Fradissimo_26.jpg

Kompromis mezi individuálním cestováním a cestováním s cestovní  kanceláří. Cestujte individuálně se zajištěním všeho, co pro Vaše cesty potřebujete.  

Vydejte se za odpočinkem v srdci zeleného pobřeží Costa Verede

BRAZÍLIE 2021

ZAREZERVUJTE SI VÝHODNÝ BALÍČEK SLUŽEB:

týdenní pobyt obsahuje:

týdenní pobyt v dvoujlůžkovém pokoji

s verandou

snídaně formou bufetu

+ večeře s Pivečkem českého typu + půjčení kola 7h

Český majitel hotelu, který  Vám bude nápomocen při Vaší dovolené

12.900,- Kč

DOOBJEDNEJTE SI DALŠÍ SLUŽBY DLE VAŠEHO VÝBĚRU

objednejte si výlety

transfer z letiště

českého průvodce v oblasti 

a další služby

Nebo si nechte sestavit luxusní individuální poznávací zájezd s českým průvodcem. 

AKTUÁLNÍ INFORMACE A COVID - 19 - Rio de Janeiro, tropické pobřeží Costa Verde - neplatí žádná velká omezující opatření, která by bránila v cestování. Roušky si musíte nasadit jen ve společných prostorech a společných dopravních prostředcích, ale zde trávíte minimum času. U hlavních památek měří teplotu bezkontaktním teploměrem. Jinak Vás nic neomezuje užít si krásnou dovolenou, plnou sluníčka, exotiky a té nejlepší brazilské kultury. 

O DESTINACI

Oblast tropického zeleného pobřeží Costa Verde měří více než sedm tisíc kilometrů a má více než dva tisíce pláží. Najdete tu zelené tropické ostrovy, koloniální městečka, unikátní faunu a floru a tropickou přírodu Atlantského pralesa Mata Atlantica. Na tomto nádherném pobřeží se můžete vydat poznávat ostrovy či ostrůvky, koupat se na tropických plážích prozkoumat koloniální městečka nebo jen lenošit a odpočívat v srdci exotické přírody.

dovolená Brazílie 2021, poznávací zájezd Brazílie 2021, ubytování Brazílie 2021
dovolená Brazílie 2021, poznávací zájezd Brazílie 2021, ubytování Brazílie 2021

Pro Vaši dovolenou a poznání jsme pro Vás připravili oblast,  která se nachází 3 hodiny jízdy z letiště v Rio de Janeiru. Můžete tu strávit celou Vaši dovolenou,nebo se zde jen na pár dní zastavit pri Vaší cestě Brazílií.

 

Pokud se zde rozhodnete strávit Vaší brazilskou dovolenou, dovolenou plnou exotiky, nudit se určitě nebudete. Tato oblast nabízí nejen krásnou blízkou pláž uvnitř chráněného condominia, ale podnikat zde můžete také velké množství výletů do okolí. Vydat se můžete na nedaleký tropický ostrov Ilha Grande, udělat si lodní výlet po dalších ostrovech, ostrůvcích a plážích, kterých se zde nachází nespočet. Vynechat určitě nesmíte koloniální městečko Paraty. Hotel se nachází uvnitř luxusního kondominia, obklopen jednou z nejkrásnějších brazilských krajin. Má splavný kanál, mimořádné 18jamkové golfové hřiště, bujný vodopád, nedalekou pláž a veškeré bohatství místní fauny a flóry.  Co je však nejdůležitější, hotel vlastní český majitel, který Vám bude nápomocný při Vaší dovolené. Navíc budete moci ochutnat v Brazílii jím vařené pivo českého tipu - Pivečko. 

dovolená Brazílie 2021, poznávací zájezd Brazílie 2021, ubytování Brazílie 2021
dovolená Brazílie 2021, poznávací zájezd Brazílie 2021, ubytování Brazílie 2021
dovolená Brazílie 2021, poznávací zájezd Brazílie 2021, ubytování Brazílie 2021
dovolená Brazílie 2021, poznávací zájezd Brazílie 2021, ubytování Brazílie 2021

O HOTELU

Hotel nabízí  postele velikosti King, plochou TV, minibar, bezplatné Wi-Fi. bazén pro dospělé a děti, brouzdaliště, české pivo vařené v Brazílii - Pivečko, restaurací s moderní a bezkonkurenční kuchyní, 24hodinovou ostrahou, herničku a další skvělé zázemí.

 

VÝLETY V OKOLÍ

Společně s českým majitelem hotelu jsme pro Vás na vyžádání připravíme další výlety do okolí. Doporučujeme zavítat do historického města Parati (UNESCO), podniknout výlety lodí kolem ostrovů a určitě si nechat minimálně 2 dny na Rio de Janeiro. Samozřejmě Vás celou dobu bude provázet skoro národní exotický nápoj caipirinha s třtinového rumu cachaca a limetek. Zorganizovat ale můžeme také  výlet na vodopády Iguazu a další místa

 

NAVŠTIVTE RIO DE JANEIRO

Nevynechejte při návštěvě Brazílie ty nejlepší místa Rio de Janeira. Pomůžeme Vám s výběrem hotelu, poradíme největší zajímavosti, zařídíme transfery, nebo rovnou výlety po Rio de Janeiru s českým průvodcem. 

 

CHCETE SI ZAHRÁT GOLF? 

Pro milovníky golfu je toto místo jak dělané. Tropická příroda, green zasazený v džungli a doprovázet Vás budou mimo jiné všudypřítomné kapybary (největší hlodavci světa). Golfové hřiště  je integrováno do Atlantského děštného pralesa, měří 6 420 yardů, má 18 jamek a par je 72. Zahrát si zde mohou jak profesionálové, tak začátečníci.  

 

Kdo jsme?

jsme cestovatelé, profesionální průvodci, cestovní kancelář. Ukazujeme lidem ta nejkrásnější místa světa.

 

VÍCE O NÁS

j

IMG_20181211_180325.jpg

KDY CESTOVAT DO BRAZÍLIE?

Prakticky kdykoli. Záleží na oblasti a cíli Vaší návštěvy. I v Brazilské zimě se teploty mohou šplhat opravdu vysoko a liší se oblast od oblasti. Severovýchodní část nabízí po celý rok teplé počasí, které neklesá pod 30 stupňů  Celsia. Pro cestování v okolí Rio de Janeira jsou nejteplejší měsíce prosinec - březen, ale pro ty, kteří nemají rádi horké počasí, které se šplhá v období brazilského léta opravdu vysoko se vyplatí vyrazit do Brazílie mimo tuto dobu. 

Máte dotazy?

KONTAKTUJTE NÁS

Pro dotazy, aktuální informace o destinaci  nás neváhejte kontaktovat

tel: + 420 775 341 006, napsat nám můžete i na whatsapp, email dusanporada@cktamtam.cz, nebo nás kontaktovat přes kontaktní okénko vpravo dole. 

! NENECHTE SI UTÉCI JEDINEČNOU DOVOLENOU !

Jezdíe v malých skupinkách a býváme rychle vyprodaní. Termíny se začínají plnit. 

Napište si o bližší informace k destinacím, které Vás zajímají nebo nám zanechte kontakt na Vás.