Brazílie - Rio de Janeiro a okolí  - "Město bohů"

14. 12. - 23. 12. 2019 - 10 dní, 

cena zájezdu 65.900,- Kč - VOLNÁ MÍSTA

s možností prodloužení vodopádů Iguacu z Brazilské i argentinské strany + 5 noci (14. - 28. 12. 2019) 

Nezapomenutelná, rytmy samby pulsující Brazílie. Rio de Janeiro - úchvatné město, nazývané Cidade Marvilhosa - město Bohů. Pojeďte s námi na tento zájezd a sami na vlastní oči uvidíte a ucítíte energii tohoto místa.  


Atmosféra při západu slunce na pláži Ipanema v Riu de Janeiru patří mezi opravdové a nezapomenutelné zážitky a okamžiky. Za hezkého počasí si tuto nádhernou pláž užívají až do západu slunce tisíce lidí. Surfují, dovádějí ve vlnách, hrají nohejbal, opalují se. 

Pláž Ipanemu, na rozdíl od pláže Copacabana navštěvuje více místních, než turistů. Lidem podnikajícím, pracujícím i lidem z favel, patří tato pláž bez rozdílu. A asi právě proto, je toto místo tak úchvatné. 

Na tomto zájezdu jsme pro Vás připravili opravdové poznání tohoto úžasného města. Vydáme se jak na turistická, tak méně turistická místa. Budeme nasávat atmosféru míst, sledovat město z výšky "Cukrové homole - Corcovada" nebo od Ježíše Krista. Z těchto míst, budeme mít Rio jako na dlani. Budeme si užívat chvíle na plážích. Copacabanu každý jistě zná, ale my se vydáme i na pláže, které navštěvují spíše místní a plážičky, na které se dá dojet jedině autem či najatou dopravou. Budeme ochutnávat místní kuchyni, zajdeme na trhy, navštívíme všechny významné a zajímavé čtvrti ve městě, zatancujeme si sambu na Sambadromu, sedneme si na střídačku na fotbalovém stadionu Maracana. A pokud budeme mít štěstí, můžeme si zajít na tento úžasný stadion i na fotbalový zápas.  A pro ty, kdo budou chtít s námi zažít ještě víc, vyšlápneme si na netradiční výhled na Rio de Janeiro, když vyjdeme na horu Dois Irmos. 

v ceně zahrnuto

letenka Praha - Rio de Janeiro - Praha (s přestupy),
8 x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji - hotel Atlantis Copacabana ***, 
8 x snídaně (formou švédského stolu), 
veškerá doprava najatými autobusy, taxi, metrem dle programu, 

vstup na Corcovado se sochou Ježíše, 

vstup na Pao de Azucar - lanová dráha na cukrovou homoli, 

vstup do akvária Rio de Janeiro, 

City tour, 

vstup do botanické zahrady Jardim Botanico, 


autobusový výlet na pláže Grumari, Prainha a Barra s koupáním,
výstup na horu Dois Irmoas,
český průvodce po celou dobu pobytu v Brazílii (není přítomen při letu z/do Evropy),
pojištění CK proti úpadku,
před odletová informační schůzka v září 2019 (v K. Varech nebo v Hustopečích u Brna
)

v ceně není zahrnuto

cestovní pojištění (doporučujeme pojišťovnu AIG - proklik naleznete na stránkách www.cktamtam.cz ), aktivity mimo program, 
doplatek za jednolůžkový pokoj = 8.900,- Kč, 
osoby starší 70 let předloží potvrzení od doktora o dobrém zdravotním