Nabídka poznávacích zájezdů - Jižní Amerika, Střední Amerika, Karibik - slevy

Poznávací zájezd PERU-BOLÍVIE

Poznávací zájezd PERU-BOLÍVIE

Úžasné Peru a Bolívie

14. 10. - 31. 10. 2017
CENA ZÁJEZDU 129.900,-
vyprodáno

Podrobný program zájezdu naleznete zde

 

Brazílie s Pantanalem - 16 dní - Cesta za přírodou, sambou a plážemi

9. 11. - 24.11. 2017
CENA ZÁJEZDU 94.900,-
vyprodáno

Podrobný program zájezdu naleznete zde
FOTOGALERIE ZÁJEZDU
Nezapomenutelná, rytmy samby pulsující Brazílie. Na velkém okruhu navštívíme Rio de Janeiro. Navštívíme svou plážovou kulturou nezapomenutelné pláže Copacabana a Ipanema. Brazilci milují koupání a moře. Nevynecháme ani úchvatný pohled na toto krásné město z Cukrové homole, kam vyjedeme lanovkou a Corcovada se sochou Ježíše Krista. Vodopády Iguazu nesmí chybět v žádném z našich zájezdů po Brazílii, a proto si je prohlídneme jak z Brazilské, tak z Argentinské strany. Pro umocnění dojmu se projedete rychločlunem vysprchovat přímo pod jeden z vodopádů. Když už budeme v Argentině, ochutnáme pravý argentinský stejk se sklenkou výborného argentinského vína. Na brazilské straně vodopádů se projdeme v klecích se stovkami papoušků prolétávajícími Vám přímé nad hlavou. Tukany budete mít na dotek ruky. V oblasti Bonito absolvujete dvouhodinové šnorchlování po proudu řeky. Lehce napuštěný neoprén vás bude unášet za doprovodu tropických ryb „dourado". Při troše štěstí můžete narazit na kajmana, anakondu nebo i tapíra, jak se nám to stávalo v minulých letech. V této oblasti nesmíme vynechat PANTANAL, rozsáhlou močálovitou krajinu. Zde budeme pozorovat z korby náklaďáku krokodýly, kapibary a tropické ptáky. Projedeme se po řece Miranda na motorové lodičce a poté i na kanoích. Zajedeme si na denní a noční safari. Krajinu si projedeme také na koních. Nesmí chybět ani procházka v džungli s průvodcem. Poté si zaletíme na sever Brazílie do Salvadoru da Bahia. V historické centrum „Pelourinho" to tepe v rytmu bubnů a vystoupeními bubeníků Olodum. Když už budete mít cestování dost, zajedeme si do přímořské vesničky Praia da Forte, kde se ubytujeme na 2 noci. Zde vyplníme dny koupáním, šnorchlováním a také návštěvou želví rezervace TAMAR – v otevřených akváriích si prohlédnete všechny mořské želvy žijící na pobřeží Brazílie – k večeru možná zahlédnete líhnutí želviček. Při odlivu se na plážích v Praia do Forte vytvářejí malé bazénky, ve kterých můžete pozorovat podmořský život nebo si jen tak polehávat. Večer můžete navštívit jednu z mnoha restaurací a ochutnat čerstvou rybu nebo jiné mořské živočichy. Ze severu přeletíme do Rio de Janeira, abychom se dostali na poslední místo našeho zájezdu, kterým je Ilha Grande. Úžasný tropický ostrov s krásnými plážemi. Pláž Lopes Mendes, kterou navštívíme na jednom z výletů, byla v minulých letech zařazena mezi nejkrásnější panenské pláže světa.

Brazílie "po české stopě" - poznávací, dobrodružný - 16 dní

28. 11. - 13. 12.  2017
CENA ZÁJEZDU 99.900,- Kč
AKČNÍ NABÍDKA nyní za 84.900,-

poslední 2 volná místa

 

Zcela nový a ojedinělý zájezd Brazílie „Po české stopě". Poslední 3 roky jsem přemýšlel o tom, že by stálo za to, vydat se za krajany žijících v Brazílii a po stopách jejich předků. V minulém roce jsme se vypravili do státu Mato Groso do Sol, kde jsme se setkali nejen s krajany, ale také nádhernou přírodou. Byla to milá a vřelá setkání. A tady vznikl nápad a myšlenka přivést za krajany do Brazílie další lidi z Čech. Chtěli bychom, abyste se s krajany nejen setkali, ale poznali, jak v Brazílii žijí?
Díky spolupráci s Ivanem Zábojníkem, Evandrem Trachtou a Andre Haikem se můžeme vypravit za neobyčejným poznáním o krajanech, jejich předcích a jejich životech. Abychom zájezd obohatili, přidali jsme kousek poznání přírody ve státě Mato Groso do Sol a poznání architektury a naplnění jednoho snu v hlavním městě Brasilia, za kterým stál také Čech.

Podrobný program zájezdu naleznete zde
FOTOGALERIE K ZÁJEZDU

Vánoce v Brazílii - 13 dní

16. 12. - 28. 12. 2017
CENA ZÁJEZDU od 69.900,-

Podrobný program zájezdu naleznete zde
FOTOGALERIE ZÁJEZDU
Nezapomenutelná, rytmy samby pulsující Brazílie. Kombinace poznávacího a pobytového zájezdu v poslední době vyhovuje mnoha lidem. Do exotické Brazílie se s námi vypravíte nejen za poznáním, ale také za odpočinkem na nádherných plážích. Podíváte se na Rio de Janeiro z jeho nejkrásnějších vyhlídek, Corcovada se sochou s Ježíšem a z Cukrové homole. Po lávkách se projdete nad vodopády Iguacu z brazilské i argentinské strany. Ochutnáte maso v brazilské Churascaria a argentinský steak. V Parati se projdete historickým městem, ochutnáte brazilský alkoholický nápoj Cachaca a sjedete si přírodní tobogán. Nakonec objevíte skryté pláže přírodní rezervace ostrova Ilha Grande. To vše a ještě mnohem více na jednom z nejoblíbenějších zájezdů CK TAM TAM. K tomu Štědrovečerní večeře v restauraci na pláži s bramborovým salátem, rybou a řízkem. Chybět nebudou ani dárečky.

Mexiko-Guatemala-Belize - 17 dní

1. 2. - 17. 2. 2018
CENA ZÁJEZDU 99.900,-
AKČNÍ NABÍDKA 69.900,-

 

Odkaz na fotogalerii k zájezdu

Podrobný program zájezdu naleznete zde
Tento zájezd je plný barev, kontrastů, mayských památek, přírody, kultury a mnoho dalšího. Navštívíme hned několik mayských památek, kterými budou Tikal, Xunan Tunich, Palenque, Tulum, Toniná, Chichen Itzá. Vydáme se také na návštěvu pravého mayského kostela, který žije mayskými rituály každým dnem. Návštěvu památek bude doprovázet poutavé vyprávění o Mayích od místních mayských průvodců. Budete tak moci nahlédnout nejen do života v minulosti, ale i do života současných potomků Mayů. Když se nám poštěstí, navštívíme i místní školu, abychom se dozvěděli více o životě místních dětí. Na Belizkém ostrově Caye Caulker si užijete šnorchlování se žraloky, rejnoky a želvami. Nemusíte mít ale strach, za doprovodu místních průvodců zvládne tento úžasný zážitek každý. A pokud se nebudete opravdu na šnorchlování cítit, můžete vše pozorovat z lodičky. V Belize si také na duších sjedeme mayskou posvátnou jeskyni, která nás nejen osvěží, ale dozvíme se i další zajímavosti ze života Mayů. Na Jihu Guatemaly navštívíme hned několik míst. Koloniální městečko Antiqua v těsné blízkosti sopky Aqua tepe úžasnou atmosférou. Vystoupáme na sopku Pacaya, abychom se prošli po ztvrdlé lávě a při troše štěstí budeme pozorovat i nově vytékající lávové říčky. Necelé 2 hodiny od Antigui navštívíme jedinečné jezero Atitlán, umístěné mezi sopkami. Zavítáme na tradiční místní trhy a budeme se kochat malebnými výhledy na jezero. Zpět v Mexiku navštívíme a vykoupeme se na několika vodopádech, kaskády a vodopády Aqua Azul, Misol Há, Welib Já Vás příjemně osvěží. V chiapaském městečku San Christobal navštívíme úžasné místní trhy s ručními výrobky a trh se zeleniou, ovocem, rybami, bylinkami a dalším. Na konci nám vyjde i čas se vykoupat na úžasných karibských plážích v Tulumu a Cancunu.

KARIBIK-Curacao-Bonaire - 12 dní

19. 2. - 2. 3. 2018
CENA ZÁJEZDU 84.900,-
nyní akční cena na www.slevomat.cz

Podrobný program zájezdu naleznete zde
FOTOGALERIE K ZÁJEZDU

Pobytovo-poznávací zájezd na karibské ostrovy Curacao a Bonaire potěší nejen milovníky krásných pláží ale i potápěče. Na ostrovech slunce, jak se ostrovům přezdívá, můžete prožít svou klidnou dovolenou, pohoax, aniž byste museli do rezortů. Připravili jsme pro vás program i dostatek odpočinku. Na ostrově Curacao budeme objevovat panenské pláže, podíváme se do koloniálního města Willemstadt a ochutnáme světově známý likér Curacao. Na ostrově Bonaire se více podíváme pod vodu. Na své si přijdou milovníci šnorchlování i potápění. K dispozici budete mít Toyotu pickup, která vám usnadní pohyb po ostrově. Vybrali jsme taková ubytování, abyste měli kuchyňku, terásku a hlavně blízko na pláž. Záleží jen na Vašem přání, zda chcete lenošit, či s námi podnikat výlety to okolí.

KUBA "Taková jaká je"

3. 3. - 15. 3. 2018
CENA ZÁJEZDU 89.900,-
slevová nabídka za 69.900,-
poslední 4 volná místa


Podrobný program zájezdu naleznete zde
FOTOGALERIE

Připravili jsme pro vás bohatý program. Poznáte a uvidíte od všeho trochu. Moře, města, přírodu, hudbu a hlavně místní lidi. Jistě oceníte, že s vámi nepojedeme klasický turistický trojúhelník Havana – Vinales – Trinidad, ale že se vydáme i na vzdálený východ ostrova do měst Santiago de Cuba a Baracoa. Přidáme jedny z nejkrásnějších pláží severní strany Playa Coco a Playa Gurdalavaca. Cestou po vnitrozemí se zastavíme v historických koloniálních městečkách Holguín a Camagüye.

Kolumbie-Ekvádor-Galapágy - 16 dní

16. 3. - 2. 4. 2018
CENA ZÁJEZDU 124.900,- Kč
AKČNÍ NABÍDKY OD 94.900,- Kč - poslední 4 volná místa

Podrobný program zájezdu naleznete zde

Jedinečná Kolumbie, která Vás svou krásou a milými lidmi překvapí. Galapágy Vás nadchnou svou faunou a flórou. Dostanete se na minimální vzdálenost k želvám, lachtanům, ještěrům, ptactvu. Prohlídnete si unikátní sbírku zlata a smaragdů v muzeu Del Oro a v muzeu Botero v Bogotě. Prohlídnete si kávovou plantáž na koních v Salentu. Projedete se i na čtyřkolkách. Zajdeme si na úchvatnou procházku údolím Valle de Cocora s palmami „palma de cera" – vosková palma – nejvyšší palma na světě – dorůstá do výšky 60 m. Navštívíme trhy s koženými výrobky v Cotacachi. Navštívíme místa označující rovník „La Mitad del Mundo". Na Galapágách uvidíte gigantické želvy galapážské, zašnorchlujete si a pokud budete mít chuť, můžete se i potápět. Prohlídnete si rezervaci Seymour Norte – pozorování fregatek, ptáků boobies s modrýma nohama, leguánů suchozemských i mořských a tuleňů v jejich přirozeném prostředí. Ke konci zájezdu se ubytujeme na nádherné koloniální farmě v Sach Gilu v Kolumbii. Navštívíte městečko Barichara a vesničku Guane –projdete historickou cestou „Camino Real" postavenou indiány Guane plnou fosílií. Slaníte vodopád Juan Curi – 80 m vysoký vodopád (instruktoři vysvětlí i začátečníkům). Toto a mnoho dalšího Vás čeká na tomto úžasném zájezdu.

Poznávací zájezd Argentina-Chile-Velikonoční Ostrov

Poznávací zájezd Argentina-Chile-Velikonoční Ostrov

Velikonoční ostrov, ledovec Perito Moreno, "konec světa" - Ushuaia a mnoho dalšího...

4. 4. - 20. 4. 2018
CENA ZÁJEZDU 129.900,-
AKČNÍ NABÍDKY OD 99.900,- - posledních 5 volných míst

Podrobný program zájezdu naleznete zde

Vydejte se s námi do Chile, Argentiny a na Velikonoční ostrov a podívejte se osobně na nejkrásnější místa Jižní Ameriky a nakoukněte do Polynésie. Čeká vás cesta plná dobrodružství a objevování. Velikonoční ostrov, ledovec Perito Moreno a Ushuia jsou jistě velkými lákadly. K tomu argentinské steaky, víno, tango a spoustu dalšího. To vše o Velikonočním termínu

TAHITI - BORA BORA - FRANCOUZSKÁ POLYNÉSIE

TAHITI - BORA BORA - FRANCOUZSKÁ POLYNÉSIE

TAHITI – MOOREA – RAIATEA –TAHA´A- BORA BORA – HUAHINE

4. – 16. 5. 2018 – 13 dní
+ Markézy - termín: 4. – 19. 5. 2018 – 16 dní

vyprodáno

Podrobný program zájezdu naleznete zde

Vydejte se s námi do „ráje"nebo alespoň do míst, které si lidé zpodobňují jako Ráj. 6 ostrovů Francouzské Polynésie nabízí více než lenošení a nic nedělání. Každý ostrov je tak trochu jiný, a proto jsme připravili různé programy.

Tahiti – si každý představuje jako tropický ráj, pláže s bílým pískem a tanečnice pohupující se v rytmu polynéské hudby. Realita může některé návštěvníky zklamat. Pro nás bude ostrov Tahiti výchozím bodem k poznání Polynésie. Jeep Safari tour nás zavede do vnitrozemí ostrova,kde budeme obdivovat nádhernou tropickou přírodu, hory a vodopády. Ve čtyřhvězdičkovém hotelu InterContinental Tahiti Resort & Spa si odpočinete po dlouhé cestě z Evropy.

Moorea - Ostrov Moorea má nádhernou scenérii. Hory se tu zvedají do výše více jak tisíce metrů. Křišťálově čistá voda, pláže s bílým pískem, laguny s tropickými rybami, tak tohle by mohl být ráj. Aby dojem z „ráje" byl dokonalý, rezervovali jsme pro vás ubytování v bungalovech nad vodou.

Raitea a Taha´a – Malé ostrůvky leží na hlavní turistické trase, ale většina návštěvníků Polynésie dává přednost ostrovům se zvučnými jmény a velkými hotely. Na ostrov Raiatea se doplavíme trajektem z ostrova Bora Bora. Rodinný hotýlek Opoa Beach nám poslouží jako výborná základna k poznání obou ostrovů. Celodenní lodní výlet Raiatea and Taha´a tours nás zavede na farmu s tahitskými perlami. Dozvíte se, jak se pěstuje a zpracovává vanilka. Samozřejmě že nebude chybět šnorchlování na korálovém útesu. Navíc se zastavíme na nejposvátnějším místě celé Polynésie – Marae Tuputapuatea.

Bora Bora – splňuje všechny představy o ráji. Nechybí tu vůbec nic. Snad jen trochu klidu, protože turismus a předraženost v poslední době válcují i toto kdysi poklidné místo Polynésie. Znovu budete bydlet v bungalovech nad vodou, tentokrát v tříhvězdičkovém hotelu Maitai Polynesia.

Huahine – Na malý ostrov nabízí Huahine více než dost. Nádherné zátoky, motu – ostrůvky s plážemi, nejdelší Marae, říčky a nádhernou scenérii. My jsme pro vás připravili plavbu na klasickém polynéském plavidle. Na piroze s vahadlem se vydáme do blízkých zátok a na nejbližší motu. Čeká vás tu také závěrečný večírek

pro dobrodružné povahy možnost prodloužení zájezdu  o soustroví Markézy (3 dny)

souostroví Markézy – Ještě dál než Tahiti, vůbec nejdále kam můžete z ČR doletět, leží souostroví Markézy. Přidejte si další 3 a půl hodinový let a ocitnete se v úplně jiné Polynésii. V Polynésii bez davů turistů a turistických pozlátek. Tady je všechno jinak. Nenajdete tu bílé písečné pláže ani hotelové resorty. Za to vás okouzlí divoká příroda a nespoutaní lidé. Vždyť v minulosti praktikovali Markézané kanibalismus. Dnes se nemusíte divochů bát. Místní lidé jsou velmi přívětiví, rádi vám pomohou nebo alespoň poradí. Program na Markézách zůstává více volný. Připravili jsme pro vás trek do údolí Valle de Tchecos. Prozkoumáme horské hřbety, úrodná údolí a najdeme i místa na koupání v některé z několika zátok.

 

Brazilská AMAZONIE - 17 dní

Brazilská AMAZONIE - 17 dní

Brazilská Amazonie

8. 7. - 24. 7. 2018
CENA ZÁJEZDU 124.900,-
V akční  nabídce za 94.900, Kč

Podrobný program zájezdu naleznete zde

Jedinečná možnost podívat na Amazonku a Amazonii jako ekosystém. Zanechte doma notebook, mobilní telefon a známým řekněte, že o vás pár dní neuslyší. Vydejte se s námi poznat největší vodní ekosystém světa. Společně se podíváme na velkou část brazilské Amazonie.
Začínáme v Rio de Janeiro a hned odtud se přesuneme do amazonského městečka Tabatinga na trojmezí států Kolumbie, Peru a Brazílie, kde se poprvé podíváte do amazonské džungle a vylezete si do korun stromů. Z Tabatinga poplujeme po proudu linkovou lodí společnosti Voyger až do Manaus. 1100 km dlouhá plavba po amazonském hlavním toku. Budeme spát zavěšeni v hamakách (houpacích sítích), jíst místní výbornou stravu, přátelit se s domorodci, pozorovat říční břehy a život v přístavech. Večer posedíme na horní palubě u piva a nad hlavou si necháme svítit nejen Jižní kříž.
Z Manaus se vydáme do rezervace JUMA, kde jsme pro vás připravili mnoho aktivit. Projedete se kanoí, zachytáte si ryby, projdete se džunglí, dozvíte se o džungli a jejich obyvatelích, naučíme vás jak v džungli přežít, vyzkoušíte si noční nocování a třeba se i vykoupete. Na Ilha de Tarzan v rezervaci Juma se průvodce Tarzana a jeho pomocníci o vás velmi dobře postarají. Chatičky na přespání v džungli jsou velmi jednoduše zařízené, ale mají i sprchu a wc. Elektřina funguje od 18:00 do 24:00 hod.
V Manaus, hlavním městě Amazonie, vám ukážeme budovu Opery a zajdeme na exotické tržiště. Největším zážitkem je ovšem vyhlídkový let nad Manaus, soutokem Rio Negro a Rio Salamoes a nad amazonskou džunglí. Všechno to amazonské dobrodružství zakončíme 2 denním pobytem na nejkrásnějším ostrově Brazílie – na ostrově Ilha Grande. Připravili jsme pro vás menší procházky, koupání v tůňce, koupání a slunění na pláži, chytání ryb a grilování. Před cestou domů načerpáte potřebnou energii.

SURINAM-GUYANA-FRANCOUZSKÁ GUYANA - 15 dní

9. 11. 2017 - 23. 11. 2018
CENA ZÁJEZDU od 109.900,-

Podrobný program zájezdu naleznete zde

Novinka v nabídce CK - Surinam, Guyana, Francouzská Guyana. Zájezd pro milovníky čisté přírody.

A co vás v nabitém programu čeká? Nejen další 3 státy do sbírky jihoamerických států, ale především nádherná nedotčená příroda deštného amazonského pralesa. Projedete se loděmi po řekách i po moři. Proletíte se nad pralesy i vodopády. Přespíte v hotelích, v rezervacích v pralese, v mokřadu a jednu noc i v džungli v hamace. 3 denní expedice na řeku Surinam v Surinamu, 2 denní výlet do mokřadu Bigi Pan v Surinamu, 3 denní expedice do Iwokrami jungle v Guyaně, letecký výlet na Kaiteurské vodopay a kaskádu Oringuik, návštěva kosmického centra ve Francouzské Guayně, výlet na Ostrovy Spásy po stopách Motýlka a další dobrodružství.

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení