O NÁS

Před deseti lety jsme vznikli jako alternativa velkých cestovních kanceláří. Chtěli jsme být alternativou, která dbá o své  klienty a nabízí jím opravdu kvalitní služby při cestování. Cestování je naším životem. Veškeré programy si tvoříme sami. Do destinací cestujeme opakovaně i několikrát ročně a podle tohoto vylepšujeme a dopňujeme programy poznávacích zájezdů. A aby se Vám na cestách s námi líbilo a na dovolenou s námi vzpomínali, na každém zájezdu máme pro Vás připraveno hned několik opravdových zážitků. Aby Vám bylo s námi pohodlně, vybíráme hotely s výbornou polohou a vysokým hodnocením. 

1/2
Cestovní kancelář pro kterou jsou prioritou spokojení klienti. Všechny programy jsou vytvořeny za poznáním přírody, kultury, poznáním i odpočinkem. Navíc v každé destinaci vám chceme nabídnout adrenalinový zážitek na který budete rádi vzpomínat. 

Dušan Porada - majitel CK TAM TAM

Zkušenosti 

V oblasti cestovního ruchu působíme již 16 let. Od roku 2011 jako cestovní kancelář pořádáme poznávací zájezdy do Latinské Ameriky. Celou oblast máme velmi dobře zmapovanou. V každé zemi jsme pro Vás vybrali ty nejzajímavější místa. Sestavujeme programy tak, aby byly jedinečné. Mnohdy jsou to místa, která nejsou tak propagovaná a turisticky známá. O to více jsou zajímavější.

Aktivní program 

Při našich zájezdech Vás zapojíme do šnorchlování, jízdy na koních, jízdy na kanoích, jízdy na raftu, slaňování vodopádů, práce na kávové plantáži a samozřejmě nesmíme zapomenout na treky, které povedeme podél pláží, přes džungle, kolem sopek a po horách. Přesto Vás při všech těchto aktivitách nebudeme fyzicky trápit ani nebudeme zdolávat žádné limity. Pokud se někdo na aktivitu necítí může zvolit náhradní program. Zbude vám čas i na odpočinek, relaxaci a trochu toho povalování na plážích.

Program pro všechny věkové kategorie 

Naše aktivity zvládnou všechny věkové kategorie, pokud jsou alespoň trošičku zdatní. Do našich destinací s námi běžně cestují klienti 14-75 let (cestují s námi však i klienti +75 let. Jediná destinace, která může působit problém kvůli nadmořské výšce je Peru,Bolívie. Při potížích z vyšší nadmořské výšky však nehraje roli věk. Cestují s námi lidé všech profesí - podnikatelé, státní zaměstnanci, právníci, učitelé.

Kvalita 

Pečlivě připravené, propracované programy průvodcované profesionálním průvodcem. Zájezdy jsou sestavovány tak, aby byly komfortní, to se týká například ubytování, dopravy apod. Vybíráme pro Vás příjemné, čisté ubytování, najímáme dopravu tak, aby se Vám pohodlně cestovalo. Průvodce je přítomen téměř 24 hodin denně a proto je Vám vždy nablízku řešit jakýkoli problém. Pořádáme předodjezdové informační schůzky, na kterých se dozvíte všechny potřebné informace.

Opravdové zážitky 

Protože chceme, abyste při našich zájezdech zažili a viděli co nejvíce z dané země, nejezdíme do rezortů a nadnárodních řetězců. Snažíme se, abyste ochutnali místní kuchyni. Propagujeme místa, restaurace, obchůdky, tržiště, malé místní cestovní kanceláře, malé dopravce, místní prodejce a další. Do programů vybíráme místa, která nejsou masově turistická a přecpaná lidmi. Pokud navštěvujeme turistická místa, tak v nejlepší možné době, abychom se vyhnuli návalu turistů. ikněte a můžete začít psát. 

Bohatý zážitkový program v ceně zájezdu 

Při našich poznávacích zájezdech se vás budeme snažit co nejvíce zapojit do různých aktivit, které jsou vždy již zahrnuty v ceně zájezdu (viz podrobný program zájezdu). Celková cena je tedy včetně letenek, dopravy, vstupného a výletů. 

IMG_20200530_173040.jpg

PRO KOHO JSOU NAŠE ZÁJEZDY VHODNÉ?

Jelikož naše aktivity zvládnou všechny věkové kategorie, pokud jsou alespoň trošičku zdatní. Do našich destinací s námi běžně cestují klienti 12 -75 let (cestují s námi však i klienti +75 let. Jediná destinace, která může působit problém kvůli nadmořské výšce je Peru, Bolívie. Při potížích z vyšší nadmořské výšky však nehraje roli věk. Cestují s námi lidé všech profesí - podnikatelé, státní zaměstnanci, právníci, učitelé.....

Josef P.

7. 1. 2020

Brazílie 14.12.2019 (Rio + Iguazu)
Lenko a Dušane, již několik dní uběhlo od návratu z jižní polokoule, ale zážitky jsou stále čerstvé a vzpomínáme na skvěle strávenou dovolenou vyplněnou každodenními výborně připravenými akcemi. Potěšil nás váš až rodinný přístup a nebudeme váhat využít další možnosti se zúčastnit nějaké další výpravy. Děkujeme!
Pepa

REFERENCE

NEJLEPŠÍ VIZITKOU JSOU NAŠI SPOKOJENÍ KLIENTI

Seznamte se s námi na sociálních sítích

Kontaktujte nás telefonicky, whatsappem, emailem nebo přes kontaktní formulář. Jsme Vám kdykoli k dispozici. 

+ 420 775 341 006 Dušan Porada, + 420 731 160 290 Lenka Poradová