně dorazili domů z úžasné dovolené v Mexiku, Belize a Guatemale - krátký okruh. Ještě jednou moc moc děkujeme za vše. Z bombastických zážitků budeme čerpat hodně dlouho... Hanka, Martin,Renča a Petr. dále Eva, Milan a Tom.

20. 3. 2016

Ahoj Tamtame.Připojujeme se Honza i Věrka k Daně, Haně, Zuzce a Majce k super prožité cestě po Mexiku, Guatemale a Belize v krátkém okruhu. Bylo to fakt krátké, ale zato super.To samé jsme prožívali v krátkém okruhu Brazílie s vodopády Iguazu.Není to náhoda a tak už teď koukám na září kde se nabízí Curacao-Bonaire v Karibiku. Dál Dušan píše o Kubě, tak ještě počkáme a pak se rozhodneme.Chtěl bych poděkovat Davidovi za super snímky které poslal všem. My jsme se starali o něco k pití, ale David fotil to co jsme vůbec nepostřehli. Davide díky,taky Ti něco pošlu. Byly jsme vetší parta, ale vše bylo super. Klidně s Vámi poletíme zas. Bylo nám dobře.Díky parto a díky Tamtame.Zase někdy.Honza a Věrka.

Jan Gabonay

8. 3. 2016

Kdo má rád výlety s přiměřenou dávkou adrenalinu, s bravurně podanou historií mayské civilizace, s partou podobně naladěných účastníků, ať se vypraví s Dušanem Poradou na kratší či delší okruh Mexiko, Belize, Guatemala. Fajn zážitek, doporučuji!

Zuzana B

4. 3. 2016

Ahoj,srdečně zdravím celou rodinu po návratu domů. Díky za všechny krásné zážitky. Těším se co nejdřív na shledanou na další dovolené.Jitka L. Praha

4 3. 2016

Milý Tamtame! Marně se snažím vybrat nejkrásnější zážitek z nádherné a opět bezchybně organizované dovolené. Že by kanoe v Barton Creek? Ne, šnorchlování se žraloky a rejnoky! Kdepak, slézání poyramid a nezapomenutelné výhledy! Houby! Koupání ve vodopádech v Misol a Welib Há ! Anebo.....nejde vybrat. A tak díky za další nádhernou dovolenou s tamtamskou rodinou! Snad mluvím za celou naši blonďatou čtyřku: Dana, Hana, Zuzka a Majka

25.1.2016 (14:37)
Václav Marvánek E-mail

Ahoj rodinko, možná se to bude zdát jako dlouhý čas ale měli jsme hodně práce takže píšeme až teď. Nakonec ale ten časový odstup je dobrý pro to aby si člověk uvědomil jak nádherný čas ( i když krátký ) jsme s Vámi strávili. Je až neuvěřitelný co všechno uděláte pro to, aby se všichni "účastníci zájezdu" cítili dobře. Musím přiznat že pro nás osobně to bylo něco nového protože bylo hodně aktivit a my jsme spíš na takové to pozvolné poznávání. S Vámi to bylo opravdu náročné . Přesto, nebo možná právě proto, ( lidi nemaj čas si lézt na nervy ) se nám všechno líbilo ať to bylo Rio de Janeiro ,úžasné vodopády,nebo nádherné šnorchlování v průzračně čisté vodě Rio da Prata. Salvador a Olodum je něco co si prostě každý musí zažít, to se těžko slovy popisuje. Prostě celkově nádhera, rozdali jsme již spoustu doporučení a určitě ani my jsme se neviděli naposledy. Ještě jednou díky za vše Venca a Maruš

21.12.2015 (19:32)
Martin a Simona z Částkova od E-mail

Vážení cestovatelé,nech již budoucí,nebo ti,co tu srááándu zažili..Dušanovi velký dík.Parta byla naprosto suprová.Někdo tu už psal....nejlepší cestovka v ČR...ano...připojujeme se k tomuto názoru. Dušan i s manželkou přístup ke každému velmi osobní.

Někdo možná si řekne....drahý výlet...nééé,není pravda.Na Ilha Grande není v ČR cestovka,která by to dala....

Slova tu psát na doporučení jsou mlácení prázdné slámy...to se musí zkusit a jít do toho.

Pozdravujeme všechny z naší skupiny.

Martin a Simona.

PS: Kdo chce ifo,tel: 607 645 399.
25.11.2015 (13:25) Odpovědět # X
Marta a Zdeňka z Prahy

Ahoj Dušane,

je to již skoro týden, co jsme se vrátily z úžasné dovolené v Brazílii. Na dovolenou jsme se velmi těšily, ale skutečnost dalece předčila všechny naše očekávání a představy. Když jsme si zde, asi před rokem četly recenze, říkaly jsme si "... to snad ani není možné, co ti lidé píší..." a ono to nejen možné je, ale je to ve skutečnosti ještě lepší, protože to jak ses o nás postaral, kam všude jsi nás vzal, co všechno jsi nám ukázal a dal ochutnat, se jednoduše převyprávět nedá. To se musí zažít!

Ještě jednou chceme tobě a tvé rodině poděkovat za překrásné chvilky, popřát ať se ti i do budoucna vše daří podle tvých představ a doufáme, že si ještě někdy s tebou připijeme pravou caipirinhou.

Marta a Zdeňka

22.11.2015 (10:10) Odpovědět # X
Ivo Juřík E-mail

Podruhé jsem byl na zájezdu s Dušanem Poradou a podruhé to byl velký zážitek. Můžete jet do Mexika, Guatemaly, Belize, můžete jet do Brazílie a třeba do Argentiny, ale až s Dušanem Poradou se to stane tím pravým zážitkem. Jeho znalost těchto zemí, poutavé vyprávění, výběr tras a pobytových míst je neopakovatelná. A rád bych někdy věděl, kde bereš tu neuvěřitelnou vnitřní energii....:-)

Přeju hodně pohody při dalších výpravách. Ahoj.

Ivo

20.11.2015 (15:00) Odpovědět # X
přepsáno z e-mailu

Ahoj Dušane,

díky za pozdrav a za tvoji péči. Ty už se asi zase vyhříváš v teplých krajích, tady už trochu mrzne, hlavně po ránu a já si při fotkách konečně uvědomuji, co všechno jsme s tebou viděli. Určitě to bylo náročné, náročnější, než jiné zájezdy s tebou, ale teď už mi to tak nepřijde. Tak naber v Brazílii nové síly ( stejně nevím, kde pořád tu energii bereš) a zase někdy, aspoň na srazu ahooooj. Šárka

20.11.2015 (14:59) Odpovědět # X
přepsáno z e-mailu

Mily Dusane,

moooc ti chci podekovat za uzasne zazitky a nova poznani a hlavne tvou péči a pohodu. Jsi vyborny neunavny organizator a velmi kontaktibilni, coz je v teto profesi nezbytne. Preji ti do budoucna mnoho uspechu a tesim se na dalsi cesty s tebou po Latinske Americe.

Posilam ti clanek od velkeho ceskeho cestovatele Miloslava Stingla.

Preji ti krasny pobyt s rodinou v tve milovane Brazilii.

Jarmila

20.11.2015 (14:58) Odpovědět # X
přepsáno z e-mailu

Ahoj Dušane

Když pominula únava z cest a nevyspání z letadla, celý zážitek z cesty s Tebou se projasnil. Díky, bylo to nejen intenzivní, ale moc poučné a dobře vedené, je vidět, že to děláš srdcem. Jsem moc rád, že mne Věra vytáhla, a budu se někdy těšit.

Tomáš

20.11.2015 (14:58) Odpovědět # X
přepsáno z e-mailu

Ahoj Dušane,

díky za zprávu o aklimatizaci, ale hlavně díky za opravdu úžasnou dovolenou, na kterou asi žádný z účastníků nikdy nezapomene. Myslím na Tebe, že už zase balíš batoh a čeká na Tebe další skupina, lačná poznávat Latinskou Ameriku. Přeju hodně štěstí, žádné problémy a samé pohodové účastníky. Měj se krásně a někdy zase na viděnou

Zuzana

20.11.2015 (14:57) Odpovědět # X
přepsáno z e-mailu

I já všechny "účastníky zájezdu" srdečně zdravím a znovu děkuji za milou společnost. Obrázky z cesty mi stále běží před očima. Doufám, že i vám, je to moc příjemné a povzbuzující.

Pozdravy i za Vráťu.

Helena N

20.11.2015 (14:56) Odpovědět # X
přepsáno z e-mailu

Dobré ráno z Liberce 

Z naší dlouhé cesty jsme se vrátili až v sobotu v noci. Cesta proběhla v pohodě 

V Limě jsme si poslední dny dovolené moc užili. Poznali jsme Limu historickou, blízké okolí i nekonečné dopravní zácpy  Moc hezky se o nás starali, máme i spoustu kulinářských zážitků...i na morče nakonec došlo 

...a ještě k našemu společnému zájezdu...opravdu splnil moje očekávání a všechno bylo tak, jak jsem si to představovala z Tvých webových stránek. Chtěla bych Ti moc poděkovat za to, co děláš, ale hlavně za to, jak to děláš, protože tohle bylo skutečné poznávání Bolívie a Peru a ne jen koukání na tu zemi z okna hotelu.

Moc, moc díky a až zase budeme mít pár peněz, určitě se ještě potkáme 

Přeju Ti spoustu takových spokojených klientů, jako jsme byli my a těším se, že se nejpozději v červnu příští rok na srazu tam u Vás potkáme 

Pa Marcela a Libo

13.8.2015 (23:44) Odpovědět # X
Magda a Ivo Heller E-mail

Mily Dusane a nasi ucastnici zajezdu,

I my se pripojujeme se slovami chvaly a moc dekujeme za krasne chvile prozite s vami se vsemi v nadherne Peru a Bolivii.

Az ted s odstupem casu a nad albumem plnych prekrasnych fotek si uvedomujeme, jak uzasnou dovolenou jsme diky Dusanovi mohli prozit. Kazdy den byl naplnen dobrodruzstvim a nezapomenutelnymi zazitky a kazdy den predcil den predesly a veskera nase ocekavani.

Vsem svym znamym a kamaradum basnime o jedinecne krase, kterou jak Peru a Bolivie nabizeji, o pohostinnosti a prijemnych mistnich lidech, ale hlavne o Dusanovi, diky nemuz jsme poznali dve krasne zeme, jejich zakouti, do kterych se hned tak kazdy turista nedostane, ale hlavne o Dusanovych vedomostech, schopnostech a lasce ke svemu povolani.

Dusane,jsme velkymi obdivovateli, a tvymi fanousky a prejeme Ti spoustu bezpecnych a uzasnych zajezdu.

Magda a Ivo Heller
3.8.2015 (22:32) Odpovědět # X
Jitka a Marian Havlíčkovi E-mail

Ahoj kamarádi z "Dušan group",

Bolivie a Peru byla pro nás první velká cestovatelská výzva a tak i určité obavy byly na místě. Jediné, v čem neměl Dušan prsty, byla nádherná příroda všude kolem a prostředí starých kulturních a mystických zázraků, které nemá smysl ani fotit - musíte je PROŽÍT!

Jinak je vidět, že jeho práce je i jeho "koněm" a při tom rozdává radost a pohodu. Ani na okamžik jsme neměli pocit, že by situaci neměl pevně v rukou, vše bylo perfektně naplánováno s ohleduplností k prostředí a místním obyvatelům, což dává programu úplně jiný rozměr. Jeho nedoceněná osobní "šamanka přes počasí" Léňa odvedla jako vždy skvělou práci. Adrenalinu bylo vždy tak akorát!

Dušan má zvláštní schopnost přitahovat k sobě lidi, kteří i když se nikdy dříve neviděli, vytvoří atmosféru starých přátel, mezi kterými je Vám tak nějak dobře od první minuty.

Za tohle všechno Ti Dušane a kamarádi moc děkujeme a doufáme, že si toho někdy osobně řekneme ještě mnohem víc...

Jitka a Marian

3.8.2015 (09:35) Odpovědět # X
Braňo E-mail

Peru/Bolívie - krásne krajiny, výborný program a organizácia, super zážitky a úžasná partia...a to počasie - všetky klobúky dole pred Lenkou !!!

Krásný zvyšok leta všetkým a verím, že do skorého videnia...možno s pisco sour alebo cusqueňou....v každom prípade za doprovodu "...po schodoch, po schodoch..." :-).

Dušane a spol. GRACIAS !!!
3.8.2015 (09:17) Odpovědět # X
Lenka Buršíková

Ahoj všem, rozhodně souhlasím s předchozími komentáři. Nádherná příroda, každý den plný úžasných zážitků a spousta zábavy. Byla to moje čtvrtá cesta s Tamtamem a pevně věřím, že ani zdaleka poslední. Chci poděkovat jak Dušanovi za skvělý program tak i celé partě za skvělou atmosféru. Moc se mi s Vámi líbilo!

Lenka
2.8.2015 (14:06) Odpovědět # X
Tereza Karásková a Tomáš Alfer

"Když to srovnám s tím výletem na Kokořín...":)

Češi většinou kritizují a málokdy pochválí, tak to uděláme také tak:)

Určitě bychom zájezd nedoporučili někomu, kdo nemá rád nádhernou přírodu, skvělou zábavu a adrenalin.

Všechny výlety byly až příliš moc pěkné a výborně zorganizované, jídlo taky přehnaně dobré. Co se tučňáků týče, tak těch bylo taky víc než v zoo a v zájezdu nebyl ani jeden prudič, i když se Vilda opravdu hodně snažil:)

Jediné, čeho jsme si neužili, byl stereotyp a nuda.

A právě kvůli těmto "nedostatkům" bychom jeli znovu!

Děkujeme Dušanovi a celé partě za "až příliš moc" krásné zážitky! :)

Tereza a Tom

28.7.2015 (18:28) Odpovědět # X
Mária a Petr Kopečtí

Dušane,

díky, díky, díky.

Cestování s Tebou po Bolívii a Peru opět nemělo chybu. Jsi pašák!

Děkuji Tvé rodince - že Tě nabíjí energií a naší partě, po které se mi už nyní stýská. Byli jste báječní! Tak někdy příště, jo?

Pa pa. Mária a Petr

Třebíč, 28.7.5015

9.6.2015 (00:25) Odpovědět # X
Jirka + Iva, Karlovy Vary

Ahoj všem, velmi dlouho jsme přemýšleli, co napsat a jak nejlépe vystihnout atmosféru zájezdu, který jsme s CK TamTam měli to štěsti letos absolvovat (velký okruh Mexico- Guatemala-Belize). Nakonec jsme zjistili, že se pocity a dojmy vlastně vůbec popsat nedají. To se vážně musí prožít!!! Díky Dušanovi jsme poznali nejneuvěřitelnější místa, nabrali spousty informací, pochopili, co má v životě opravdu smysl.... Hlubokou poklonu si zaslouží Lenka, Kryštůfek i Emička za neskutečnou výdrž a statečnost ve všech situacích **12 Na tohle nikdy nezapomeneme a doufám, že se celé "DUŠAN GROUP" bude stále dařit lépe a lépe, abychom společně mohli prožít ještě spoustu dalších tolik úžasných chvil s úžasnými lidmi, a to nejen daleko od domova, ale i na srazech v Čechách! Díky, držte se a těšíme se na další pokračovaání s vámi!!!
25.5.2015 (23:03) Odpovědět # X
Miena a Josef Královi

Byli jsme s našimi známými v březnu 2015 na Novém Zélandu. Jak manžel říká, byl to náš "epochální výlet" a byl naprosto úžasný. Dušan jako výborný organizátor a kamarád a spolu s ním Martin na NZ. Dovolená neměla chybu co se týče programu, organizace, úžasná byla i naše celá skupina a rádi na všechny vzpomínáme při prohlížení všech fotek, kterých jsme nafotili 1.500 ks. Stále si připomínáme nádherné a neskutečné zážitky a jsme rádi, že ještě v našich letech jsme všechno zvládli.

Dušane, moc a moc děkujeme a přejeme hodně úspěchů, zdraví a sil při dalších akcích a mnoho tak spokojených klientů, jako jsme my.

Zdravíme všechny.

Milena a Pepík Královi

30.12.2014 (15:25) Odpovědět # X
Olga Bachusova, Praha

Připojuji se k Aničce a Milanovi ze Zlína, popsali přesně i mé pocity. Byl to super zážitek. Ani už se mi moc nechce jet někam s obyčejnou cestovkou. A proto se už ted zajímám o cestu na New Zealand.
21.12.2014 (22:07) Odpovědět # X
Anička a Milan Fafílkovi, Zlín

Kdybych měl popsat naše nadšení ze zájezdu do Ria d J., k vodopádům Iquazu, na ostrov Ilha Grande a popsat všechy výlety, to by vydalo na mnoho stran. Za nás za oba - bylo to SUPER !!! Majitel firmy Dušan Porada je nejen profík, ale perfektní člověk a znalec zemí Jižní Ameriky, kam vozí své klienty. Jeho znalost portugalštiny a španělštiny, jeho oblíbenost mezi místními obchodními partnery, o tom se nedá jednoduše psát. Organizace, kamarádství, snaha, abychom vše viděli, abychom byli k sobě v rámci skupiny kamarádští, to vše nemělo chybu.

Já i manželka jsme neměli k Jižní Americe nikdy žádný srdeční vztah, chtěli jsme vidět jen Ježíše na Corcovado, Copacabanu a možná Cukrovou homoli, ale pak jsme se "chytli", líbilo se nám vše, kam nás Dušan zavedl a zavezl. Rádi vzpomínáme, stýkáme se s ostatními účastníky zájezdu a těšíme se na Dušanovy nabídky dalších zájezdů. Možná ne příští rok, v rámci "síťového grafu" máme jiný plán, ale v dalším roce bychom rádi viděli další země Jižní Ameriky s cestovkou Tam-Tam. Čekáme na nabídky ....
6.12.2014 (02:34) Odpovědět # X
Dusan

Ahoj Tomáši.

Tvůj komentář mne velice potěšil. Ne snad proto, že mne tu chvalis, i když i z toho mám samozřejmou radost, ale hlavně proto ze jsi velmi vnímavý a pochopil jsi, co chci svými cestami a způsobem cestování lidem předat. Vždycky tvrdim že Salvador je srdcem Brazilie, ale tve přirovnání ke stromu a ke kořenům je mnohem výstižnější. Na cestách je velmi dulezite prozit každý moment a ty jsi opravdu vnímal každou část mozaiky, která se na konci cesty poskládala do jediného slova, BRAZÍLIE.

Průvodcování mne často stoji mnoho sil. Po skončení zájezdu bývám unaveny a mnohdy zcela vyčerpany. Takové komentáře mne ovsem dokážou nabít na další cesty. Diky
4.12.2014 (10:11) Odpovědět # X
Tomáš jr.

PS: Ale abychom Dušana nepřechválili, tak ten zájezd přeci jen jednu chybu, a to dost podstatnou, měl... A to - že už skončil!**04**16
2.12.2014 (22:23) Odpovědět # X
Jitka a Jožin z Písku

Přečetli jsme si příspěvek Tomáše (mladšího) a myslíme, že lépe by to nikdo z nás nedokázal napsat. Skutečně celých 16 dnů jsme prožívali jeden nezapomenutelný zážitek za druhým. S Dušanem jsme před dvěma roky absolvovali už vánoční Brazílii. Byly to jedny z nejkrásnějších Vánoc v našem životě. Nikdy jsme se nesetkali s takovým úžasným přístupem cestovní kanceláře ke svým klientům. Trávili jsme společně skutečně cca 20 hodin denně. Dušan se k nám nechoval jako ke klientům CK, ale jako k přátelům. Od momentu, kdy si nás vyzvednul na letišti z nás udělal jednu velkou rodinu. Proto jsme se rozhodli pro letošní dovolenou zase s Dušanem. I když nás tentokrát byla podstatně větší parta, tak všechno perfektně zvládal. Na dovolenou jsme se těšili déle než půl roku. Vše, co jsme měli zažít, jsme si zkoukli na internetu. Skutečnost však mnohonásobně předčila očekávání. Ještě jsme ani nestačili vstřebat všechny dojmy! Bylo toho tolik, že to, co jsme měli možnost poznat za 16 dní, někdo nestihne ani za půl roku. Dušan to má skutečně perfektně zorganizované a je vidět, že svoji práci dělá srdcem!

Dušane a Lenko, moc Vám děkujeme! Jste úžasní mladí lidé. Takových rodin je v dnešním uspěchaném světě stále méně (Krištůfek i Emička mají báječné rodiče). Držíme vám palce a těšíme se zase někdy na shledanou.

Jitka a Jožin
28.11.2014 (15:57) Odpovědět # X
Tomáš jr. Juninho

Bylo to úžasné! Nepopsatelné! Kdo tu krásu nezažil a neviděl, nemůže to dost dobře pochopit... Přesto se o to pokusím pro správné lidí, kteří třeba o Brazílii přemýšlejí a budou si toto číst...

Ale pokud o sobě víte, nebo lidé o vás vědí, že jste kverulant, notorický nespokojenec či dokonce blbec, prosím, vyberte si jinde zájezd klasického typu, který si zasloužíte - podstatně dražší a podstatně méně zážitkový, a nekažte atmosféru takto úžasně vystavěného cestovatelského prožitku. Ne snad, že by to Dušan nezvládl, ba právě naopak, jeho individuální přístup ke každému je obdivuhodný, ale nezaslouží si to on a ani jeho skvělá rodina!!!

Dušan apeluje na cestování i ve starším věku. Na naší společné cestě jsem ale žádné starší či dokonce staré lidí neviděl, viděl jsem samé nadšené a spokojené tváře a mladistvé duše a to náš vážený a milý nejstarší účastník, rekordman Richard alias Ríša, měl lehounce přes 80let, obdivuhodné. A rovněž věkem nejstarší účastnice, vždy klidem a úsměvem vyzařující, která v Pantanalu dostala největšího koně, kterého zvládla s obrovským přehledem, prostě levou zadní jako celé cestování, mají můj obdiv!!!

Já naopak apeluji i na cestování lidí v mladém věku, věřte, že sami si střední a latinskou Ameriku lépe nenaplánujete, to si nechte na jiné cesty... Tohle je skutečné žití života a ochutnávání ho plnými doušky.

Magické a přitažlivé Rio, místo, kde chápu, že chtějí lidé žít a touží ho spatřit - jedinečné Corcovado, nepopsatelná noční krása při pohledu z Cukrové homole, užasná pláž Ipanema, samozřejmě sporty protkaná Copacabana, pulzující Maracaná, barevné a pestrostí hrající Selaronovy schody známé i z upoutávky proběhnuvšího MS ve fobale, i ten prázdný Sambadrom , elektrizující kostel Metropolitana atd... stihli jsme toho neskutečně. Dušan byl užasný, neskutečně dobře to vymyslel, zařídil a poskládal.

A v neposlední řadě hned první večer po ubytování večerní posezení u caipirinhi na Copacabaně jasně ukázalo, že to bude parádní a opravdová jízda.

Ubytování pár kroků od Copacabany a Ipanemy s veškerým vybavením a snídaní naprosto předčilo mé očekávání, co se zázemí a stravování týče. A to nás provázelo i nadále, jestli jsem něco nečekal, tak takhle pohodové a prostorné ubytování po celou dobu cestování, každý den čisté ručníky a uklizené pokoje a velmi pestré snídaně, nebylo to pro mě sice až tak podstatné, jel jsem za poznáváním, ale rozhodně to bylo velmi příjemné! Jakož i všechna posezení na dobrotách, která Dušan zajistil.

Iquacu v Brazílii - nádhera, nevídaná krása, pocity na lávce nepopsatelné, chtělo se mi křičet, voda ze všech stran, strašně intenzivní zážitek! Byl jsem ten den na té lávce nejdéle ze všech lidí,co navštívili Iquacu, takže to můžu dobře posoudit, jak to tam probíhalo A krásný ptačí park, ptačím voliérám v zoo se vyhýbám obloukem, ale tady to bylo vážně úžasné. Být ptákem, chtěl bych být tady, pokud bych nelítal svobodně v Pantanalu...

Další den následovala argentinská strana Iquacu, myslel jsem, že to Argentina nepřekoná, ale monumentální závěrečný pohled na celou tu kaskádu vodopádů byl dechberoucí, a pak domluvený 400g argentinský steak s argentinským vínem v úžasné restauraci celou tuto nádheru dokreslil a podtrhl tento po všech stránkách gurmánský zážitek Jízda lodí k vodopádům a sprcha vodopádem nezapomenutelná a přesně zapadla do atmosféry vkusně a aktivně vedeného výletu.

Bonito - tak toto jsem opravdu nečekal! 45minut chůze pralesem v neoprenu se nakonec stalo velmi příjemnou procházkou a šnorchlování v Rio da Prata naprosto přebylo a předčilo veškeré mé očekávání a snění o zájezdu jako takovém a o brazilské přírodě, takto čistou řeku uprostřed pralesa - oáza, ráj, podvodní mámení... Co to? Je to jedna z těch věcí, co se nedá převyprávět. Pod hladinou nádhera, nad hladinou zvuky pralesa. Krása. To mě dostalo.

Kdybych po tomto dnu odjel zpět domů, byl bych spokojený, naplněný krásou a neskutečnými zážitky! Dušan již tímto dnem přebyl zážitkově a cenově všechny české cestovky a to myslím naprosto vážně.

Pochopte vážení budoucí cestovatelé, spolucestovatelé a sběratelé krásných zážitků, že to je jako kdyby s vámi jel šéf nějaké cestovky a podělil se s vámi ze srdce a z radosti z cestování o maximum zážitků nasbíraných za posledních xlet na cestách po nádherné a zamilované zemi!!!

Pantanal - začalo to dováděním vyder v řece Mirandě a skončilo to nočním pohledem na volně žijícího majestátního jaguára chladícího se u břehu řeky, co více k tomu napsat Plavání v řece Mirandě během dne umocnila noční projížďka lodí, kde jsme ve vodě při břehu viděli desítky červených očí plavoucích kajmanů a pochopili tak, proč chtěl průvodce, abychom se drželi uprostřed řeky , legrace byla i na kánoích v přítoku řeky Mirandy a sice v Red Rio, kdy někteří opět využili koupání ve značně čistší vodě než je Miranda, ale ten zážitek z koupání v Mirandě beru dodatečně ještě jako hodnotnější , velmi osvěžující a svobodomyslná byla jízda na koních s místními pantaneiros, já měl hodnou klisničku, ale asi dva koníci byly trošku neposednější, ale vše v pohodě. Pohled z koně v Pantanalu je velmi uspokojující, pak vám nad hlavou jakoby nic proletí 3milióny peněz v podobě páru vzácných papoušků arara-azul-grande ( Ara hyacintový ), no a pak se ještě projdete pralesem s bosím průvodcem, který se opravdu snaží, abychom viděli co nejvíce z místní přírody...

Salvador da Bahia - neskutečně intenzivní zážitek, nádherné historické město, zde na člověka dýchne opravdový kus historie, niterná samba a hudba, spojená s capoeirou. Brazílie je nádherný strom a Salvador da Bahia jsou jeho kořeny. Noční zážitek z tohoto města hudby, tance a historie byl úžasný. Zvuky bubeníků Olodum to je něco nepředstavitelného, to se nedá převyprávět, to člověk musí cítit, slyšet a zamiluje si to. Poprvé po večeru v Salvadoru da Bahia jsem měl husí kůži při poslechu Michale Jacksona, který se stal součástí zdejší historie, za doprovodu fenomenálních bubeníků - Olodum. Pelourinhu, náš hotel, náměstí, toto celé místo na seznamu Unesco a vy součástí toho... Tento zážitek je nepřenosný, je prostě příliš živý, příliš autentický a niterný sám o sobě, aby se dal poslat dál....Je to radost z hudby a tance a oslavě života napříč generacemi...

Praia do Fortre a Ilha Grande - úžasná místa na odpočinek, v Praia do Forte úžasná želví rezervace Tamar, po návštěvě Tamaru jsem se stal želvím fanouškem...A co si více v listopadu přát, než trávit pohodový den na pláži, pod slunečníky s caipirinhou a vychlazeným pivem

Pláž Lopes Mendes na Ilha Grande to je panenská krása, to je euforie, to je radost. Skákal bych tam do vln celý den, co den - do jara Atmosféře ostrova určitě svědčí, že zde nepotkáte jediné auto a na pláži Lopes Mendes ani loď, natož jakýkoliv hotel, apartmány, či jiné stavby, jen příroda, pláž a krása.

Projížďky katamaránem podél ostrova, plavání, šnorchlování, klid na plážích, poznávání ostrova, jídlo a v neposlední řadě celou Brazílií nás provázející caipirinha byli opojné a spokojenost dodávající

A také děkujeme Argentině, jakým výborným vínem nás zásobila na cestu do Bonita a Pantanalu ;-)

Děkujeme, Dušane a moc zdravíme Lenku s dětmi. Jste výborná a inspirativní rodina ;-)

Naviděnou. Tomáš jr. Juninho

24.11.2014 (15:28) Odpovědět # X
Vilém Šmidt

Poprvé jsem jel s větší skupinou lidí. Trochu jsem se obával z konfliktů, ale vše dopadlo výtečně hlavně díky panu Dušanovi Poradovi, který nás nikdy nenechal dlouho odpočívat a neustále nás informoval o prostředí ve kterém jsme byli. Zájezd byl do poslední chvíle úžasný nejenom prostředím, ale i pohodou. Ani nemohu říct, co se mi nejvíce líbilo. Jenom tak trochu při vzpomínce na 400 gr. steak dostávám dodnes mimořádnou chuť k jídlu!!!**02

Samozřejmě patří dík nejenom organizátorovi zájezdu, ale i celé jeho rodině.

Tak zase někde na viděnou a na slyšenou.

Vilém Šmidt.
2.3.2014 (14:41) Odpovědět # X
Alena E-mail

Stále vzpomínám na báječnou dovolenou ,protkanou poznáním,adrenalinovými zážitky a Dušanovým poutavým vyprávěním.On a jeho rodinka nezklamali,znala jsem je už z Brazílie.Rychle to uteklo,tak nezbývá než prohlížet fotky,třídit je a chystat si podklady pro fotoknihu.Zdařilost celé cesty umocnila i bezvadná parta převážně mladých lidí,kteří nás , žijící už svůj podzim života, neházeli do starého železa a brali nás sobě rovnými.Se všemi bych se ještě ráda potkala,tak doufám,že to bude na srazu v červnu ve Varech.Všem zúčastněným moc děkuji a těším se zase někdy na cestách.Alena
26.2.2014 (20:35) Odpovědět # X
Lucka a Martin E-mail

Před pár dny jsme se vrátili z této pestrými zážitky nabité cesty. Od začátku do konce jsme se ani chvíli nenudili - koupání, výlety, zpívání v autobuse, setkání se zvířaty, Mayské ruiny, spolu s poutavým vyprávěním místních průvodců, sopky, poznávání místních lidí a jejich zvyklostí, to vše každý večer zakončeno výborným jídlem a pitím- na to budeme ještě dlouho vzpomínat. Ve chvílích, kdy si Dušan potřeboval odpočinout ho okamžitě skvěle zastoupil náš malý kapitán, jehož hry nám skvěle vyplňovaly volné chvíle **01 Z průvodce Dušana vyzařuje láska ke střední a jižní Americe a svým nadšením dokáže strhnout kohokoliv. A protože jsme cestovali s partou skvělých lidí vyvíjela se naše malá expedice tím nejlepším možným směrem. Jediné z čeho jsme na cestě nebyli nadšení bylo to,že skončila **03

Mým osobním nejhezčím cestovatelským zážitkem byl přístup a chování Dušana - s někým podobným jsem se v turistickém průmyslu ještě nesetkala.

Dušane, Lenko, kapitáne a Emičko moc děkujeme za nádhernou cestu a hlavně přátelský a individuální přístup ke každému z nás, který na našem českém trhu rozhodně nemá konkurenci.

Přejeme hodně štěstí v dalších cestách a doufáme, že se ještě na nějaké potkáme :)

Zdravíme ze Znojma a rádi Vás kdykoliv uvidíme. Lucka a Martin
24.2.2014 (22:43) Odpovědět # X
Bohunka a Milan Gavendovi

Ahoj Dušane a Lenko, chtěli bychom Vám poděkovat za krásný zájezd "Vánoční Brazílie", kterého jsme se mohli zúčastnit díky Vaší cestovní kanceláři. Vaši CK jsme si vybrali pro zajímavé programy zájezdů a protože cestujete pouze v mylých skupinách.Prožili jsme krásné chvíle, o které se postaral náš průvodce Dušan. Chceme mu tímto poděkovat za spoustu informací, nezapomenutelných zážitků a kamarádský přístup k celé skupině. Dovedl vyprávět o místech, které jsme viděli, víc, než je možné dovědět se z turistických průvodců. Myslíme si, že takoví zcestovalí lidé, jako jsou Poradovi, jsou jako průvodci nejlepší. Navíc má Dušan i obrovskou organizační schopnost, což nebývá u jiných cestovek běžné. Na Dušanovi bylo vidět, že má Brazílii opravdu rád a plně tím žije.

Přejeme Vám, Dušane a Lenko, abyste měli do budoucna jen samé spokojené klienty.

Na viděnou v KV se těší Gavendíci
17.2.2014 (11:08) Odpovědět # X
Věrka Hasová

Ahoj Dušane,**03 právě zpracovávám všechen materiál od lidí, kteří mně poslali to co měli a musím opět říct, že to celé bylo famózní. **01Vydařilo se nám počasí a lidi s kterýma jsem se hodně skamarádila byli úžasní. I když zpracuji DVD do koukatelné podoby nikdy nevystihne to, co nám zůstalo v srdíčku. Těším se, že se najde termín a společně si zajdeme všichni co budou moc na skleničku a připijeme si nazdraví, abychom mohli prožívat život naplno **01
15.2.2014 (18:23) Odpovědět # X
Verča a Vláďa Beránkovi

Ahoj Dušane, Leni a dětičky, zájezd do Brazílie byl naší svatební cestou naplněnou spoustou nádherných zážitků. Když se mě pak někdo zeptal na ten nejkrásnější zážitek, nemohla jsem ani odpovědět, protože těch přenádherných míst bylo tolik, že ani nevím, který byl ten nejlepší. Fotbal na Maracaná byl silným zážitkem, vodopády plné adrenalinu, výstup na Papagáje byl náročný, ale stál za to **04. Ostrov Ilha Grande je úžasným místem naplněným klidu a pohody. Lidé tam žijí bez stresu a nervů, což jsme velmi během pobytu ocenili. Potkali jsme spoustu fajn lidiček ze všech koutů naší vlasti a užili si spoustu zábavy. Velmi se nám líbilo kolika zajímavostmi a znalostmi o Brazílii jsi nás obohatil. Děkujeme za krásných 14 dní. Ať se Vám daří a už teď se těšíme na sraz **01
18.1.2014 (13:33) Odpovědět # X
Dana a Karel Šimsovi

Ahoj Dušane a Lenko. Zájezd s vámi byl nezapomenutelný zážitek a celý vánoční pobyt ve všech destinacích byl prostě super. A to hlavně vaší veliké obětavosti a znalosti místních poměrů. Přejeme vám hodně pracovních i osobních úspěchů ve vašem podnikání i v osobním životě. Těšíme se na setkání ve Varech. Mějte se moc fajn a ať vám všechno vychází tak, jak si přejete a ať jste všichni zdraví.
31.12.2013 (17:18) Odpovědět # X
Libor, Marcela a Anička

Ahoj Dušane, nevíme co napsat, abychom se neopakovali... Snad jen třemi slovy - bylo to super! Pro nás, kteří jsme poprvé opustili Evropu, to je nezapomenutelný zážitek. Výběr navštívených lokalit, program zájezdu a především jeho organizace, to vše bylo na super úrovni. Seznámení s novými lidmi - nejen s účastníky zájezdu, ale i s místními. Z mého pohledu řidič i jeho autobus na Iguacu jsou k nezapomenutí (tomu se prý říká profesionální deformace **01).

S příchodem Nového roku přicházejí různá předsevzetí. My máme také jedno - zase s Tebou někam vyrazit, poznávat nové kraje a nové lidi. Celé Vaší "cestovatelské" rodině přejeme do Nového roku jen to nejlepší, pevné zdraví a hodně spokojených klientů, jako jsme byli my.

Libor, Marcela a Anička **05

30.12.2013 (20:56) Odpovědět # X
Lenka a Jiřina

Ahoj Dušane, dékujeme moc za krásné a velmi silné zážitky, které jsme mohly díky Tobé zažít. Bylo to super a hned bychom jely znovu. Přejeme Tobé i celé Tvé krásné rodince hodné zdraví, cestovatelských úspéchu a hodné spokojených klientú jako jsme byly my dvé.
27.12.2013 (21:16) Odpovědět # X
Iveta a Karel

Je to již měsíc co jsme se vrátili ze super zájezdu Velký okruh Brazílií s Pantanalem.Musím uznat,že přístup Dušana je velmi příjemný a ne zcela obvyklý .Jeho láska k Brazílii je nakažlivá a provázela nás po celou dobu pobytu.Nedá se vůbec vypíchnout co bylo nejkrásnější ,neboť kromě velké Brazílie v kostce byl celý zájezd protkán spoustou zážitkových aktivit ,které mnozí z nás absolvovali poprvé a zdárně.Vše co Dušan nasliboval se stalo i realitou a máme podezření,že i něco přidal.Ještě jednou děkujeme,doufáme,že jsme se neviděli naposledy a všem co váhají vřele doporučujeme.Stálo to za to!!!!!!!! Karel a Iveta
11.12.2013 (09:33) Odpovědět # X
jarka Kůstová+František Malec

Ahoj Dušane a všichni! Zájezd - Krátký okruh Brazílie 21.11.-4.12.2013 byl bohužel velmi krátký...

Jinak děkujeme za vše. Báječná dovolená nabytá zážitky, cestováním, poznáváním, dobrou náladu a skvělou partou původně úplně cizích lidí. Hned bych se do Brazílie znovu vrátila a při letu zpět mně bylo hooooodně smutno! Tak budeme střádat penízky, abychom mohli s tebou zase někam jet....

Brazílie je báječná - a stejně báječný byl celý zájezd, který jsi nám přichystal. Tak ahoj-a hodně cestovatelských úspěchů a spokojených cestujících . Jarka +Fanda :-))

Napsal uživatel Anonym dne 11. Prosinec 2012 - 9:46.
Ano ano, přidáváme se k předešlému komentáři na 100%. Fotky z Brazílie si doma prohlížíme téměř každý den a velice rádi na celý pobyt vzpomínáme, především na kouzelná zákoutí ostrova Ilha Grande a neskutečné množství vody, které proteče "Ďáblovým chřtánem". Celá cesta byla pro nás nezapomenutelným zážitkem a jak už bylo mnohokrát řečeno: "Dušane, jsi opravdu skvělý a svou práci odvádíš minimálně na výbornou. Takhle přesně by měly vypadat kvalitně poskytované služby." Zdravíme Tebe, Lenku i Kryštůfka a přejeme ještě spoustu dobrodružství a spokojených "cestovatelů".Linda a Dáša

Napsal uživatel Anonym dne 17. Listopad 2012 - 13:32.
Zájezd do Brazilie a Argentíny (dokonce i Paraguaye) pořádaný Euroa tours se stal jedním z nezapomenutelných zážitků nejen díky nádherným místům, která jsme navštívili, ale především díky našemu vynikajícímu průvodcí Dušanovi Poradovi. Bez něho by to nebylo ono. Dušan, jak jsme se sami přesvědčili, je nejen velmi fundovaný, zahrnul nás svými obsáhlými znalostmi a zkušenostmi, ale i výborný, příjemný společník, který se dokázal o nás, turisty, v každé situaci velmi dobře postarat. Prostě průvodce, jak má být. Po celou dobu našeho putování jsme se cítili naprosto skvěle. Předešlé fotografie dokazují, že tomu tak skutečně bylo. Dušane, díky! Zdravíme Lenku, Kryštůfka i ostatní účastníky zájezdu.:) Mária a Petr

Napsal uživatel Anonym dne 9. Duben 2013 - 8:23.
Také se musíme přidat spolu s Blankou, Martinou a Josefem k poděkování za krásný zájezd do Mexika, Guatemaly a Belize. Přinesl nám mnoho nového a moccc na něj vzpomínáme stejně tak na ostatní účastníky tohoto zájezdu. Těšíme se na tebou svolávaný červnový sraz a případné další zájezdy s tebou. Pozdrav Lence, Kryštůvkovi a dalšímu vašemu miminu. Jarek

Napsal uživatel Anonym dne 23. Únor 2013 - 16:47.
Ahojky všem, po tom co bylo již napsáno nemám snad ani co dodat. Byl to pro nás opět velký zážitek. Pro každého z nás asi jiný, ale každý svět vidíme jinýma očima a vnímáme jinými pocity. Dušane, hodně pohodových spolucestovatelů. Zdravíme taky Lenku s Kryštůfkem.

Napsal uživatel Anonym dne 13. Únor 2013 - 9:58.
Ahoj Dušane, musíme se jen připojit ke slovům, která vyřkla Eva a Jirka. Byla to opravdu nezapomenutelná dovolená plná zážitků, které již v nás navždy zůstanou a stále se ještě po týdnu rozlévají po duši. Díky Tvému elánu, obětavosti a také zvídavosti jsme mohly poznat navštívená místa z trochu jiného úhlu než je s cestovními kancelářemi běžné, za to Ti opravdu děkujeme. Určitě by jsme s Tebou ještě někam rády jely. Pozdravy všem Dana a Jana PS: prosím kdo jste měl vodu vzdorný foťák, poskytnete nám někdo fotky z jeskyně nebo potápění?

Napsal uživatel Anonym dne 10. Únor 2013 - 13:27.
Jirka,zdravím.Neznám lepší slova,než použila Eva,jak ještě vyslovit víc než 100% obětavost pro všeobecnou spokojenost,než jakou Dušan předvedl??Ještě jednou díky Dušane,Lenko!! Nemám podobnou zkušenost s cestováním,ale tohle bylo úžasný,i když to třeba pro mě byl hlavně na začátku boj,učil jsem se průběžně a za pochodu a hlavně díky Vám všem,kteří jste neměli problém poradit a třeba objednat jídlo.Taková maličkost byla fakt skvělá a objednávat si jídlo píchnutím do jídelního lístku,jo šlo by to,ale............ Mám toho stále plnou hlavu,dávám dohromady fotky a videa a užívám si to stále dokola,nemůžu a vlastně ani nechci to vyhnat z hlavy,FAKT,STÁLO TO ZA TO,teď koukám,jak je to všechno rychle pryč?? Stalo se to vůbec,vážně jsem to zažil,byl tam..........?? Pokud budete někdo chtít třeba poslat fotky,nebudu je třídit,pošlu je všechny,pak si každý kdo chce,vybere tu svou,nejsem profesionální fotograf,ale nejhorší to taky není,krenjirka@seznam.cz Zdravím do Mexika rodinu Poradových a hlavně ať miminko a Lenka vše zmáknou,vážně je zdraví to NEJ!!Díky a mějte se.

Napsal uživatel Anonym dne 8. Únor 2013 - 11:13.
ahoj Dušane, bohužel jsem se díky odletovým zmatkům s poplatky nestihla už s Tebou osobně rozloučit a poděkovat za nádhernou dovolenou. Byla to nezapomenutelná dovolená, s partou skvělých lidí, plná překvapení a krásných míst, které jsme díky Tobě mohli poznat.Také bych ráda ocenila Tvou obětavost a starostlivost v okamžicích, kdy se objevily problémy, které jsi však vždy vyřešil. Zážitky budu ještě nějakou dobu zpracovávat, ale už teď vím, že bych se určitě s Tebou ráda vydala na nějakou další cestu. Budu sledovat tvé další nabídky a budu se těšit na příští setkání. Pozdrav Lence a Kryštůfkovi, Eva

Napsal uživatel Anonym dne 30. Březen 2013 - 14:22.
Je to něco přes měsíc, co jsme se vrátili z výpravy do Mexika, Guatemaly a Belize. Zdá se mi jako kdyby uplynuly od té doby roky a nebo jako bych prožila všechno jen ve snu. Za tu dobu jsem si stihla uspořádat vzpomínky a prohlédnout všechny fotografie. A že jich bylo! Celou cestu jsem při tom projela znovu. Úchvatná krása divoké přírody,vznešenost mayských staveb i přívětivost místních obyvatel si natrvalo získaly místo v mé paměti. Dušane, bylo to fajn! Ivana P.s.: na mém mobilu je stále ještě středoamerický čas https://picasaweb.google.com/116835642386952700635/MexikoGuatemala# https://picasaweb.google.com/116835642386952700635/BelizeMexiko#

Napsal uživatel Anonym dne 24. Únor 2013 - 20:35.
Fascinujúci gezír dojmov, dych berúca erupcia zážitkov, dokonale namiešaný koktail exotických chutí, zvukov, farieb i vôní, to všetko podporené perfektnou logistikou a časovaním ... tak sa aspoň približne dá načrtnúť uplynulých 19 dní po cestách i necestách vzdialeného Mexika, Guatemaly a Belize. Za to všetko patrí naše úprimné poďakovanie Tebe, Dušan. Vytvoril si a nepretržite vytváraš úplne nový a osobitný spôsob poznávania a približovania nových krajín a kultúr. A ak sme sa na chvíľu aj naivne domnievali, že nás už nemôžeš ničím novým prekvapiť (keďže sme už s Tebou absolvovali jeden dovolenkový pobyt v brazílskom rytme), hneď v prvých dňoch nášho mexicko-guatemalsko-belizkého pobytu si nás dokonale vyviedol z nášho omylu ... Tebe vlastným spôsobom si nás motivoval občas siahnuť hlboko do našich fyzicko-psychických rezerv, sladkou odmenou nám však vždy vzápätí bolo obrovské množstvo tých najneuveriteľnejších zážitkov. Doteraz nechápeme, ako si dokázal do relatívne tak malej časovej plochy vtesnať toľko najrôznejších dobrodružstiev. V záujme nás - Európou rozmaznaných a trochu už aj spohodlnelých klientov nebol pre Teba problém nasadiť všetky Tvoje sily a schopnosti, aby si nám priniesol niečo jedinečné a často s absolútne nečakaným záverom: piknik na vrchole aktívnej sopky s opekaním chlebíčkov priamo nad výparmi horúcej lávy? - pre Teba žiadny problém ... vzrušujúca jazda na nafukovacích kolesách v útrobách tajuplných mayských jaskýň? - sám si nám šiel vzorom ... dôverné podvodné flirtovanie so žralokmi a rajami? - i to si nám dokázal zakomponovať do nášho neopakovateľného pobytu. A to všetko na pozadí náročného ale súčasne i nádherného putovania po jedinečných pamiatkach mayskej kultúry s možnosťou doslova a do písmena fyzicky si siahnuť (či vyštverať sa) na vrcholky nie jednej svetovo známej pyramídy ... Dušan, zo srdca Ti ďakujeme za všetko, čo sme vďaka Tebe videli i zažili. A najmä Ti ďakujeme za Tvoj osobný a osobitý vklad do všetkého, čo si pre nás pripravil. Uvedomujeme si, že bez pevného zázemia Lenky a Krištúfka by nebolo možné sa tak bezhranične vložiť do všetkého, čo robíš. Aj preto chceme zo srdca poďakovať aj im ... ... a ako pevne dúfame, snáď opäť niekedy na spoločných cestách s Tebou, s Vami - DOVIDENIA! Vďaka aj všetkým účastníkom nášho februárového zájazdu za príležitosť osobne sa bližšie poznať. Každé stretnutie obohacuje a my sme sa vrátili domov nesmierne bohatí. Viliam a Ľudmila

Napsal uživatel Anonym dne 24. Únor 2013 - 13:59.
I já se přidávám k pozdravům celé skupiny. Cestu domů jsme s Kryštůfkem absolvovali v pořádku. Kryštof byl jako vždy moc hodný. Turbulencí jsme si také užili,ale vaše dramatické přistání nás naštěstí minulo :-). Nakonec jsme se v Praze minuli jen o kousek, protože u zavazadel jsem se ještě potkala s Věrkou. Také se těším na viděnou až nás navštívíte v K. Varech a hned jak budou nové zprávy o miminku určitě je sem vložíme :-) Lenka

Napsal uživatel Anonym dne 6. Duben 2013 - 22:20.
No tak to je pěkné, já co serfuju po internetu každou chvíli,tak jsem toto povídání objevila až poté co jsme dnes byli ve sklepě v Hustopečích a Jitka mě vítala jako přírodní úkaz, že jsem to přežila. Ona mě řekla, že tady Dušan zveřejnil naše průšvihy. No je pravda, že když si to přečte nezasvěcený člověk, tak to vypadá úděsně. Fakt je ten, že to byl adrenalin , ale ve výsledku super zážitky, na které budeme vždycky vzpomínat a které taky všem vyprávím. Sice se na mně dívají trochu podivně, nevím jestli nepochybují o mém duševním zdraví, ale pochopit to může jen ten, kdo to zažil.... Mně osobně bude navždy chybět ještě pár hodin v Cuscu, kam se asi už nikdy nedostanu. V tuto dobu už asi skončil i další zájezd, těším se co tady Dušan napíše o tomto termínu. Jinak moc zdravím všechny a taky hlavně tebe Dušane... ahoj Alča

Napsal uživatel Anonym dne 18. Březen 2013 - 18:41.
Ahoj Dušane i všichni spolucestující.Děkujeme za krásně prožité tři týdny plné nečekaných překapení. Vzpomínky nám pomohou aspoň na chvíli se oprostit od každodenního shonu a pracovního šílenství. Už teď bych se nejraději vrátila do nádherného prostředí a opět pozorovala jižní kříž či jiná souhvězdí, projela se na člunu a jen tak pozorovala okolí nebo šplhala na nějaký "kopeček". Moc moc děkujime a nikdy nezapomeneme. Snad se zadaří a pojedeme zase někam společně. Jana a Petr

Napsal uživatel dusan dne 17. Březen 2013 - 22:54.
Ahoj Dušane, ještě jednou poděkování za neskutečné zážitky (i za ty několikrát sevřené půlky ) a zejména za to, že jsi nás všechny v pořádku usadil do letadla............. Zítra, bohužel, zase realita pracovních dnů.... Ty je vlastně máš pořád. Takže ať se daří a přání, ať jsou současní klienti pohodoví jako ti předešlí . Hodně štěstí a pěkné dny. Hanka

Napsal uživatel Anonym dne 16. Březen 2013 - 21:31.
ahojky, Dušane, už opet z "dalneho vychodu"! uz asi vis, ze jsme dorazili celkem v pohode a tentokrat vsichni i s veskerou bagazi:-) sedim od vecera v kanclu a premitam... je mi krasne pri vzpominkach na vsechny nase dobrodruzne akce, veselo, jelikoz dopadly vsechny stastne, a smutno, ze uz to skoncilo, a zvedavo, kdyz pomyslim na treba dalsi spolecne putovani. ostatnim stejne postizenym priznavam, ze ani me neminuly strevni potize, kupodivu me chytly az v Mnichove. treba jsem neco chytla od peruanske babci s nusi, co sedela pred nama v buse z Huarazu do Limy a s hygienou si zjevne problemy nedelala. Pro jistotu jsem se doma vydrhla uz dvakrat! :-) vybalit jsem stihla do odpoledne a dokonce uz i vyprat, zjistila jsem, ze toho mam vlastne strasne malo - a to jsem par veci, teda nastesti, vlastne ani nepouzila. v praci sedim v ruzovem tricku s napisem Huaraz v kozackach, jelikoz je tu kosa. no a tak vam vsem, mili moji, posilam pozdrav zpod prazskeho Vysehradu! Preju vam krasnou prvni celou noc doma a tobe, Dušane, at si to s dalsimi klienty uzijes stejne primove jako s nama! Dáša

Napsal uživatel Anonym dne 31. Prosinec 2011 - 23:16.
Ahoj, Dušane, Lenko a Kryštůfku, posíláme vám srdečné pozdravy do Argentiny.Také já dnes připravuju pořádný flákoty hovězího,když je ten poslední den v roce.Samo,že těm vašim nebudou sahat ani po kotníky, o ceně ani nemluvě (ovšem,v té argentinské restauraci,stál ten 300gr.,z velké části lojovatý,přinejmenším 420,-Kč...to, aby si ostatní čtenáři zas nemalovali, jaká je jinde láce). Od té doby, co jsme se vrátili, pozorně sledujeme vaše další putování a jsme nadšeni, že aspoň touto formou můžeme být takto nadále s vámi. Byly to úžasně strávené chvíle, které jsme měli možnost zažít na naší dovolené a kdo to osobně neabsolvoval, nemůže to zcela docenit. Ještě jednou děkujeme za to, jak ses nám věnoval, skvěle vše naplánoval, zařídil, držel nad námi ochrannou ruku po celou dobu pobytu..pravda,i chybička se semtam vloudila a někdy se i čelo orosilo hrůzou (letiště, taxík v Riu ;-P), ale teď se tomu už jen smějeme a okořeňujeme tím barvitá vyprávění našeho "výletu za hranice všedních dnů" těm, kdo mají zájem. Musím poznamenat, že i zpáteční cesta z Vídně, ve společnosti Tvého bráchy Jendy, byl nezapomenutelný zážitek, podal nám zprávy o tom, co se v zemi událo, zatímco jsme tu nebyli a jak řeč plynula, vysvitlo, že jsme byli i v jeho restauraci Masaryčka,kde jsi prý,Dušane, natíral schody atd. Když jsme se potom v cíli naší cesty loučili, musela jsem se držet, abych mu neřekla, že je stejně fajn, jako jeho brácha a že na vás musí být vaše maminka pyšná....no, nic, nějak jsem se moc rozepsala. Přejeme celé vaší rodince hodně zdraví a štěstí v novém roce 2012, ať vás potkává jen to dobré a pokud už vám zkříží nějaká špatnost cestu, ať ji dokážete bez újmy na těle i na duši, zvládnout. Jana a Jindra P.S.Zdravíme všechny účastníky prosincového zájezdu, byli jste moc fajn, stýská se nám po vás, neumíme si představit, že bychom to celé absolvovali s někým jiným.Hodně zdraví,štěstí,lásky,spokojenosti,pohody,úspěchů a bezvadných zážitků (též cestovatelských) vám v novém roce 2012 přejí Jana a Jindra

Napsal uživatel dusan dne 30. Prosinec 2011 - 1:34.
Zjistil jsem, že i má karta byla zneužita a došlo k nedovolenému vyběru. Nemůžeme z tohoto vinit Brazílii ani město Rio de Janeiro jako takové. S tímto druhem kriminality se bohužel setkáváme i u nás. Naštěstí je většina kreditních karet proti takovému zneužití pojištěna a záleží na samotné bance, jak daný problém vyřeší. Např. Raiffeisenbank, u které mám účet, mi vrátí plnou částku.

Napsal uživatel dusan dne 30. Prosinec 2011 - 1:29.
Ahojte Leono, Libore, Evo a Jirko. Děkujeme mockrát za komentáře. Jsme moc rádi, že se vám v Brazílii líbilo. Brazílie byla, je a bude naše srdcová záležitost. Chtěli jsme jí všem ukázat tak, jak jí vnímáme my. Oba dva, vlastně všichni tři pevně věříme, že se zase někdy uvidíme. Třeba jen u nás v České Republice, kde je také krásně :-)

Napsal uživatel Anonym dne 29. Prosinec 2011 - 12:41.
Ahoj všichni kteří byli na prosincovém putování po Brazílii. Moc bych chtěla poděkovat Dušanovi, který nejen krásně a poutavě sestavil nádherný program,který měl gradaci zážitků, ale i se nám maximálně věnoval. Moc se nám dovolená líbila a jsme rádi, že ještě takové cestovky existují, které své programy dělají se srdcem a duší pro nás dovolenkáře. Dušane, jste s Lenkou úžasný pár a přejeme vám, aby jste procestovali vše, co si přejete a plánujete. Hodně zdravíčka a mnoho dobrých nápadů na cesty přeje Eva a Jirka. Bylo to s vámi super. Díky moc.

Napsal uživatel Anonym dne 27. Prosinec 2011 - 13:38.
Hezké vánoční svátky, nový rok a hodně nasbíraných zkušeností při cestování Vám přeje Leona a Libor. Jsme šťastní a nadmíru spokojení, že jsme s Vámi mohli (i se skupinou) prožít přenádhernou dovolenou a odpočinout si. MOOOOOOC děkujeme. Pusu Krištůvkovi.

Napsal uživatel Anonym dne 21. Prosinec 2011 - 12:10.
Zdravím jménem manželů Králových účastníky prosincového zájezdu. Bohužel, rodiče po návratu zjistili, že mají na kartovém účtu evidovaný nedovolený výběr v hodnotě 50 tisíc Kč. Proto upozorňujeme všechny, kteří vybírali hotovost v Riu, aby si zkontrolovali účty. Romana Novotná

Napsal uživatel Anonym dne 19. Březen 2014 - 11:39.
Ahoj, já jsem se zájezdu nezúčastnila, ale byla jsem tam na vlastní pěst od 19.11. do 4.12. 2013 a můžu říct, že je to nádherná země. Sice v Riu je strašně draho (i ostatní místa nejsou nejlevnější), ale opravdu to stojí zato!! Všechny tyto destinace jsou dechberoucí. Doporučuji:-)!!

Napsal uživatel Anonym dne 11. Listopad 2013 - 11:54.
Jako účastník mohu potvrdit, že ano. Pouze pozor, tuto dobu tam dost prší, nám propršelo 2/3 a není možnost, kde věci usušit. Na topení zapomeňte i v hotelu (oblečení, foťáky, povlečení)máte pocit, že jste neustále ve vlhku. Na poměry, ve kterých budete dovču trávit, je to docela drahé ikdyž, mě se to líbilo.

Napsal uživatel Anonym dne 20. Srpen 2013 - 8:35.
Ahojky, zajímalo by mě, zda všichni tito lidé se této akce zúčastnili nebo jsou tyto reference pouze reklamní trik. Dokáže mě někdo přesvědčit, že vše bylo skutečné? Věra ze severu Čech.

Napsal uživatel Anonym dne 28. Prosinec 2011 - 23:45.
Ahojte všichni účastníci listopadového zájezdu, v první řadě bych chtěla všem popřát krásný Nový rok 2012 a poděkovat Dušanovi za úžasnou dovolenou nabitou nezapomenutelnými zážitky strávenými s mým synem a bezva lidičkama. Mějte se všichni moc krásně a užívejte života. Petra

Napsal uživatel dusan dne 21. Prosinec 2011 - 1:43.
Krásný pozdrav všem účastníkům listopadového zájezdu do Brazílie. Teprve včera jsem zakončil Velký okruh Brazílií, během kterého jsem nenašel dostatek času na to, abych vám poděkoval za příznivé ohlasy. Společně s Lenkou a Kryštofem vám všem přejeme krásně prožité vánoce a v Novém roce, co nejvíce cestovatelský zážitků.

Napsal uživatel Anonym dne 14. Prosinec 2011 - 12:20.
Ahoj Dusane, i ja bych rada podekovala za vyborne zorganizovani a provedeni nas krasnou Brazilii. Moc se mi to / i Eve / libilo. Prisla jsem po dost stresujicim obdobi konecne na jine myslenky, odpocinula jsem si. Videla jsem vsechno, co jsem chtela videt. Dekuju za zaslane DVD. A preju vam vsem krasne a vesele vanoce a uspesny vstup do Noveho roku. Hanka

Napsal uživatel Anonym dne 9. Prosinec 2011 - 11:53.
Zdravíme do Brazílie rodinu Poradovu, přejeme, aby všechny další zájezdy dopadly stejně skvěle jako náš. Dušanovi děkujeme za profesionální řešení každé situace a můžeme podat jen ty nejlepší reference. Vše už vyjádřili ve svých komentářích před námi Viliam s Ludmilou, doplnili Petra s Lubošem, kterému děkujeme za zaslané DVD. Přejeme v adventním čase hodně pohody, krásné vánoce a úspěšné akce v novém roce. Jana a Mirek Chud.

Napsal uživatel Anonym dne 9. Prosinec 2011 - 8:37.
Děkujeme za DVD, vše znovu připomělo. Souhlasíme s tím, co napsali ostatní a stále ještě vstřebáváme zážitky, které byly neskutečné. Je o čem vyprávět a ukazovat na fotkách. Díky a všechny zdravíme. Rychtářovi.

Napsal uživatel Anonym dne 1. Prosinec 2011 - 23:41.
Ahoj Dusan, Doslova pred par hodinami sme konecne docestovali az domov a este kym zacneme vybalovat kufre a nase myslienky sa zacnu uberat smerom k nasim pracovnym povinnostiam najblizsich dni, chceme Ti aj touto formou zo srdca podakovat za neuveritelnu seriu fascinujucich zazitkov, ktore sme vdaka Tvojej rezii v poslednych dvoch tyzdnoch na vlastnej kozi zazili. Aj ked sme uz obcas obaja padali od unavy, vzdy nove a nove dobrodruzstvo zahnalo nasu fyzicku unavu kdesi do kuta a nase duse jasali nad prilezitostou doslova a do pismena vsezmyslovo poznavat tak nadhernu a rozmanitu krajinu akou Brazilia teraz uz aj pre nas je. Cesta domov bola bez akychkolvek rusivych momentov. Pokial vieme, nikto z ucastnikov nemal ani ziadne problemy s batozinou. Po prilete do Pariza sa na tvari vari kazdeho z nas zracila znacna unava, ale - tak, ako je tomu aj u nas - taktiez aj tazko odovzdatelna radost z noveho dobrodruzstva poznania doposial neznamej krajiny a jej obyvatelov. Jednoducho, kto nezazil, nemoze pochopit! Za nas mozeme len potvrdit, ze sa zisla naozaj dobra partia ludi, pre ktorych je cestovanie viac, ako len presun z miesta na miesto. Citime sa bohatsi ... a opat trochu ini, ako ked sme len zacinali cestu do Ria. Jedno by sme obaja chceli obzvlast zvyraznit: podstatnu zasluhu na vydarenom a bezproblemovom priebehu celeho zajazdu mas Ty, pretoze Ty si do celej jeho pripravy i priebehu dal kus zo seba, svoje srdce. To bolo citit doslova na kazdom kroku. Vsimli sme si na lodi pocas navratu z prenadhernej plaze Lopez Mendez, ze si si tak trosku zdriemol ... Mozno to bolo aj tym, ze konecne z Teba mohla opadnut tazko kvantifikovatelna tarcha zodpovednosti, aby sme si cely zajazd nielen naplno uzili, ale sa aj bez akejkovek fyzickej ci psychickej ujmy stastne vratili domov. Velmi si vazime Tvoje fyzicke i dusevne nasadenie s cielom pripravit nam vsetkym ucastnikom co najplnsie zazitky a este raz Ti chceme za ne z hlbky srdca podakovat dufajuc, ze toto nebolo nase posledne stretnutie, a ze sa stretneme opat: bud na nejakom dalsom spolocnom putovani po zatial nam neznamych krajinach, alebo minimalne pocas festivalu v Karlovych Varoch, ktory organizujes. Samozrejme, uz teraz sa tesime aj na stretnutia s ostatnymi ucastnikmi zajazdu do Brazilie, kedze mnohych z nich uz teraz vnimame ako nasich osobnych priatelov. Prajeme Tebe i celej rodinke, aby ste s nadhladom zvladali pre mnohych urcite nepredstavitelny rodinny zivot v dalekej cudzine a aby Tvoja cestovna kancelaria musela vzdy bojovat iba s prebytkom zaujemcov o jej sluzby. Z dalekej Bratislavy Ta pozdravuju Viliam a Ludmila

Napsal uživatel Anonym dne 30. Listopad 2011 - 20:37.
Ahojda Dušane, Leni a Kryšpíne:-)...Chtěla bych Ti poděkovat za skvělých nezapomenutelných 14 dní v exotické Brazílii, už teď se nám stýská:-(...a těšíme se na společné setkání...nejen s Tebou, Tvou rodinou, ale doufáme i s ostatními "účastníky zájezdu", protože všichni byli užasné osobnosti...jako je Mája, Miluška...a další.. Přestože někdy počasí nepřálo a mohlo být trochu víc sluníčka, jsme si přivezli zážitků a nezapomenutelných pohledů na krásnou přírodu, že z nich budeme čerpat ještě hodně dlouho... Děkujeme!!!! Pro ostatní, kteří se na cestu s Euroatour teprve chystají, bych chtěla napsat, že Dušan byl naprosto profesionální, vše měl perfektně připravené a načasované, fungoval pro nás všechny ne na 100 ale na 200% a to 24 hodin denně...nechal nám nahlédnout do duše Brazílie a svým vyprávěním a vědomostmi nás okouzlil... Máte se na co těšit a závidíme... Petra a Luboš z Pardubic:-)

Napsal uživatel Anonym dne 1. Březen 2012 - 16:45.
Zdárek, ve stručnosti napíšu, že celý zájezd byl fajn celkově. Děkujeme za nově nabité zkušenosti a poznatky. Všechny pozdravujeme a budeme dlouho vzpomínat:o) Stříbrňáci

Napsal uživatel Anonym dne 30. Leden 2012 - 23:15.
Ahojte všichni z naší společné krátké cesty po Brazílii. Chtěli bychom ještě jednou poděkovat Dušanovi za perfektní zorganizování zájezdu. Víme, že to pro něj nebylo vždy jednoduché, ale jelikož měl v zásobě kromě původního plánu i plány B,C,D i E, tak vše zvládnul na 1. Jak se říká: "Kdo je připraven, není zaskočen." - se potvrdilo. Brazílie v nás nechala nezapomenutelné dojmy. Asi největší byl z vodopádu Iguasu a výstupu na "Papagáje". Poznali jsme spoustu prima lidiček, kteří se spolu s námi zúčastnili zájezdu. Náš obdiv patří hlavně Lence, která musí za každých okolností zvládnout cestování s Kryštůfkem. Byli jsme z našeho pohledu super parta a tak vás vždycky rádi uvidíme a pohostíme v našem vinném sklípku v Hustopečích. Jitka a Svaťa Radovi

Napsal uživatel Anonym dne 16. Březen 2012 - 2:55.
Zdravíme všechny z Jičína. Dovolená byla super !!!!!!!!! Jen ten návrat do reality - to byla hrůza. Týden posunutý čas, ale už se to srovnalo a zase ten monotonní den. Práce, starosti a neustálé stresy.Den uteče jako okamžik a člověk neví, že ho prožil. Na dovolené měl den 24 hodin a strávil ho s bezvadnými lidmi v krásné části zeměkoule. Užil si ho plnými doušky dík skvěle zvolenému programu , vynikající partě lidí a hlavně dík perfektnímu Dušanovi, který se o nás staral na 200 % . Moc mu za vše děkujeme !!!!! Roberte děkujeme za fotky. Přejeme všem krásné dny a moc se těšíme na setkání v Karlových Varech, kam určitě přijedeme. Ahojky všem - Zdena a Jarda

Napsal uživatel Anonym dne 12. Březen 2012 - 20:03.
Tak hurá, konečně se ozvali i ztracení a opuštění, hlavně že to dobře dopadlo, osobně jsem si to tak myslela, že jste si snad nemuseli kupovat novou letenku, protože jak to tam tak hrozně vázlo , to fakt stačila malá chvilka zdržení a bylo to. My jsme mazali jako blázni a už tam na nás taky čekali. Ahoj Alča

Napsal uživatel Anonym dne 12. Březen 2012 - 9:11.
Ahojky všichni, zdravíme a omlouváme se za opožděnou reakci na všechny vaše postřehy a komentáře, ale čas jakoby se zase zbláznil :-))utíká strašně rychle. Fotky určitě budou, Pavel na nich pracuje, měl jich přes dva tisíce a to už zabere trošku času je všechny roztřídit...potom určitě dáme vědět, kam jsme je umístili... Jinak co se týká našeho slavného přestupu v Amsterodamu, nakonec vše opravdu dopadlo dobře, přebukovali nám let, akorát jsme strávili ještě pár hodin na letišti - a z Norimberka nás svezl Pavlův brácha, v Praze jsme byli kolem 1:00, takže pohoda...i když na letišti nám bylo v první chvíli pořádně ouzko...Nevíme přesné důvody, proč jsme to letadlo nestihli, z Mexika jsme seděli v letadle až v řadě 44, to znamená úplně vzadu, trvalo asi 20 minut, než jsme se dostali ven, a potom byl nějaký problém u pasové kontroly, i když jsme šli uličkou pro Business, protože už jsme tušili, že je časový press.. Poslední úsek jsme dobíhali, ale nedoběhli :-)) Po počátečním šoku a vysvětlení situace na KLM přepážce, nám přebukovali let bez problémů, jedna paní nám tam řekla, že je to někdy opravdu těžké spoj stihnout. Neměli jsme sílu se rozčilovat... Aklimatizace proběhla, akorát to teplíčko nám schází :-))Tím víc se těšíme na jaro.... Všechny moc pozdravujeme, Dušanovi moc děkujeme za zážitky, které pro nás (někdy i nevědomky) přichystal, budeme z nich těžit ještě dlouho, a doufáme, že se uvidíme v červnu... Iva a Pavel Chybovi

Napsal uživatel Anonym dne 11. Březen 2012 - 18:58.
Tímhle zdravím všechny a myslím,že nejsem sama, kdo je ještě duchem na dovči...a když to nemůže být osobně ,tak aspoň mám pocit tím ,když si prohlížím fotečky a vzpomínám...a to v podstatě každý den nebo se prohodí pár vzpomínek s Alčou v práci..a s tím červnem taky počítám!!Měj te se Soňa

Napsal uživatel Anonym dne 11. Březen 2012 - 13:41.
Ahoj všem posílám! S úsměvem jsem si přečetla všechny příspěvky a jistě nebudu sama, kdo na tu krásnou dovolenou nezapomene. I já děkuji především Dušanovi za nelehkou a stoprocentně splněnou úlohu velitele a také celé prima partě, se kterou bych se moc ráda sešla i na některé další dovolené. Červen také zaškrtávám, upřesnění vyhlížím. Stáňa

Napsal uživatel Anonym dne 10. Březen 2012 - 9:41.
Ahoj všichni:-)musím i já sem tedy napsat,aklimatizace zpět do Čr vcelku v pohodě,krom klasických běžných starostí které má každý.Ale musím podotknout že když je večer kolem 20h tak jsem tak ospalej že mířím do poslele a ve 4 ráno jsem vzhuru,pořád se nemůžu nějak přehodit.A navíc se mi do toho zdají sny z dovolené,občas jsou komické:-)Je vidět že dovolená ve mě zanechala silný dojem,díky skvělé partě která vydržela i do ranních hodin u corony a tequily a především výborného průvodce Důůůšu který držel basu s náma:-) Netopýr ten si ted užívá Izrael,ale už se mu to krátí.V neděli je doma.Akci v červnu mám zaškrtnutou v kalendáři,tak se budu na všechny těšit.Mějte se pěkně a užívejte dojezdy z dovolené.Robert-Olomouc :-)

Napsal uživatel Anonym dne 9. Březen 2012 - 14:42.
Ahoj, tak se nám to tady rozjelo, jen někteří buď dělají mrtvé brouky, nebo o těchto stránkách snad neví? Bylo by potřeba to rozšířit, taky mě zajímá jak dopadl Pavel s Ivou a vůbec , jak se všichni máte? Snad pořád jen nepracujete. To tam bylo veselých řečí a tady je ticho po pěšině!!!!!!!! Alča dík Dáši za příspěvek o netopýrech, ten náš netopýr někdy na těch 150 let i vypadal......!!!!

Napsal uživatel Anonym dne 7. Březen 2012 - 14:43.
vzkaz pro Pavla-netopýra: Netopýrovi rodu Bacardi je už 150 let! Netopýr je odjakživa symbolem nočního života, lovu a tajemna. Je tomu už 150 let, co se stal také synonymem koktejlové kultury, kvality a dobré zábavy. Vybrala si ho totiž do svého loga společnost Bacardi, největší soukromý výrobce destilátů na světě.Proč zvolila značka Bacardi za svůj symbol zrovna netopýra? V tomto případě platí známé pořekadlo "za vším hledej ženu". Don Facundo, zakladatel společnosti Bacardi, měl za manželku doňu Victorii Moreau. Ta hledala jednoduchý, ale srozumitelný znak. Inspirací jí byl tvor, který se zabydlel v palírně Bacardi. V indiánské tradici je navíc netopýr ztělesněním veškerého kulturního blahobytu. Pro Španěly je zase symbolem dobrého zdraví, štěstí a rodinné pohody. Netopýr značce Bacardi hned v počátcích velmi pomohl. Často se stávalo, že si mnoho negramotných Kubánců objednávalo rum s obrázkem netopýra, aniž by věděli, jak se nový alkohol vůbec jmenuje. Zdar netopýrum! Dáša

Napsal uživatel Anonym dne 6. Březen 2012 - 21:20.
Jeskyňáři z Břeclavi všechny zdraví po týdnu - zjistil jsem, že tentokrát jsou zážitky na fotkách nepřenosné, tak k tomu využívám kameru - a s úspěchem !, např. "kouřící bůh" je pro všechny dost bomba...a vůbec ten mexicko-guatemalský ru