IMG_20181211_180325.jpg

Odpočinek v srdci zeleného pobřeží Costa Verede

BRAZÍLIE 2021

TRO

ZAREZERVUJTE SI VÝHODNÝ BALÍČEK SLUŽEB:

týdenní pobyt obsahuje:

týdenní pobyt v dvoujlůžkovém pokoji s verandou

snídaně formou bufetu

+ večeře s Pivečkem českého typu + půjčení kola 7h

Český majitel hotelu, který  Vám bude nápomocen při Vaší dovolené

12.900,- Kč

O DESTINACI

Oblast tropického zeleného pobřeží Costa Verde měří více než sedm tisíc kilometrů a má více než dva tisíce pláží. Najdete tu zelené tropické ostrovy, koloniální městečka, unikátní faunu a floru a tropickou přírodu Atlantského pralesa Mata Atlantica. Na tomto nádherném pobřeží se můžete vydat poznávat ostrovy či ostrůvky, koupat se na tropických plážích prozkoumat koloniální městečka nebo jen lenošit a odpočívat v srdci exotické přírody.

Pro Vaši dovolenou a poznání jsme pro Vás připravili oblast,  která se nachází 3 hodiny jízdy z letiště v Rio de Janeiru. Můžete tu strávit celou Vaši dovolenou, nebo se zde jen na pár dní zastavit při Vaší cestě Brazílí. Hotel se nachází uvnitř luxusního kondominia Porto Frade v Angra Dos Reis-Rj, obklopen jednou z nejkrásnějších brazilských krajin. Má splavný kanál, mimořádné 18jamkové golfové hřiště, bujný vodopád, nedalekou pláž a veškeré bohatství místní fauny a flóry.  Co je však nejdůležitější, hotel vlastní český majitel, který Vám bude nápomocný při Vaší dovolené. 

Hotel nabízí  postele velikosti King, plochou TV, minibar, bezplatné Wi-Fi. bazén pro dospělé a děti, brouzdaliště, české pivo vařené v Brazílii - Pivečko, restaurací s moderní a bezkonkurenční kuchyní, 24hodinovou ostrahou, herničku a další skvělé zázemí.

 

Společně s českým majitelem hotelu Ivanem Zábojníkem   pro Vás na vyžádání připravíme další výlety do okolí kterými jsou jsme pro vás krom výletů do historického města Parati (UNESCO) a výletu na lodí kolem ostrovů, připravili také ochutnávku brazilského piva Pivečko a exotických koktejlů caipirinha.  

 

Kontaktujte nás telefonicky, whatsappem, emailem nebo přes kontaktní formulář. Jsme Vám kdykoli k dispozici. 

+ 420 775 341 006 Dušan Porada, + 420 731 160 290 Lenka Poradová